OKRESNÍ PŘEBOR , III. TŘÍDA 11 .kolo 31.10.- 1.11.

O K R E S N Í      P Ř E B O R

OZDOBOU UTKÁNÍ V HRÁDKU BYL GÓL VÁCLAVA STAŇKA

Zatím co oba největší favorité okresního přeboru Hrádek a Nezamyslice v pohodě k dalším třem bodům na domácím hřišti odkráčeli , týmy ze spodních pater tabulky řádně si zahrávají s nervy svých fanoušků.

Ne jinak tomu bylo ve dvou zápasech ve kterém se hrálo o šest bodů v Dešenicích a ve velkých Hydčicích kde důležité body domácí  darovali svým soupeřům. Dešenice v posledních zápasech hledají nejen pohodu i formu  ale i střeleckou mušku  a jelikož nic z toho proti rezervě Mochtínu nenašli, body si odváží zcela zaslouženě hosté.

Jestliže jsme v hodnocení minulého kola uvedli u týmu z Hor Matky Boží, že jeho hráči  v závěrečné části OP jako  včeličky sbírají bod k bodíku, pak po tom z Dešenic , který jim přišel dohrávce  hodně vhod  ty tři body získané ve Velký Hydčicích jsou přímo zlaté!

DEŠENICE -   MOCHTÍN B 1 : 4 ( 0 : 1)

FOTO Z UTKÁNÍ  klikni   ZDE

Branky: 70. (PK)Poupa Michal -  53. Matoušek, 74.Nový Luboš, 47. Kolárik Lukáš, 33. Nováček Václav; Rozhodčí: Abraham -  Veverka Jan, Hovorka Milan; ŽK: 0:1 . Diváků: 40  .

V. HYDČICE  -  H. M. BOŽÍ    0 : 1 ( 0 : 0)

Krásnou branku do šibenice při obstřelení stopera z pozice zhruba 20 m vstřelil P. Procházka a zajistil tak překvapivé vítězství hostů ve V. Hydčicích a zároveň posun ke středu tabulky.

Branky: P. Procházka; Rozhodčí: Lažánek Karel . Diváků: 30 .

NEZAMYSLICE  -  BEZDĚKOV   2 : 0 ( 1 : 0)

Milan Janda

Poslední utkání  na domácím hřišti s mužstvem z Bezděkova se očekával tuhý boj o body, neboť domácí nastupovali opět v silně kombinované sestavě, a tak se v základu objevili hráči Kočí Václav a Hanzlík Josef,ze zrušeného B týmu. Hra se v prvním poločase přelévala od jedné branky k druhé , domácí měli několik vyložených šancí, ale skončili pouze dvakrát na tyči a  i hosté byli nebezpeční z brejků ,ale domácí brankář jim dobrými zákroky dát gol nedovolil. Branka padla až v samotném závěru poločasu ,když se po závaru před brankou hostů nejlépe orientoval Kočí Václav a z blízka dopravil odražený míč do brány. Do druhého  poločasu nastoupil střelec jediného golu s bolestivým zraněním  a tak se čekalo jak dlouho na hřišti vydrží,neboť na lavičce byli 39letý Kubovec Vojtěch a jeho 15letý syn Vojta. Domácí opět pokračovali v zahazování šancí a i hosté se k nim přidali a tak stav 1:0 vydržel až do 84 minuty ,kdy po rohovém kopu Hanzlíka dal pojistku na tři body Musil Ondra. Na hřiště se dostali i oba Kubovcové a tak hrál  mistrovský zápas otec se synem. Utkání řídila s přehledem trojice mladých rozhodčí.

Branky: 45. Kočí Václav,74.  Musil Ondřej; Rozhodčí: Bína Roman -  Dykalov Jurij, Bureš Michal; ŽK: 2:1. Diváků:  30.

HRÁDEK -  ŽIHOBCE 4 : 1 ( 2 : 0)

Zasloužené  vysoké vítězství lídra tabulky  které pro hosty zmírnil čestným úspěchem bývalý sušický kanonýr nyní ve službách TJ Žihobce Václav Staněk. Jeho krásná branka po střele ze 25 metrů která vymetla pavučinky v horním růžku svatoborské svatyně byl pro fotbalové příznivce skutečnou lahůdkou.

