OP ŽÁKŮ skupina A, B, C 10. kolo 24. – 25.10.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina A

O POSTUPJÍCÍCH Z DRUHÉHO MÍSTA ROZHODNE ODLOŽENÉ KOLO

V desátém kole došlo ve skupině A a B k přímému souboji prvních dvou celků v tabulce.Úspěšné byly celky které hrály na domácím hřišti. Mochtín porazil vítěze skupiny A Měčín a Chanovice se bodově dotáhly a na skóre předstihly Sokol Myslív. Definitivní podoba finálové šestky pro jarní část bude známa až po sehrání odloženého 9.kola které první část přeboru žáků uzavře.

FC ŠVIHOV - TJ KOVO STRÁŽOV  0 : 8 (0 : 6)
Václav Pavelec

Švihovští opět vypustili první poločas a to hostujícímu Strážovu stačilo k vytvoření si dostatečného náskoku,když v jeho hře hráli prim zejména starší a urostlí hráči.Domácí si zaslouží pochvalu opravdu jen za druhý poločas a to i přesto,že i v něm dvakrát inkasovali.

Trenér hostů Petr Presl : „ Naši hráči si za pěkného počasí s chutí zastříleli a soupeři prakticky nedovolili ohrozit oba naše brankáře.Větší šanci  zahrát  si dostali tentokrát i mladší hráči z lavičky, kteří jinak příliš nehrají a také proto se ve druhém poločase už skóre výrazně nenavýšilo. Hattrick se v první polovině podařilo vstřelit A.Preslovi .“

Branky : 13. ,20. ,33. Presl,  15.,26. Maděra, 30.(PK),45. Kuthý, 50.   Kiesenbauer . Rozhodčí : Hovorka. Diváků: 10.

Sestava  Strážov  : Kiesenbauer (Maršálek) , Presl A., Madera R. , Hudský D. , Novák T. , Heidenreich D. , Kutný P. , Kalivoda J. , Truneček T. , Soušek L. , Adamec O. , Schwarz O. , Volf. T. , Kalivoda T.

JANOVICE – LUBY   2 : 1 (2  : 0).

Branky: 18. a 33. Gardoň – 52. Pivoňka Michal. Rozhodčí: laik.  Diváků: 20.

MOCHTÍN – MĚČÍN   4 : 0 (1 : 0)

Stanislav Bejvl

Zcela zasloužená výhra domácích,kteří byli po celý zápas lepším týmem.Hosté se snažili hrozit z brejků,ale na tento způsob hry našla dokonalý recept dvojice stoperů Jakub Rubáš a Jakub Bejvl.Mochtín se téměř celou první půli nemohl gólově prosadit.V 28.min. se dostal na hranici velkého vápna k míči Jakub Hadáček,obešel tři hráče Měčína a nekompromisně zakončil.
Druhý poločas se odehrával zcela v režii mochtínských hráčů.Mochtín daleko lépe kombinoval, výsledkem toho byly další tři branky v síti soupeře,když ještě mnoho šancí zůstalo nevyužito.V 39. a 48.min. se trefil Smolík a v 55.min. Jakub Bejvl sólem přes více jak polovinu hřiště udělal z hostů pouze statické pozorovatele a chladnokrevně zakončil.

Trenér Stanislav Bejvl: „Za dnešní výkon musím kluky pochválit.Celý tým předvedl pěkný výkon a vyzdvihnout dnes musím především hru stoperské dvojice a obětavost dvojice Smolík,Reitmajer,která měla v nohou již utkání za Klatovy proti Nepomuku“.

Branky : 28. Hadáček Jakub,39. a 48.(PK)Smolík Zbyněk,55. Bejvl Jakub. Rozhodčí: Bureš Michal.
Sestava Mochtín: Zajíc-Žiak, Bejvl, Rubáš, Kozák - Bočkay, Malenka, Reitmajer, Hadáček - Smolík, Pretzelmayer Viliam. Střídali:Pretzelmayer Jaroslav,Lorenc,Řeřicha,Nebeský,Peleška Jiří,Peleška Petr.Na lavičku se dnes nevešel Tománek.

1. Měčín               9   8   0   1   32: 10    24  ( 12)

2. Mochtín             9   7   0   2   47: 13    21  (  6)

3. Strážov             9   6   0   3   29: 10    18  (  6)

4. Švihov              9   3   1   5   13: 24    10  ( -5)

5. Janovice            9   2   1   6   15: 43     7  ( -8)

6. Luby                9   0   0   9    3: 39     0  (-12)

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina B

BOLEŠINY - HRADEŠICE 2 : 0 ( 0 : 0) .

Branky: 55. Valešová Šárka, 69. Pojar Stanislav; Rozhodčí: Koura Radim; ŽK: 0:1 . Diváků: 30.

CHANOVICE  - MYSLÍV 4 : 3 ( 0 : 3) .

Branky: 43., 46. a 63. Klásek Jakub , 40. Hájek Marek – 7. a 32.Laně Erik , 24. Beránek Daniel; Rozhodčí: Dušek. Diváků: 40.

NALŽOVSKÉ HORY  - PLÁNIC E  9 : 0 (1 : 0).

Branky : 36.,45.,50. a 60. Nováček Tomáš, 47.,49. a 58. Nauš Pavel, 35. Kupka P. a 55. Voler Václav. Rozhod,čí: Brůha. Diváků: 35. ŽK: 1 : 0.

1. Chanovice           9   8   0   1   70: 11    24  (  9)

2. Myslív              9   8   0   1   37:  9    24  ( 12)

3. Bolešiny            9   4   1   4   18: 22    13  ( -2)

4. Nalž. Hory          9   3   1   5   34: 24    10  ( -2)

5. Hradešice           9   2   2   5   21: 21     8  ( -4)

6. Plánice             9   0   0   9    2: 95     0  (-15)

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina C

MALÝ BOR - DLOUHÁ VES   2 : 2 (1 : 1)

Daniel Martínek

Ve svém posledním podzimním zápase měli žáci Malého Boru šanci potvrdit 2. místo ve skupině a přiblížit se postupu do jarní finálové části. V utkání měli více ze hry hosté, první gól vstřelil přesto domácí Láďa Sládek. V závěru poločasu ale hosté vyrovnali. Po změně stran opět svitla naděje maloborským díky střele stopera Martina Poleny. Za 9 minut bylo znovu srovnáno. Odpověď na otázku druhého postupujícího ze skupiny dá tedy až poslední kolo. Všichni hráči a hráčky Malého Boru si ovšem zaslouží za výkony v celé podzimní části určitě pochvalu.

Branky : 22. Sládek, 44. Polena M. – 33. Samek, 53. Snopek. Rozhodčí : Bošek.Diváků : 20. ŽK: 1: 0 .
Sestava Sokol Malý Bor:Petržilka, Polena M., Polena F., Petránová, Martínek D., Martínek T., Melka, Petřík, Sládek, Stratorski T., Stratorski P., Hlaváč, Matějček, Chroust.

ŽICHOVICE – HARTMANICE   0 : 4 (0 : 2).

Branky: 30. Vlasík, 31. Zetocha, 59. a 67. Šimek. Rozhodčí: Holeček. ŽK: 0 : 2. Diváků: 30.

1. Hartmanice          7   7   0   0   50:  4    21  ( 12)

2. Malý Bor            8   2   3   3   11: 14     9  ( -3)

3. Zichovice           7   2   2   3    7: 18     8  ( -4)

4. Dlouhá Ves          7   2   1   4    6: 19     7  ( -2)

5. Nezamyslice         7   2   0   5    7: 26     6  ( -6)