KPD (starší , mladší) , KSD – skupina A 9. kolo 17. – 18. 10. 2009

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

DĚLBOU BODŮ SI SUŠICE UDRŽELA PRVNÍ MÍSTO

V Sušici se v dalším kole krajského přeboru hrálo o první místo.  Třetí celek tabulky z Plzně který má o zápas méně  mohl v případě výhry již v tomto kole domácí  v roli lídra tabulky vystřídat. Proti byl ale  osm minut před koncem domácí  Imra Varga, který srovnal skóre na 2:2 . Výsledek je spravedlivý pro oba týmy a Sušice zůstala i po tomto kole na čele tabulky.

STARŠÍ   DOROST

SUŠICE - DOUBRAVKA 2 : 2 (0 : 1)

Václav Kotrba

V Sušici se hrál bojovný fotbal s řadou šancí. Fotbalovější hosté měli častěji míč ve svém držení, ale domácí bojovali. Již v 15.minutě se měnil výsledek, kdy střela hostů z 30 metrů skončila v brance Honzy Ludvara. Domácí se po obdržené brance těžko zvedali. V závěru první půle i oni zahrozili, ale šance Imry Vargy, Tomáše Fusche zůstali nevyužity. Druhá polovina utkání se hrála v režii hostů, kteří drželi míč a domácí hráče do hry nepouštěli. Až v 67. minutě se soupeřovu branku snažil ohrozit  Vašek Jech a byl při svém pokusu brankářem sražen. K penaltě se postavil Imra Varga a srovnal na 1:1. O dvě minuty později po zaváhání domácí obrany hosté opět vedli 1:2. V 74. minutě po brejkové situaci,  mohli hosté zvýšit vedení, ale Honza Ludvar svůj tým podržel. Poté se osmělili domácí hráči a ze standardní situace mohli vyrovnat Imrou Vargou, ale jeho hlavičkový pokus do šibenice zázračně vyrazil brankář hostí. O chvilku později Vašek Jech z rohu hlavičkoval v dobré příležitosti bohužel nad. V 82.minutě vyrovnal po závaru před soupeřovou brankou Imra Varga na 2:2. Výsledek je spravedlivý pro oba týmy.

Sestavy: Ludvar - Goby, Mataše, Málek, Mužík, Králík(70´Matějka),Jech, Šablatura, Klíma, Varga, Fusch.

1. Sušice              7   3   4   0   14:  7    13  (  1)

2. Postřekov           7   3   2   2   18: 15    11  (  2)

3. Doubravka           6   3   1   2   19:  7    10  (  1)

4. Přeštice            6   3   1   2    9:  8    10  (  1)

5. Tachov              6   3   1   2   13: 13    10  (  1)

6. SK ZČE Plzeň        6   3   0   3   14:  6     9  (  0)

7. Smíchov Plzeň       6   2   2   2   13: 11     8  ( -1)

8. Sportovní škola     6   2   0   4    9: 14     6  ( -3)

9. Nepomuk             6   0   1   5    3: 31     1  ( -8)

MLADŠÍ  DOROST

SUŠICE - DOUBRAVKA 0 : 1 (0 : 0)

Mladší dorostenci začali aktivně, bojovali, snažili se změnit prokletí v podobě neproměňování šancí. I přes bojovnost a snahu vstřelit branku své příležitosti hlavně ve druhé půli neproměnili Franta Matějka a Jirka Skuhra. I takový je někdy fotbal, ani vynaložené úsilí nestačí, pokud se nepodaří vstřelit branka. Je to škoda, ale fotbal je někdy krutý. Snad se střelci v Nepomuku proberou.
Sestavy: Mužík - Vrhel, Šoural, Beránek, Trčan, Halas, Kodýdek L., Matějka, Kliment , (40´Toner),

Chudý (40´Chmelík), Skuhra.

