KPŽ (starší , mladší) , KSŽ – skupina B 9. kolo 31.10.- 1.11.

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

KLATOVY BUDOU ÚTOČIT NA POSTUP ZE TŘETÍHO MÍSTA

S minimální dvoubodovou ztrátou na vedoucí tým Jiskry Domažlice a při rovnosti bodů jako druhé Rokycany  přezimují starší žáci Klatov v krajském přeboru na 3.místě.  Navíc mají výhody domácího prostředí v odvetě s oběma týmy které jsou v tabulce před nimi  a to vše vytváří reálné předpoklady k tomu, aby pokus o návrat do divize se vydařil.

STARŠÍ       ŽÁCI

NÝRSKO – NEPOMUK    1 : 3 (0 : 2)

Petr Janovský

Domácí sehráli nešťastné utkání, zejména ve druhém poločase téměř nepustili soupeře za polovinu hřiště, přesto odchází poraženi. Největší šanci utkání zahodil za bezbrankového stavu domácí Kvítek a odstartoval trápení domácích. Hosté se dostali do vedení po hrubce domácího brankáře Votavy, který podcenil nepříliš neubezpečenou střelu z velké vzdálenosti. Druhá branka padla po standardní situaci hostí, kdy důraznější Kovář předskočil domácího obránce. Ve druhém poločase v době náporu domácích po minele Kněze zakončoval Šindelář. Jiskřičku naděje vykřesal ve 46' minutě Kvítek, ostatní šance už zůstaly nevyužity.

Branky : 46' Kvítek -  22' Kopáček, 28' Kovář, 40' Šindelář

Rozhodčí : Langmajer. Diváků: 30.

Sestava domácích:Votava, Kněz, Presl, Nejdl, Fiala, Kalivoda, Tykal, Janovský, Záň, Kvítek, Toman,
Střídali: Šveňha, Kotlan

KLATOVY  - ZČE PLZEŇ   6 : 0 (0 : 0)

Převzato z web.stránek TJ Klatovy

Od prvních minut jsme byli výrazně lepší, soupeře jsme zatlačili k jeho brance. Svou převahu jsme však nedokázali vyjádřit v prvním poločase gólově. Své příležitosti nevyužil Roland Diviš, Jiří Hofman, Vít Kratochvíl nebo Zbyněk Smolík. Všichni měli mušku hodně vysoko a branku jsme pravidelně přestřelovali. Před koncem poločasu v 31. minutě proměnil svou šanci Zbyněk Smolík.

Co se nepovedlo v prvním poločase, jsme uskutečnili v druhém. První šanci Kratochvíl ještě nevyužil, druhou předložil v 37. minutě Smolíkovi a ten vstřelil svůj druhý gól v utkání. Třetí branku přidal Evžen Boublík střelou z 25 m v 40. minutě, kterou brankáři hostí procedil přes ruce i nohy. Soupeř utkání zabalil a výsledek byl otázkou pouze skóre. Naši hráči si s chutí zahráli fotbal, dobře kombinovali, aktivně se zapojovali do hry i obránci a soupeři jsme přidali ještě tři branky, když fotbalové akce zakončil Jarošík, Kratochvíl a hattrick uzavřel Smolík.

Branky: Zbyněk Smolík 3x, Vít Kratochvíl, Jakub Jarošík, Evžen Boublík

Sestava Klatovy : Dominik Sváček, David Dolanský, Evžen Boublík, Dominik Vrbecký, Zbyněk Smolík, Dominik Hajžman, Tomáš Štengl, Roland Diviš, Vít Kratochvíl, Jiří Hofman

Trenéři Ludvík Fremut, Petr Ulrych:       „Týmový výkon je už třetí utkání na vysoké úrovni, soupeř vydržel odolávat pouze první poločas, v druhém poločase soupeři nedali kluci vůbec šanci si zahrát, a přešel pouze dvakrát přes polovinu hřiště, Sváček se pěkně nudil. Všem hráčům, kteří za áčko na podzim nastoupili, musíme poděkovat za přístup k tréninku a k utkáním, který se projevil stále se zlepšující týmovým výkonem podpořeným individuální formu většiny hráčů".

