IV. TŘÍDA - sk. A, sk.B (předehr.9.kola) 10. kolo 24. – 25.10.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

JEŽOVY PROHRÁLY  SOUBOJ O DRUHÉ MÍSTO

V desátém kole skupiny A IV.třídy se odehrál v Zavlekově přímý duel o druhé místo v tabulce. Výhody domácího prostředí využili domácí.  Zavlekov prokázal nejen že má nejlepší obranu v soutěži, ale  čtyřmi góly v síti Ježov si vytvořil dvě kola před koncem dobrou výchozí pozici k přezimování v tabulce v těsném závěsu vedoucího Sokola Plánice.

DLAŽOV – KŘENICE  1 : 3 (1 : 2)
E.Duda
Typický remízový zápas rozhodla střelecká pohotovost Roneše a neschopnost domácích proměnit i ty největší šance. oslabení domácí dohrávali po zranění obránce v deseti a přesto měli šance na vyrovnání. Třetí gol padl do odkryté obrany těsně před koncem utkání.

Branky : Šít Martin -  Roneš 2, Jirák. Rozhodčí : Diviš Robert. Diváků: 10. ŽK: 1:1.

MĚČÍN B   -  SPŮLE  5 : 1 (2 : 1) .

Jan Touš

Domácí mužstvo se sešlo po více než měsíci téměř kompletní a na hře to bylo vidět.Hráči dobře kombinovali,soupeře přehrávali a zdálo se ,že je jen otázkou času,kdy padne první gól.Ten po řadě neproměněných šancí domácích padl k překvapení  v 39.minutě do domácí branky.Domácí naštěstí rychle zareagovali a ještě do poločasu otočili stav utkání na 2:1.Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil.Domácí přidali další branky a hosté šance,které si vytvořili ,trestuhodně zahodili.Tu největší v 85.minutě,kdy kryl domácí brankář pokutový kop soupeře.

Branky: 72. a 87. Vladař Martin , 45.  Touš Jan , 43. Mixán Josef, 56. Kadlec Petr (PK)- 39. Soušek František; Rozhodčí: Haviar Štefan; ŽK: 4:2. Diváků: 50.

Sestava domácí:Hakl,Kubík,Tureček,Mixán,Hromada,Hora,Votípka Radek,Korčík, Ambrož, Kadlec, Touš.Střídali:Pruner,Koliha,Votípka Roman,Vladař

ZAVLEKOV -  JEŽOVY 4 : 1 (1 : 0) .

Dobrý fotbal se hrál na závěr sezony v Zavlekově.

Branky: 65. a 85. Jiříček Petr, 57. Fous Jan, 21. Soumar Václav – 8. Oberdörfer Dušan; Rozhodčí: Husník . Diváků:90.

JANOVICE B  - STRÁŽOV B   4 : 1 (2 : 0).

Branky: 5.,23. a 81. Macura Jiří, 65. Petruška Patrik – 50. Weber Petr; Rozhodčí: Jarka; ŽK: 3:2 . Diváků:40.

VRHAVEČ B -  BEZDĚKOV B 4 : 0 (1 : 0) .

Branky: 52. a 78. Švátora Karel 2, 39. Frank Karel, 60. Skřivánek Jan; Rozhodčí: Lecjaks Ladislav; ŽK: 1:1. Diváků: 50.

1. Plánice             8   7   0   1   42: 11    21  (  9)

2. Zavlekov            9   6   1   2   31:  4    19  (  1)

3. Vrhaveč B           8   5   2   1   17:  7    17  (  2)

4. Měčín  B            8   5   1   2   20: 10    16  (  1)

5. Ježovy              9   5   1   3   24: 20    16  (  7)

6. Dlažov              8   3   1   4   14: 21    10  ( -5)

7. Strážov B           8   3   0   5   11: 24     9  (  3)

8. Janovice B          8   3   0   5   13: 28     9  ( -9)

9. Křenice             8   2   1   5   18: 24     7  ( -2)

10. Bezděkov  B         8   2   0   6   11: 31     6  ( -3)

11. Spůle               8   0   1   7    9: 30     1  ( -8)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

PŘEDEHRÁVANA UTKÁNÍ 9.KOLA

MILČICE  -  ZICHOVICE B   5 : 0 (2 : 0)

Branky: Bláha Vladislav 2, Marek Libor, Lád Jiří, Kubáň Milan; ŽK: 0:1 . . Diváků: 50

SOBĚŠICE  -  SVÉRADICE B    4 : 5 (3 : 1)

Branky: Štěrba Jiří, Požárek Adam, Hanuš Karel, Melikant Matouš - Svoboda Jan st., Löffelmann Petr, Říha Štěpán, Vápeník Petr, Soukup Lukáš; ŽK: 0:1 . Diváků: 30

1. Hrádek B            8   6   1   1   19: 11    19  (  4)

2. Hartmanice          8   6   0   2   23:  7    18  (  9)

3. Myslív              8   6   0   2   18:  5    18  (  9)

4. Milčice             9   5   1   3   21: 11    16  (  1)

5. Pačejov B           8   4   1   3   23: 16    13  (  1)

6. Svéradice B         9   4   1   4   23: 25    13  ( -2)

7. Kašp. Hory          8   3   0   5   15: 22     9  ( -6)

8. Rabí                8   2   2   4   18: 27     8  ( -1)

9. Zichovice B         9   2   1   6   10: 21     7  ( -8)

10. Soběšice            9   0   1   8   12: 37     1  (-11)