Branky: 6.(PK)Holeček Radek , 35. a 89. Kutil Libor, 82. Vomela Lukáš, - Staněk Václav; Rozhodčí: Bošek Petr . Diváků: 80 .

SUŠICE  -   ŽELEZNÁ RUDA  5 : 0 (1 : 0)
Jaroslav Šimeček

Za pěkného počasí nastoupili domácí po delší době v kompletní sestavě. Zápas se odehrával převážně na polovině hostů, přestože tomu výsledek prvního poločasu neodpovídal. Domácí přestože vyslali na bránu soupeře množství střel ujala se jen jedna z kopačky Michala Holého.Druhý poločas se podobal herně jako ten první, zde se však domácí střelecky začali prosazovat a brankami 2xTučka, Hubáčka a Nováka z pokutového kopu ze podražení Lercha narůstalo skore na konečných 5:0.

Rozhodčí Dykalov utkání odřídil s nadhledem.

Branky : Holý, Tuček 2x,Hubáček, Novák z PK. Rozhodčí:  Dykalov. Diváků : 60. ŽK: 2:2.

CHANOVICE B -  VRHAVEČ 2: 1 ( 1: 1).

Branky: 74. Patsch Robert, 4. vlastní(Mayer)  - 39. Jiřinec Pavel; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: 3:2 ; diváků: 40.

VEŘECHOV  -  JANOVICE 4: 1 ( 3: 1) .

Branky: 2. a 34. Šatra Roman , 22. a 80.  Želíska Jan -  44.  Urban Miroslav; Rozhodčí: Abraham Josef ; diváků: 40.

1. Hrádek             12  10   0   2   39: 15    30  ( 12)

2. Nezamyslice        12   9   1   2   35: 14    28  ( 10)

3. Vrhaveč            12   8   1   3   28: 12    25  (  7)

4. Chanovice   B      12   7   2   3   28: 17    23  (  2)

5. Sušice  B          12   6   3   3   24: 16    21  (  3)

6. Bezděkov           12   4   4   4   24: 23    16  ( -2)

7. Janovice           12   5   0   7   21: 17    15  ( -3)

8. Mochtín  B         12   4   3   5   22: 27    15  (  0)

9. H. M.  Boží        12   4   3   5   20: 32    15  ( -3)

10. Žihobce            12   4   2   6   16: 19    14  ( -4)

11. V. Hydčice         12   3   4   5   11: 19    13  ( -5)

12. Dešenice           12   4   1   7   23: 33    13  ( -5)

13. Železná Ruda       12   1   3   8   14: 38     6  (-12)

14. Veřechov           12   1   1  10   17: 40     4  (-14)

NA ČELE TABULY SE NIC NEMĚNÍ LUBY B I VELKÝ BOR PROHRÁLY

K překvapení na účet celků které dosud vévodí III. třídě přineslo 12.kolo této soutěže. První dva týmy prohrály po té, kdy inkasovaly utkání tohoto kola shodně  v samotném závěru . U lubské rezervy to bylo poprvé v tomto ročníku a došlo k tomu v očekávaném  derby na Týnci . Velký Bor ztratil domácí neporanitelnost, když na svém trávníku podlehl týmu ze spodních pater tabulky ARBO Velhartice a to vlastním gólem v nastaveném čase . Jelikož další dva kolektivy které jsou na 3. a 4.místě Měcholupy a Neznašovy byly doma úspěšné dotáhly se na druhý Velký Bor již na rozdíl pouhých dvou bodů. Zdá se, že pro jarní část této soutěže jsou docela slušně rozdány karty v boji o sestup a ne jinak tomu je i na konci tabulky. Máme se tedy ještě na co těšit. A pak že není o co hrát  !

KOLINEC  - BOLEŠINY 2 : 2 ( 1: 1).

