KPŽ (starší , mladší) , KSŽ – skupina B 8. kolo 24. – 25.10.

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

SMOLÍK PŘISPĚL DVĚMA GÓLY K OČEKÁVANÉMU VÍTĚZSTVÍ

Za řízení novice mezi krajskými rozhodčími nadějného Havránka z Rokycan  podle očekávání vyhrály oba klatovské kolektivy své duely na hřišti nováčka KP v Nepomuku. Daleko těžší úkol čekal žáky Okuly Nýrsko  na hřišti jednoho z favoritů přeboru FK Rokycany. Zápas starších žáků potvrdil sílu domácího klubu. Daleko větší odpor kladly mladší žáci Okuly , kteří jsou nadějí klubu do dalších ročníků této soutěže.

STARŠÍ       ŽÁCI

ROKYCANY -  NÝRSKO  7 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí : Laik

NEPOMUK – KLATOVY  0 : 3 (0 : 1)
Branky : 4 . a 51. Smolík,63. Diviš. Rozhodčí : Havránek ml.Diváků : 30. ŽK : 1 : 2.
Sestava hostů: Sváček, Dolanský(56´Reitmajer), Boublík, Vrbecký, Procházka, Diviš, Hajžman (21´Cibulka / 69´Bilíček), Štengl, Smolík(69´Valeš), Hofman(36´Jarošík)

1. Domažlice           8   7   0   1   42:  4    21  ( 12)

2. Rokycany            8   6   1   1   29:  5    19  (  4)

3. Klatovy             8   5   2   1   23:  7    19  (  8)

4. Přeštice B          8   5   0   3   23:  8    15  (  0)

5. Stříbro             8   4   2   2   17: 19    14  (  5)

6. Nepomuk             8   4   0   4   21: 11    12  (  0)

7. SK ZČE Plzeň        8   3   0   5   18: 18     9  ( -6)

8. Nýrsko              7   2   1   4   10: 28     8  ( -2)

9. Smíchov Plzeň       7   0   0   7    2: 24     0  (-15)

10. Dyn.H.Týn           8   0   0   8    1: 62     0  ( -9)

Nepomuk           - Klatovy                0 :  3

SK ZČE Plzeň      - Domažlice              1 :  6

Přeštice B        - Dyn.H.Týn              8 :  0

Smíchov Plzeň     - Stříbro                2 :  4

Rokycany          - Nýrsko                 7 :  0

MLADŠÍ  ŽÁCI

FC ROKYCANY-SKP OKULA NÝRSKO 2 : 0 (1 : 0)
Josef Juraši

Celý 1pol.byl velmi vyrovnaný a hra se přelévala z jedné strany na druhou,až na 11min.utkání,kdy hostující brankář špatně rozehrál a po následném závaru před brankou Nýrska se domácí ujali vydařenou střelou k tyči vedení.Do 2pol. lépe vstoupili domácí,ale jejich tlak skóre nezměnil. Paradoxně to bylo Nýrsko,které mohlo vyrovnat Čaneckým,ale sám před domácím gólmanem pováhal moment zakončení a domácí obránce mu střelu zablokoval.O pár minut později z volného přímého kopu,trefil břevno Kněz a opět platilo  známé,nedáš-dostaneš,po rychlém brejku a následném centru pečetil vítězství Rokycan hlavou Lev.

Branky : 11.Cibule,50.Lev. Rozhodčí: laik. Diváků: 40.

NEPOMUK – KLATOVY  0 : 2 (0 : 1)
Bláha Petr

Hosté měli již do začátku převahu, ale střelecká nepřesnost se podepsala na výhře s rozdílem pouhých dvou branek.
Sestava Klatov: Šít-Povolný,Bláha,Čabrada,Lysek-Milfort,Harmady,Pavlík,Soušek-Vlach,Fiala
střídali:Pitel,Kováč

Branky: Fiala, Bláha. Rozhodčí : Havránek ml.Diváků : 50.

