IV. TŘÍDA - skupina A, 11 .kolo 31.10.- 1.11.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

PLÁNICE SI POJISTILA PODZIMNÍ PRVENSTVÍ

Sokol Plánice na podzim překvapil hned v úvodním zápase, kdy si ze Zavlekova odvezl výprask v podobě půltuctového přídělu. To ale byl výsledkově jediný výpadek a také jediná prohra týmu který po podzimní části s tříbodovým náskokem před Zavlekovem přezimuje na čele tabulky. V dalších sedmi  zápasech Plánice šňůrou vítězství v řadě se usadila na prvním místě . Po remíze v minulém kole v Měčíně  uzavřela úspěšnou sezónu výhrou v Pocínovicích s TJ Spůle.  Třetí místo si udržela rezerva Sokola Veřechov dělbou bodů ve Strážově . Závěr tabulky tvoří od osmého místa tři B týmy Strážova, Bezděkova , Janovic a Bezděkova  které příliš dobré jméno svým klubům na podzim výsledky nedělaly a na posledním místě přezimuje Spůle.

KŘENICE  -  JANOVICE B    4 : 1 (1 : 1)

Branky: 18. a 86. Roneš Pavel, 70. Jirák Ladislav, 76. Mestl Miroslav – 19. Kotlan Stanislav; Rozhodčí: Husník Václav . Diváků: 20 . .  Hráno bez karet.

JEŽOVY  -   DLAŽOV   5 : 1 ( 2 : 1)

Jaroslav Suchý

Za chladného podzimního odpoledne se hrál v Ježovech docela kvalitní fotbal. Oba týmy nastoupili s velkými ambicemi. Ježovy si chtěli spravit chuť po 2 po sobě prohraných utkáních na hřištích soupeřů. Dlažov by se výhrou dostal pře domácí celek. V prvním poločas přinesl několik sporných situací. V 18. minutě chybovala domácí obrana i s brankářem a hosté se ujali vedení. Vedení jim však netrvala dlouho a domácí vyrovnali po krásné akci z pravé strany hřiště. Ježovy se dostali do mírného tlaku, ale hosté občas také zahrozili. V začátku druhého poločasu byli aktivnější hosté. Což se změnilo  ve chvíli, kdy rozhodčí neodpískal penaltu. Hned z další akce domácí Suchý pronikl do vápna a střelou k tyči zvýšil náskok. Tento gól nastartoval domácí k výkonu, který by si trenér domácích přál aby měli pořád. Ještě v téže minutě přidal další gól do sítě hostů Dušan Oberdörfer a o dvě minuty později svoji druhou trefou Jan Čížek zpečetil skóre na konečných 5:1

Branky: 24. a 68. Čížek Jan , 65. Suchý J., 19. Baxa Pavel, 65. Oberdörfer Dušan – 18. Šít Martin; Rozhodčí: Diviš Robert. Diváků: 20.  Hráno bez karet.

SPŮLE  -  PLÁNICE 0  : 3 ( 0 : 1) .

O výsledku hostů kteří  přezimují na čele tabulky rozhodly dva slepené góly v úvodu druhé půle v stíti domácích.

Branky: 39. Těžký Michal, 53. Stupka Milan, 55. Novák David,; Rozhodčí: Jarka Josef; ŽK: 1:1 . Diváků: 30 .

BEZDĚKOV B  -  MĚČÍN B   1: 2 ( 1: 2) .

Branky: 45. Kalista František – 16. Šos Josef,40. Vladař Martin; Rozhodčí: Diviš Robert; ŽK: 1:2 . Diváků:  30.

STRÁŽOV B  -  VRHAVEČ B   1 : 1 ( 1: 1) .

FOTO Z UTKÁNÍ  klikni  Z D E

O výsledku se rozhodlo již v závěru prvního poločasu.Ve 43.minutě potrestal Zdeněk Hošek nedorozumění v obraně strážovské rezervy  0:1. Gólem do šatny v poslední minutě první půle po přihrávce od agilního Chaluše  vyrovnal Petr Webr. K většímu klidu na hřišti v nervózním průběhu utkání s řadou nečistých osobních soubojů svým výkonem nepřispěl benevolentní rozhodčí Husník.Fotbal není pro panenky a proto často i bolí, ale když si rozhodčí plete barvy karet a místo červených uděluje karty žluté a kde má být ŽK není žádná to potom  je pořádný  mazec…

Branky: 45. Weber Petr – 43. Hošek Zdeněk; Rozhodčí: Husník Václav; ŽK: 1:3  . Diváků: 80 .

1. Plánice            10   8   1   1   48: 14    25  ( 13)

2. Zavlekov           10   7   1   2   36:  5    22  (  4)

3. Vrhaveč B          10   6   3   1   21:  8    21  (  6)

4. Měčín  B           10   6   2   2   25: 14    20  (  2)

5. Ježovy             10   6   1   3   29: 21    19  (  7)

6. Dlažov             10   4   1   5   17: 27    13  ( -2)

7. Křenice            10   3   1   6   23: 30    10  ( -5)

8. Strážov B          10   3   1   6   13: 27    10  ( -2)

9. Janovice B         10   3   1   6   16: 34    10  ( -8)

10. Bezděkov  B        10   2   1   7   14: 35     7  ( -8)