V první půli lepší hosté, ve druhé půli po střídání domácí měli více šancí a šťastně vyrovnali.

Branky: 43. Milfort Jiří, 76. Javorský Štěpán – 16. Matějka Pavel,62.  Hess Petr; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: 2:2 . Diváků: 120

NEZNAŠOVY  -  HRADEŠICE B   2 : 1 ( 1: 1)

Branky: 23.(PK) Vaněk Miroslav,  74. Kreibich Karel  - 28. Hnojský Jan; Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: 0:1 . Diváků: 40 .

MĚCHOLUPY  -  HORAŽĎOVICE B   2 : 0 ( 1: 0)

Branky: 13. Jakubec Lukáš, 66. Petelík Radek. Rozhodčí: Vondráček Václav; ŽK: 1:1 . Diváků: 40 .

VELKÝ BOR  -  VELHARTICE   1: 3 ( 0: 2)

Miloslav Kolář

Šokující prohru připravili hosté domácímu týmu v předposledním kole a naposledy před vlastním publikem. Zřejmě ukolébaní dosavadními výsledky a tabulkovým rozdílem v umístění obou mužstev domácí již ve 4 minutě prohrávali po chybě obrany a náhodné střele o dvě branky. Celý první poločas byla patrná nervozita na kopačkách domácích, nedařila se kombinace, ojedinělé střely šly mimo branku, hosté hráli dobře takticky a důrazně bránili vedení. Do druhého poločasu po prostřídání sestavy nastoupili domácí s vervou a postupně přebírali iniciativu a po snížení R. Šimanovským vyvinuli velký tlak, začala se dařit kombinace, ale šance likvidoval  dobře chytající brankář hostů. Tlak domácích neustával ani po nešťastném vyloučení Járy, i v deseti se hrála poslední čtvrthodina na polovině soupeře, branku se ale vsítit nepodařilo a tak v již nastaveném čase po ojedinělém úniku hostů si srazil do vlastní brány míč Netušil a potvrdil tak nešťastné rozloučení domácího týmu s domácím   prostředím.

Branky: 50. Šimanovský Robert – 2. Foltýn T., 4. Kučera Petr, 92. vlastní(Netušil) ; Rozhodčí: Haviar Štefan . ČK: 1:0 (75. Jára). Diváků: 70 .

TÝNEC -   LUBY B    2 : 1 ( 0: 0)

Branky: 82. Fišr Michal , 90. Kubový Pavel – 63.Bešta Jiří; Rozhodčí: Koura Radim; ŽK: 1:4 . Diváků: 60 .

MALÝ BOR – KVASETICE  2 : 3 (1 : 1)
Faltys

Zasloužené vítězství hostí, kteří domácím předvedli, jak lze hrát fotbal jednoduše.
Branky : 29. a 75. Jára Karel -  7. Klíma Ondřej, 65. Ballý Pavel, 88. Ballý Michal. Rozhodčí : Brůha Radek. Diváků: 50.

BĚŠINY  -   NALŽOVSKÉ  HORY  3 : 1 ( 2: 0)

Branky: 18. Stach Ladislav, 22. Mayer Filip , 78. Brůha Milan  - 52. Štěch Petr; Rozhodčí: Javorský Josef; ČK: 1 : 0 (85. min. Brůha Milan – 2x ŽK).  Diváků: 40.

1. Luby B             12  10   1   1   49:  9    31  ( 13)

2. Velký Bor          12   7   4   1   31: 15    25  (  7)

3. Měcholupy          12   7   2   3   26: 16    23  (  5)

4. Neznašovy          12   7   2   3   18: 14    23  (  2)

5. Týnec              12   6   2   4   38: 32    20  ( -1)

6. Horažďovice B      12   6   2   4   25: 27    20  (  2)

7. Běšiny             12   5   1   6   27: 25    16  ( -2)

8. Nalž. Hory         12   4   3   5   32: 33    15  (  0)

9. Bolešiny           12   4   2   6   16: 25    14  ( -1)

10. Velhartice         12   4   0   8   19: 35    12  ( -6)