1. Domažlice           9   8   0   1   45:  4    24  ( 12)

2. Rokycany            9   7   1   1   31:  6    22  (  7)

3. Klatovy             9   6   2   1   29:  7    22  (  8)

4. Nepomuk             9   5   0   4   24: 12    15  (  3)

5. Přeštice B          9   5   0   4   23: 11    15  (  0)

6. Stříbro             9   4   2   3   18: 21    14  (  2)

7. SK ZČE Plzeň        9   3   0   6   18: 24     9  ( -6)

8. Nýrsko              9   2   1   6   11: 33     8  ( -8)

9. Smíchov Plzeň       9   2   0   7    7: 24     6  ( -9)

10. Dyn.H.Týn           9   0   0   9    1: 65     0  (-12)

Nýrsko            - Nepomuk                1 :  3

Stříbro           - Rokycany               1 :  2

Dyn.H.Týn         - Smíchov Plzeň          0 :  3

Domažlice         - Přeštice B             3 :  0

Klatovy           - SK ZČE Plzeň           6 :  0

MLADŠÍ  ŽÁCI

SKP OKULA NÝRSKO-FK NEPOMUK   3 : 2 (1 : 2)

Josef Juraši

V oboustranně vyrovnaném 1pol.,nejdříve neproměnili jasnou šanci domácí,špatnou rozehrávku Nýrského brankáře na druhé straně hosté potrestali vedoucí brankou.Za domácí vyrovnal krásnou střelou J.Čanecký,ale hosté se opět dostali do vedení z přímého volného kopu,první střelu ještě zeď zblokovala,ale následná již skončila v síti.Po poločasové bouřce v domácí kabině se hra Nýrských hráčů výrazně zlepšila a po dvou odvážných průnicích do pokutového území hostí,otočil skóre pro domácí neúnavný J.Toman..Hosté zahrozili jen již z brejků,se kterými si bravurně poradil domácí gólman J.Kubečka.Celý tým Nýrska si zaslouží velkou pochvalu za předvedenou hru a bojovnost hlavně ve druhé půli.Sestava Nýrska:Kubečka-Bureš,Svoboda,Šveňha,Vlček-Bohm,Čanecký, Kněz, Toman-Irlbek,Němec

Branky  za domácí: 17.Čanecký Jan,33.,37.Toman Jaroslav.Rozhodčí : Langmajer. Diváků: 40.

KLATOVY  - ZČE PLZEŇ   3 : 1 (0 : 0)

Petr Bláha

Po gólově nevýrazném prvním poločase se naši střelci probudili až na začátku druhého poločasu, díky pravému beku, který načal skore. Po této první brance se hosté položili a fyzicky odpadli. V závěru zápasu se hostům sice podařilo vsítit branku, na stavu 3:1 pro klatovské mladíky to však už nic nezměnilo a přestávku přezimují na prvním místě tabulky.

Branky : 38. Povolný, 40. Pavlík, 44. Harmady. Rozhodčí : Langmajer. Diváků: 40. ŽK: 1:0.

Sestava: Schweigl-Povolný,Bláha,Čabrada,Lysek-Milfort,Pavlík,Harmady,Pitel-Fiala,Vlach.Střídali: Soupír,Souček,Turek,Kováč,Šít

1. Klatovy             9   8   0   1   41:  9    24  ( 12)

2. Rokycany            9   7   1   1   28:  5    23  (  7)

3. SK ZČE Plzeň        9   6   1   2   35: 10    20  (  4)

4. Domažlice           9   6   1   2   35: 11    19  (  7)

5. Nýrsko              9   4   1   4   21: 21    13  ( -2)

6. Přeštice            9   3   1   5   24: 15    11  ( -5)

7. Stříbro             9   2   2   5   13: 27     8  ( -4)

8. Dyn.H.Týn           9   2   1   6    8: 35     7  ( -5)

9. Nepomuk             9   2   0   7   13: 34     6  ( -6)

10. Smíchov Plzeň       9   0   2   7    4: 55     4  (-13)

SVATOBOR SI UPEVNIL DRUHÉ MÍSTO

Po vysoké výhře doma nad Chotěšovem a  vítězství v dohrávce 11.kola ve Stodě  si  upevnili žáci Svatoboru Hrádek za suverénní rezervou Klatov v krajské soutěži  druhé místo v tabulce.

HRÁDEK – CHOTĚŠOV    8 : 0 (3 : 0)
Stanislav Křížek

Jednostranná záležitost pro domácí, kteří ještě hodně šancí neproměnili.