1. SK ZČE Plzeň        6   5   1   0   21:  8    16  (  7)

2. Tachov              6   4   1   1   20:  7    13  (  4)

3. Doubravka           6   4   1   1   17:  4    13  (  4)

4. SŠ  Plzeň           6   4   1   1   19: 13    13  (  4)

5. Sušice              7   3   0   4   11: 12     9  ( -3)

6. Smíchov Plzeň       6   3   0   3   10: 13     9  (  0)

7. Nepomuk             6   2   0   4    8: 16     6  ( -3)

8. Přeštice            6   0   1   5    7: 17     1  ( -8)

9. Postřekov           7   0   1   6    4: 27     1  ( -8)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

MĚČÍN NA HŘIŠTI LÍDRA NEDOHRÁL

Pouze  necelých padesát minut se hrálo  utkání 11.kola krajské soutěže v Horažďovicích. Hosté z Měčína přijeli k utkání pouze s osmi hráči a tak bylo jen otázkou času kdy u nich klesne počet hráčů pod sedm a utkání bude předčasně ukončeno. Hra kočka s myší mezi ldrem a torzem hostů předčasně skončila za stavu 6:0 ve 49.minutě. Problémy se sestavou měl také Svatobor Hrádek v utkání v Blovicích. Přestože musel nastoupit s několika žáky se Hrádek venku držel a dokonce na tomto hřišti sahal po bodu. Dopoledne před tím, než nastoupily AS týmy mužů k vzájemnému zápasu v 1.A třídě v Lubech se hrála předpremiéra obou klubů v utkání dorostu. Zápas v Nýřanech stejně jako duel v Lubech skončily shodným výsledkem 2:2. Utkání Okuly Nýrsko  které měla odehrát doma s druhou Kolovčí bylo pro nezpůsobilý terén odloženo na 28.října.

BLOVICE  -  SVATOBOR  HRÁDEK  1 : 0 (1 : 0)

Václav Hána
Ke zraněným hráčům Matějkovi a Lísovi přibyl nemocný Marek Pena, tak k utkání odjeli dorostenci z Hrádku s několika žáky.
Vyrovnané utkání rozhodla branka již z 10. minuty, když P.Žák sám před Křížkem proměnil vyloženou šanci. Hosté však žádnou se svých šancí neproměnili. A tak díky zákroku Křížka, který při závěrečném tlaku hrádeckých dorostenců, chytil nesmyslně nařízenou penaltu, utkání skončilo nezaslouženou výhrou domácích 1:0.
Rozhodčí: Langmajer. ŽK: 1 : 2. Diváků: 30.
Sestava Svatoboru:  Křížek - Zdeněk, Kodýdek, Skála, Rendl, Švelch, Brůha, Šmrha, Koníř, Schmirler, Diviš; střídali - Vondráček, Jílek, Hrach, Sommer.

CHOTĚŠOV -  PAČEJOV 0: 2 ( 0: 1)

Tomáš Cihlář : „ Celý zápas jsme byli lepším týmem a vítězství je zasloužené.“
Branky:  Jan Kodýdek a Pavel Ticháček.

HORAŽĎOVICE -  MĚČÍN   6 : 0 (5 : 0)   - nedohráno !!!!!

Hosté nastoupili pouze s osmi hráči. Utkání bylo  ve 49.minutě pro malý počet hráčů hostů předčasně ukončeno.

Branky: 13. Pařil Jan , 25. Sova Jiří, 31. a 36. Gregr Martin, 39. Vonášek Danielů, 47. Šmat Václav.

Rozhodčí: Cihlář Jan, Diváků: 30.

NÝŘANY   - VD LUBY 2 : 2 ( 1: 0)

1. Horažďovice        11  10   1   0   54:  7    31  ( 16)

2. Holýšov            11   9   0   2   50: 18    27  (  9)

3. Koloveč            10   9   0   1   41: 10    27  (  9)

4. Mrákov             11   9   0   2   38: 21    27  (  9)

5. Luby               11   7   2   2   35: 15    23  (  5)

6. Blovice            11   6   2   3   31: 30    20  (  8)

7. Nýřany             11   5   3   3   29: 20    18  (  3)

8. Dyn.H.Týn          11   4   1   6   31: 27    13  ( -2)