Okresní přebor dorostu 10. kolo 24. – 25.10.

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

V SOUBOJI O PRVNÍ MÍSTO KAŠPERSKÉ HORY USPĚLY

Původně plánované poslední kolo přeboru dorostu  svedlo proti sobě na hřišti v Kolinci týmy, které do tohoto kola neprohrály. Výsledek kvalitního utkání z pohledu domácích  ovlivnila  nemoc Jakuba Schejbala ,  neúčast distancovaného Josefa Kuly a  dvě hrubé chyby jejich  brankáře. Tečku za podzimní částí udělá středeční odloženého kolo . Bez ohledu na výsledky tohoto kola přezimují na čele tabulky Kašperské Hory  a druhé místo uhájí Sokol Kolinec.

KOLINEC - KAŠPERSKÉ HORY  2 : 3 (1 : 2)

Milan Milfort

Branky : 26. Vacherlon Pavel, 55. Ráb Michal -   5. Uxa Lukáš, 9. Franěk Pavel a 58. Mužík Michal

Rozhodčí : Husník. Diváků: 40. ŽK: 1 : 0.

Domácí začali tím, že neproměnili dvě velké šance a naopak hosté ze třiceti metrů vsítili gól mezi nohy brankáře. Již v času 8,05 to bylo dva nula, kdy opět špatně vyběhl domácí brankář. Po té se hrál bojovný zápas, kdy domácí měli více ze hry a dokázali vyrovnat, na což hosté odpoěděli po hrubé chybě obránce Hoffmana vítězným gólem. Domácí měli v samém závěru několik možností srovnat stav, ale chybělo trochu štěstíčka.

HRADEŠICE – BĚŠINY  3 : 1 (1 : 1)
Branky : 11., 90. Melka František, 86. Šmrha Lukáš -  38. Mayer Filip. Rozhodčí : Bína Roman. Diváků: 20. ZK  : 0 : 2.

MALÝ BOR – KASEJOVICE  3 : 1 (2 : 1)
Faltys

Vyrovnané utkání, ve kterém hosté vynikali střelbou ze střední vzdálenosti. Domácí o svém vítězství rozhodli dvěma rychlými brejky v rozmezí dvou minut prvního poločasu.

Branky : 24. Sládek Milan, 25. Kalčík Tomáš, 75. Makovec Milan  - 38 . Mašek Jan. Rozhodčí:  Kulík Vladimír. Diváků : 40. ŽK : 1 : 1.

SK BOLEŠINYSOKOL  MOCHTÍN   1 : 0 (1 : 0).

Branky : 40. vlastní. Rozhodčí : Simbartl Václav. Diváků: 30.

1. Kašp. Hory     7   7   0   0   49:  7    21  ( 15)

2. Kolinec        7   5   1   1   31: 12    16  (  1)

3. Kasejovice     7   4   0   3   24: 18    12  (  6)

4. Hradešice      7   3   2   2   32: 27    11  ( -1)

5. Malý Bor       7   3   1   3   22: 13    10  ( -5)

6. Bolešiny       7   3   1   3   14: 18    10  ( -2)

7. Běšiny         7   2   1   4   18: 28     7  ( -2)

8. Plánice        7   2   0   5   19: 42     6  (  0)