Branky : 4" Jílek Martin, 14" vlastní po centru Dryje Filip, 35" a 63" Vondráček Martin, 43" Dryje Filip, 50" Bigasz Robert, 52" Nováček Tomáš, 68" Sýkora Petr
Rozhodčí : Bošek Petr.  Diváků: 20. ŽK: 0 : 1.

SOKOL BLÍŽEJOV - FK HORAŽĎOVICE  2 : 1  (0 : 0)
Daniel Martínek
Skóre tohoto zápasu se začalo měnit až ve 2. poločase. Nejprve hostující Vojta Melka prošel od půlící čáry a ideálně nahrál Milanu Hlaváčovi, který s přehledem zakončil. Hosté mohli skóre dále navyšovat, Petr Nováček prošel z místa stopera sám přes celé hřiště a z vápna těsně minul. O chvíli později Martin Ondrejička z vyložené šance střílel do brankáře.

Tyto neproměněné šance Horažďovic domácí potrestali. Vyrovnali po sporné penaltě a 2 minuty před koncem strhli po přetaženém centru vítězství na svou stranu.

Sestava FK Horažďovice:Ondřejíčka Vladimír, Boček Jan, Šašek Martin, Vrzal Václav, Hlaváč Milan, Ondrejička Martin, Nováček Petr, Melka Vojtěch, Rejšek Jindřich, Berger Lukáš, Dlouhý Jan, Hlaváč Marek, Chmelík David, Vaněček David.

Branky   : 55. z penalty(1:0), 68. 2:1.  -  40. Hlaváč Milan. Rozhodčí : Pajma. Diváků: 20. ŽK: 1:0.

TJ SLAVOJ STOD - TJ KLATOVY "B"  0 : 2 (0 : 0)
Petr Ulrych

Hosté byli po celý zápas lepším a fotbalovějším týmem a svým trpělivým výkonem došli k zaslouženému vítězství.

Branky : Pavlík, Cibulka. Diváků: 30. ŽK: 0:2.

STAŇKOV -   SUŠICE B  NEHLÁŠENO !!

DOHRÁVKA :

STOD – SVATOBOR HRÁDEK  1 : 2 (0 : 2)

Po dobrém začátku a neproměněné šanci Nauše převzali iniciativu domácí a hosté se štěstím dovedli zápas do vítězného konce.

Branky : 42. Zelulák -  2.  Vondráček Martin, 10.  Sýkora Petr. Rozhodčí : Škarda Jiří. Diváků: 50.
ŽK: 1:2.

FK SVÉRADICE- TJ MRÁKOV  2 : 0 (2 : 0)
M.Chaloupka

Domácí žáci měli celý první poločas územní převahu, kterou vyjádřili dvěma góly. V 19. min. se míč odrazil k volnému Eriku Laněmu, který vystřelil a ještě před brankářem tečoval hostující hráč. Va 30.min. prošel Martin Klas až do pokutového území kde dával podélnou střelou mezi nohy brankáře Mrákova gól. Druhý poločas se domácím už žádný gól vstřelit nepodařil i když na to měli možnosti Marek Hájek, Filip Prokopius,Martin Hájek, tak střídající Tomáš Valach.

Branky : 19. vlastní po střele Erika Laněho,30. Martin Klas. Rozhodčí : Simbartl Václav. Diváků: 20.

ŽK: 0:1.

Sestava Svéradic: Lukeš P.- Hájek J. Brokeš P., Červený V.(K), Jedlička M.- Vasko A., Laně E., Prokopius F., Hájek Martin- Hájek Marek, Klas M. Střídali: Klas D., Sulek J., Valach T., Štufka M.

1. Klatovy B           9   9   0   0   63:  2    27  ( 12)

2. Hrádek              8   7   1   0   26:  4    22  ( 10)

3. Staňkov             7   5   1   1   41: 12    17  (  7)

4. Horažďovice         9   5   1   3   22: 14    16  (  1)

5. Sušice  B           8   5   0   3   28: 22    15  (  3)

6. Blíženov            9   4   2   3   20: 21    14  (  2)

7. Svéradice           9   3   2   4    8: 18    12  ( -1)

8. Postřekov           8   2   2   4   20: 34     9  ( -7)

9. Holýšov             8   2   1   5   18: 26     8  ( -5)