OP přípravka STARŠÍ sk.A,B,C ; přípravka MLADŠÍ 10. (2.) kolo 24. – 25. 10.

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

NA ČELE TABULKY PŘEZIMUJE MLADŠÍ PŘÍPRAVKA Z KLATOV

První soutěží která v součastné době je nachystaná k zimnímu spánku je  přebor nejmladší věkové kategorie  mladších přípravek.  Vítězem první části se stal A tým TJ Klatovy , který neztratil v průběhu podzimu ani bod . Přebor starších přípravek stejně jako žáci bude dohrán rovněž ve středu 28.10., respektive posledním zápasem  v sobotu 31.10. Janovice – Švihov.

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina A

SKP OKULA NÝRSKO – LUBY  8 : 0 (6 : 0)
Ivan Pavlík
Oba dva vedoucí týmy se potýkali s marodkou hráčů. Lépe se s tím vyrovnali domácí, kteří o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase.

Branky : Bureš David 2, Pavlík Jakub 2, Brož Michael, Svoboda Václav, Vacek Adam, Vávra Dominik
Rozhodčí : Blaheta. Diváků: 50.

TJ BEZDĚKOV - FC ŠVIHOV 0 : 4 (0 : 2)
Branky: 13. a 30. Tomáš Daněk, 5. Miroslav Pruner, 45. Michal Petelík
Rozhodčí: Jarka. ŽK: 1 : 1. Diváků: 30.
Sestava TJ Bezděkov: M. Pflanzer - A. Panuš, K. Panušová, J. Kiklhorn, T. Herget, Marek Jarko, Martin Jarko, M. Háša, J. Červeňák, L. Havlík

JANOVICE -   KLATOVY   4 : 1 (1 : 1)

Branky: 32.,38. a 42. Holec Vítek , 9. Šobek Michal -  8. Marek Michal; Rozhodčí: Diviš. Diváků: 20.

.

1. Nýrsko      10   9   1   0   68:  8    28  ( 13)

2. Luby         9   7   1   1   53: 12    22  ( 10)

3. Klatovy     10   5   0   5   60: 21    15  (  0)

4. Janovice     9   4   0   5   24: 32    12  ( -3)

5. Švihov       9   2   0   7    9: 65     6  ( -6)

6. Bezděkov     9   0   0   9    0: 76     0  (-15)

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina B

MĚČÍN HORAŽĎOVICE  3 : 2 ( 0 : 1)

Branky: Žižka Michal, Zavadil Tomáš, Benda Josef - Melka Josef, Bejvl Hynek; Rozhodčí: Haviar Štefan; ŽK: 1:1 . Diváků: 60.

MOCHTÍN  -  BOLEŠINY   1 : 0 ( 0 : 0)

Branky: Šafránek Jan . Rozhodčí: karel Šot. Diváků: 20.

PAČEJOV -  CHANOVICE 1 : 4 (1 : 2)

Nedělní utkání se hrálo za velmi příjemného slunečného počasí a do ochozí pačejovského fotbalového areálu přilákalo velmi slušnou návštěvu.

Domácím poprvé v soutěžním ročníku vyšel začátek utkání a už ve 3.minutě se ujali vedení Kristýnou Panuškovou, která zužitkovala nacvičený signál po rohovém kopu. Domácí „amazonky“ pak dokázaly držet krok s favorizovaným soupeřem celý poločas a o vedení přišly až v jeho samotném závěru. Po změně stran fyzicky zdatnější soupeř dobrou kombinační hrou potvrdil svou výhru dvěma dalšími brankami. Před 50 diváky řídil Jan Cihlář.

Branky: Panušková Kristýna - Kovář 2, Kříž a Hájek. Rozhodčí Jan Cihlář. Diváků:50.

1. Mochtín             9   8   1   0   34:  8    25  ( 10)

2. Chanovice           9   7   0   2   40: 20    21  (  9)

3. Měčín               9   6   1   2   42: 17    19  (  4)

4. Horažďovice         9   2   1   6   12: 27     7  ( -5)

5. Bolešiny            9   0   3   6    5: 33     3  ( -9)

6. Pačejov             9   0   2   7    4: 32     2  (-13)

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina C

KAŠPERSKÉ HORY - DLOUHÁ VES 1 : 0 (0 : 0)
Tomek Petr

Vyrovnané utkání, se šancemi na obou stranách se nakonec radovali z výhry domácí.
Branky : 30. Tomek Michal. Rozhodčí: laik. Diváků: 30.

