IV. TŘÍDA - skupina A, B 9. kolo 28. 10. 2009

IV. TŘÍDA  - skupina  A

SPŮLE – VRHAVEČ  B   0 : 3 (0 : 2)
Branky : 25.Hošek Zdeněk, 45.vlastní, 65.Hošek Zdeněk. Rozhodčí : Královec Martin. Diváků: 20

MĚČÍN B -   PLÁNICE 3: 3 ( 2: 2)

Branky: 45. a 62. Korčík Petr , 44.  Votípka Roman -  28. a 77. Opatrný Martin , 25. Novák David; Rozhodčí: Vondráček Václav .Diváků: 70 .

BEZDĚKOV B  - JANOVICE B 2: 2 ( 1: 2)

Branky: 15. Ponocný Jiří, 56. Ouda Pavel st. – 22. Jansta Josef, 41. Šobek Petr ml.; ŽK: 3:2.Diváků: 35.

STRÁŽOV B  - DLAŽOV 1: 2 ( 0: 2)

Branky: 52. Kollross Petr -  9. Šít Martin, 26. Kůra Augustin; Rozhodčí: Špindlerová Zuzana; ŽK: 2:1.Diváků: 60.

KŘENICE -  ZAVLEKOV 1: 5 ( 1: 3)

Branky:9.  Roneš Pavel -  12.(PK) a 55. Fous Jan,38. a 49. Makrlík Miroslav, 37. Bilynskyy Volodymyr; Rozhodčí: Diviš Robert; ŽK: 1:1.Diváků: 20.

1.  Plánice            9   7   1   1   45: 14    22 ( 10)

2.  Zavlekov          10   7   1   2   36:  5    22 (  4)

3.  Vrhaveč B          9   6   2   1   20:  7    20 (  5)

4.  Měčín  B           9   5   2   2   23: 13    17 ( -1)

5.  Ježovy             9   5   1   3   24: 20    16 (  7)

6.  Dlažov             9   4   1   4   16: 22    13 ( -2)

7.  Janovice B         9   3   1   5   15: 30    10 ( -8)

8.  Strážov B          9   3   0   6   12: 26     9 (  0)

9.  Křenice            9   2   1   6   19: 29     7 ( -5)

10.  Bezděkov  B        9   2   1   6   13: 33     7 ( -5)

11.  Spůle              9   0   1   8    9: 33     1 (-11)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

PAČEJOV B - MYSLÍV   2 : 1 (1 : 0)

V  Pačejově a svedlo proti sobě v místním derby celky Myslíva a pačejovského béčka. V prvním poločase byla stovka diváků svědkem poměrně vyrovnaného zápasu. Domácím vyšel úvod a už v 5.minutě se dostali do vedení brankou Pavla Poleny. Když po změně stran zvýšil v 62.minutě Franta Štěpán na 2:0, zdálo se být vše jasné. Emoce na hrací plochu  i do ochozů přinesla 69.minuta, kdy Štěpán v pokutovém území obešel brankáře, ale než stačil zasunout míč do prázdné branky, byl myslívským gólmanem faulován. K údivu všech přítomných dostal jen žlutou kartu. Následný pokutový kop však sám faulovaný hráč neproměnil. Pak domácí zahodili několik stoprocentních tutovek a to se jim málem vymstilo. Hosté v 76.minutě Janem Sládkem z pokutového kopu snížili na 2:1 a domácí se o konečný výsledek ještě strachovali. Jejich konečné vítězství 2:1 však lze hodnotit jako zasloužené.

Branky:  Polena Pavel, Štěpán František- Sládek Jan. Rozhodčí Kulík, 100 diváků,  ŽK  1 : 4

HARTMANICE  -  HRÁDEK B 2 : 4 (2 : 2)

Branky: 4. a 44. Sládek Petr -  27. a 86. Kutil Jiří , 38. Hošek Daniel, 75. Prexl Jaroslav; Rozhodčí: Husník Václav; ŽK: 2:4 . Diváků: 60.

RABÍ  -  KAŠPERSKÉ  HORY 0 : 2 (0 : 0)

Branky: 52. a 74. Šuba Vladimír ; Rozhodčí: Mácal Roman; ŽK: 0:1 . Diváků: 20 .

PŘEDEHRÁVANÁ UTKÁNÍ 9.KOLA(24.10.)

MILČICE  -  ZICHOVICE B   5 : 0 (2 : 0)

Branky: Bláha Vladislav 2, Marek Libor, Lád Jiří, Kubáň Milan; ŽK: 0:1 . . Diváků: 50

SOBĚŠICE  -  SVÉRADICE B    4 : 5 (3 : 1)

Branky: Štěrba Jiří, Požárek Adam, Hanuš Karel, Melikant Matouš - Svoboda Jan st., Löffelmann Petr, Říha Štěpán, Vápeník Petr, Soukup Lukáš; ŽK: 0:1 . Diváků: 30

1.  Hrádek B           9   7   1   1   23: 13    22 (  7)

2.  Hartmanice         9   6   0   3   25: 11    18 (  6)

3.  Myslív             9   6   0   3   19:  7    18 (  9)

4.  Milčice            9   5   1   3   21: 11    16 (  1)

5.  Pačejov B          9   5   1   3   25: 17    16 (  1)

6.  Svéradice B        9   4   1   4   23: 25    13 ( -2)

7.  Kašp. Hory         9   4   0   5   17: 22    12 ( -3)

8.  Rabí               9   2   2   5   18: 29     8 ( -4)

9.  Zichovice B        9   2   1   6   10: 21     7 ( -8)

10.  Soběšice           9   0   1   8   12: 37     1 (-11)