1. Klatovy             8   7   0   1   38:  8    21  ( 12)

2. SK ZČE Plzeň        8   6   1   1   34:  7    20  (  4)

3. Rokycany            8   6   1   1   24:  4    20  (  4)

4. Domažlice           8   5   1   2   32: 10    16  (  7)

5. Přeštice            8   3   1   4   23: 12    11  ( -5)

6. Stříbro             8   2   2   4   12: 23     8  ( -1)

7. Nýrsko              7   2   1   4   14: 19     7  ( -2)

8. Nepomuk             8   2   0   6   11: 31     6  ( -6)

9. Dyn.H.Týn           8   2   0   6    8: 35     6  ( -3)

10. Smíchov Plzeň       7   0   1   6    4: 51     2  (-14)

HRÁDEK PŘIVEZL BODY ZE SUŠICE

Osmé kolo v krajské soutěži ve které dosud dominují kluby z Pošumaví přineslo v Sušici a Horažďovicích derby s rozdílnými výsledky. Zatímco v Horažďovicích zůstaly body doma, v Sušici se radovali z výhry žáci Svatoboru Hrádek..

KLATOVY B – BLÍŽEJOV   4 : 0 (3 : 0)
Branky: 9.  a 21.Kojan, 33.Bilíček, 47.Dolanský. Rozhodčí: Lukáš Kamil. Diváků: 20.
Sestava domácích: Martínek, Povolný(36´Procházka), Reitmajer, Bilíček, Lysek(36´Kozák), Valeš, Pavlík(36´Dolanský), Jarošík, Kojan, Švůgr(25´Fiala/45´Milfort), Cibulka(36´Švůgr). Trenér: Zdeněk Cibulka

FK HORAŽĎOVICE - FK SVÉRADICE  1 : 0 (1 : 0)

Daniel Martínek

V zápase slušné úrovně se týmy nejprve přetlačovaly ve středu hřiště, po čtvrt hodině začali horažďovičtí získávat převahu, ale nedokázali své šance využít. Až ve 33. minutě proběhl po levé straně k vápnu Milan Hlaváč a jeho centr proměnil Marek Hlaváč ve vedoucí branku domácích.
Ve druhém poločase měl zápas opačný průběh. Nejprve domácí měli převahu, ale další gól už nepřidali, naopak chlapci ze Svéradic si v závěru vytvořili také několik šancí.
Místní derby tak bylo napínavé až do konce a pochvalu za předvedený výkon si zaslouží všichni hráči.

Branky : 33.  Hlaváč Marek´. Rozhodčí : Simbartl. Diváků: 20. ŽK: 0 : 1.
Sestavy:
FK Horažďovice: Ondřejíčka Vladimír, Boček Jan, Šašek Martin, Vrzal Václav, Hlaváč Milan, Pařil Tomáš, Ondrejička Martin, Nováček Petr, Melka Vojtěch, Panuška Václav, Martínek Tomáš, Petržilka David, Rejšek Jindřich, Berger Lukáš, Dlouhý Jan, Hlaváč Marek
FK Svéradice: Lukeš Patrik, Hájek Jiří, Brokeš Pavel, Vasko Adam, Červený Vojtěch, Bohm Lukáš, Makovec Jaroslav, Hájek Martin, Prokopius Filip, Jedlička Marek, Klas Martin, Klas Daniel, Sulek Jiří, Valach Tomáš, Hájek Marek.

SUŠICE B -  HRÁDEK   1 : 4 (0 : 0)
Mataše

Za stavu 0:0 domácí nedali penaltu, když se vyznamenal brankář Bigasz, který hosty v zápase hodně podržel. V první půli domácí nevyužili převahu a dokonce neproměnili PK.Druhý poločas začali lépe hosté ,hráli kolektivně a zaslouženě si odvážejí ze Sušice tři body.Domácí mladíci si za výkon hlavně ve druhé půli pochvalu rozhodně nezaslouží.
Branky : vlastní -  Nováček Tomáš 2, Nauš Pavel 2. Rozhodčí : Bošek. Diváků: 40.

1. Klatovy B           8   8   0   0   61:  2    24  (  9)

2. Hrádek              6   5   1   0   16:  3    16  (  7)

3. Horažďovice         8   5   1   2   21: 12    16  (  1)

4. Sušice  B           8   5   0   3   28: 22    15  (  3)

5. Staňkov             6   4   1   1   29: 12    14  (  4)

6. Blíženov            8   3   2   3   18: 20    11  (  2)

7. Svéradice           8   2   2   4    6: 18     9  ( -1)

8. Postřekov           8   2   2   4   20: 34     9  ( -7)

9. Holýšov             8   2   1   5   18: 26     8  ( -5)

10. Stod                7   1   2   4   12: 17     7  ( -1)