TJ SUŠICE  "A"  -  SRK ŽELEZNÁ RUDA  10 : 3 ( 5 : 1).

Branky:Jána 4 ,Miškovič 2, Svoboda 2,Brabec ,Gerčak  - Novotný 3,rozhodčí:Abrahám ,diváků :30

KAŠPERSKÉ HORY – DLOUHÁ VES  1 : 0 (0: 0).

Branky: 30.  Tomek Michal. Diváků: 30. Rozhodčí: laik.

1. Sušice A           10  10   0   0  126:  4    30  ( 15)

2. Železná Ruda        9   5   2   2   29: 26    17  (  5)

3. Sušice B           10   4   2   4   15: 43    14  ( -1)

4. Kašp. Hory          9   3   1   5    6: 31    10  ( -5)

5. Nalž. Hory          9   1   3   5    8: 54     6  ( -9)

6. Dlouhá Ves          9   0   2   7    5: 31     2  (-10)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

TJ KLATOVY A - SOKOL MOCHTÍN  6 : 1 (1 : 1)
Radek Bilíček

Domácím úvod zápasu, který byl zároveň posledním v podzimní části soutěže vůbec nevyšel a po nedorozumění stoperské dvojice Baxa - Berka se do brejku dostal hostující Mužík a nekompromisní střelou pod břevno dostal hosty z Mochtína do vedení. Domácí stihli Javůrským do konce 1.poločasu pouze srovnat skóre a to po závaru před mochtínskou brankou. Druhý poločas hrálo a střílelo branky už jen jedno mužstvo a to mužstvo domácích. Trefili se hned 5x - Barborka, Baxa, Partyngl a 2x Bilíček a stali se bez ohledu na výsledky ostatních soupeřů podzimními mistry Okresního přeboru mladší přípravky.

Branky : 35. a  45. Bilíček, 24. Javůrský, 27. Barborka, 38. Baxa, 40. Partyngl -  13. Mužík. Rozhodčí : Javorský Josef. Diváků: 30.

FC ŠVIHOV  - KLATOVY „B "  6 : 2 (1 : 1).

Branky: Jílek Petr 4, Frumert Jiří 1, Schödlbauer Michal  -  Marek Lukáš, Sojka Alexandr. Rozhodčí: Husník Václav. Diváků: 40.

HORAŽĎOVICE -VD START LUBY 0 : 7 (0 : 3)
Jedlička Dalibor

Zápas řídil před 50 diváky rozhodčí laik.
Branky: 4. Krejčiřík, 4. Pivoňka, 11. Maňas, 31.,45. Malát , 37. Říha, 47Hais.Rozhodčí: laik Diváků: 50
Sestava domácích: Tomáš Hnídek- Matěj Polena, Jakub Štěch - Petr Pavelec, Filip Hokr, Jabuk Boček - Dalibor Jedlička, Tomáš Stulík (Luboš Král, Jakub Přerost, Martin Herout, Daniel Malík, Jakub Poklop, Václav Bartheldy)´

NÝRSKO - SUŠICE 1 : 2 (0 : 1)
 Pavel Vacek

Zajímavé a dramatické utkání ve sportovní atmosféře pro sebe rozhodli šťastnější hosté,kteří dokázali potrestat   chyby domácí obrany.Naopak hráči domácích,někteří oslabeni virózou,neproměnili své příležitosti a ke své smůle   v závěrečném tlaku nastřelili pouze tyč a břevno...

Branky:40.Šibík Patrik - 20.Trš Lukáš,44.Mach Martin.  Rozhodčí:Hovorka.  Diváků:25

1. Klatovy A           7   7   0   0   54:  7    21  ( 12)

2. Luby                7   6   0   1   48:  8    18  (  6)

3. Sušice              7   5   0   2   28: 13    15  (  3)

4. Nýrsko              7   4   0   3   28: 19    12  (  0)

5. Mochtín             7   2   0   5   14: 32     6  ( -6)

6. Horažďovice         7   2   0   5    6: 27     6  ( -3)

7. Švihov              7   1   0   6    9: 37     3  ( -9)

8. Klatovy B           7   1   0   6    9: 53     3  ( -3)