KPD (starší , mladší) , KSD – skupina A 8.(12.) Kolo 24.- 25-10.

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

SUŠICE NEBYLA NA  PODZIM PORAŽENA

Týden před ukončením podzimní části krajského přeboru skončila tuto soutěž Sušice. Před posledním kolem ve které má volno zásluhou starších dorostenců se může pyšnit sušický klub prvenstvím v této kategorii. S reálnou šancí přezimovat na prvním místě. Jediným týmem který by je mohl předstihnout jsou Přeštice, ale ty čeká doma těžký soupeř Senco Doubravka  . Představa, že by  v domácím prostředí nastříleli přeštičtí dorostenci do sítě svého soupeře osm branek není sice nemožná, ale je  méně pravděpodobná.

STARŠÍ   DOROST

FK NEPOMUK - TJ SUŠICE  0 : 3  ( 0 : 1 )

Václav Kotrba

Hosté ze Sušice jeli do Nepomuku potvrdit dosavadní neporazitelnost. Domácí hráli agresivně a hosté se dlouho hledali. Domácí, byť papírově slabší udělovali hostům lekci z bojovnosti. Ve 43. minutě Imra Varga rozvlnil poprvé síť na 0 : 1. Do druhého poločasu hosté nastoupili koncentrovanější. Imra Varga další svoji šanci neproměnil. Ale v 74. minutě Imra Varga vlastně rozhodl o zápasu. Výsledek v 83. potvrdil Dan Šablatura.  O výsledku zápasu rozhodla efektivita hostů.

Branky: Varga 2, Šablatura

Sestavy: Ludvar - Kodýdek M., Goby, Málek, Mužík, Fusch, Jech, Šablatura, Klíma, Varga, Matějka (45´Skuhra).

1. Sušice              8   4   4   0   17:  7    16  (  4)

2. Přeštice            7   4   1   2   12:  9    13  (  4)

3. SK ZČE Plzeň        7   4   0   3   23:  6    12  (  0)

4. Postřekov           7   3   2   2   18: 15    11  (  2)

5. Doubravka           7   3   1   3   20: 10    10  ( -2)

6. Tachov              7   3   1   3   14: 16    10  ( -2)

7. Sportovní škola     7   3   0   4   12: 15     9  (  0)

8. Smíchov Plzeň       7   2   2   3   13: 20     8  ( -1)

9. Nepomuk             7   0   1   6    3: 34     1  (-11)

SK ZČE Plzeň      - Smíchov Plzeň          9 :  0

Tachov            - Přeštice               1 :  3

Doubravka         - Sportovní škola        1 :  3

Nepomuk           - Sušice                 0 :  3

MLADŠÍ  DOROST

FK NEPOMUK - TJ SUŠICE  2 : 2 (0 : 1)

Mladší dorostenci začali aktivně, bojovali, ale branku v první polovině utkání dali z ojedinělého útoku domácí na 1 : 0. Začátek druhé půle patřil hostům, kteří po centru Lukáše Kodýdka ve 49.minutě vyrovnali Láďou Klimentem na 1 : 1. V 62.minutě šel po druhé žluté kartě Vašek Pojar nedobrovolně ze hřiště. Trenér hostů Otta musel na situaci zareagovat a jeho prostřídání slavilo po pěti minutách úspěch. Na centr si naběhl Franta Matějka a krásně sklepl na Imru Vargu a ten se nemýlil, v 67. minutě upravil na  1 : 2 pro hosty. Už se zdálo, že sušičtí mladící po třech prohrách dosáhnou na vítězství, ale ztráta míče ve středu pole je stála jinak asi zasloužené vítězství. Hosté vyrovnali v 72. minutě na 2 : 2. Pozitivní na utkání bylo, že hosté i v deseti hráli aktivně a usilovali o vítězství.
ČK: 62´Vašek Pojar

Branky za Sušici: 49. Kliment, 67. Varga I.

Sestavy: Mužík - Chmelík, Pojar, Beránek, Chudý, Vrhel (63´Klíma), Halas, Kodýdek L., Tonner, Kliment (65´Varga), Skuhra (40´Matějka).

1. SK ZČE Plzeň        7   6   1   0   23:  8    19  (  7)

2. Tachov              7   5   1   1   22:  8    16  (  4)

3. Doubravka           7   5   1   1   18:  4    16  (  4)

4. SŠ  Plzeň           7   4   1   2   19: 14    13  (  4)

5. Sušice              8   3   1   4   13: 14    10  ( -2)

6. Smíchov Plzeň       7   3   0   4   10: 15     9  (  0)

7. Nepomuk             7   2   1   4   10: 18     7  ( -5)

8. Přeštice            7   0   1   6    8: 19     1  ( -8)

9. Postřekov           7   0   1   6    4: 27     1  ( -8)

SK ZČE Plzeň      - Smíchov Plzeň          2 :  0

Tachov            - Přeštice               2 :  1

Doubravka         - SŠ  Plzeň              1 :  0

Nepomuk           - Sušice                 2 :  2

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

VEDOUCÍ HORAŽĎOVICE UTRPĚLY PRVNÍ PORÁŽKU V LUBECH

Až ve 12.kole krajské soutěže dorostu  našli hráči FK Horažďovice prvního přemožitel. První prohru jim přichystal  Start Luby na domácím hřišti . Z ostatních výsledků nejvíce zaujal první tříbodový zisk v soutěž venku i na hřišti čtvrtého týmu tabulky v Mrákově  a vysoká prohra Hrádku  v Horšovském Týně s celkem který měl pře tímto zápasem v tabulce pouze o dva body méně než Svatobor .

PAČEJOV -  PODĚVOUSY  4 : 1  (2 : 0)

V zajímavém utkání potvrdili domácí svou dobrou formu z předchozích zápasů a potřetí za sebou plně bodovali při skóre 9 : 1. Hosté z Chodska byli nebezpeční jen v úvodu střetnutí, kdy nastřelili břevno. Postupně převzali iniciativu domácí a svůj dobrý výkon korunovali i pěknými brankami. Střelecky se zaskvěl především autor čistého hattricku Honza Kodýdek, který skóroval ve 24., 36. a 48.minutě. Naději hostů, kterou vykřesal v 53.minutě Bárta, definitivně uhasil domácí kapitán Honza Hosnedl v 75.minutě.

Branky: Kodýdek 3, Hosnedl -  Bárta. ŽK: 0 : 1. Utkání řídil rozhodčí Václav Presl.

HORŠOVSKÝ TÝN –HRÁDEK   8 : 2 (3:2)

MRÁKOV   - NÝRSKO   4 : 5 (2:2)

MĚČÍN -  BLOVICE   5 : 0 (1:0)