Okresní přebor dorostu 9. kolo 28. 10. 2009

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

KAŠPERSKÉ HORY JDOU DO JARA S NÁSKOKEM SEDMI BODŮ

První polovinu přeboru má deset dorosteneckých týmů za sebou . Nejvýhodnější pozici v podobě sedmibodového náskoku má kolektiv z Kašperských Hor který absolvoval podzimní část bez ztráty kytičky  s plným počtem bodů. Druhé místo uhájil Kolinec, který měl  v dohrávce v Mochtíně na kahánku, když zachraňoval alespoň bod  dvěma góly v závěru zápasu  z toho druhý v nastaveném čase. Obdobně získaly bod doma i Bolešiny srovnáním skóre se  Sokolem Běšiny  rovněž brankou dosaženou  v nastaveném čase. Překvapením posledního podzimního dějství  prohra Malého Boru na svém hřišti se soupeřem z Plánice, který hodně zůstal v novém ročníku dlužen pověsti z minulého ročníku.

MALÝ BOR – PLÁNICE   0 : 1 (0 : 0)
Faltys
Vzhledem k nesmyslně odloženému kolu z 17. a 18. října museli domácí nastoupit v "B" sestavě. Jednoznačně fotbalovější domácí nedokázali proměnit několik stoprocentních šancí, naopak hosté z rychlého brejku vsítili jediný gól utkání a tím získat  3 body, které pro tento tým mají cenu zlata. V sestavě domácích byl jednoznačně nejlepším hráčem Martin Polena,věkem teprve žák, který musel zaskočit na postu obránce, z důvodu absence hráčů, kteří odpoledne zahraňují potápějící se loď družstva mužů.

Branky : 65. Opatrný Matěj. Rozhodčí : Petržilka Jiří. Diváků: 40.- ŽK: 1:2.

KASEJOVICE  -   HRADEŠICE    5 : 1 ( 1: 1)

Chárová

Hrál se zápas dvou rozdílných poločasů. První poločas byl vyrovnaný se spoustou nepřesností na obou stranách a bez kombinace na straně domácích.Druhý poločas byli domácí aktivnější a kombinační hrou dosáhli čtyřbrankového náskoku.

Branky: Drnek Václav 2, Horal Karel, Suda Ladislav, Převrátil Radek - Melka František. Diváků: 60.

BOLEŠINY  -  BĚŠINY 2 : 2 ( 0: 2)

Branky: 58. Matějka Pavel, 91. Farný Radek – 37. Bastl Václav, 44. Vališ Miroslav; Rozhodčí: Simbartl Václav; ŽK: 0:3 . Diváků: 20.

MOCHTÍN -   KOLINEC    2 : 2 ( 1: 0)

Branky: 25. Voráč Jan(PK), 54.Matoušek Milan –87. Ráb Michal, 90. Boublík Aleš,; ŽK: 0:3 . Rozhodčí: Bína. Diváků: 30.

KAŠPERSKÉ HORY  -   ZICHOVICE  13 : 1 ( 9 : 1) .

Tomek Petr

Po statečném výkonu hráčů Žichovic, kteří nastoupili pouze se sedmi hráči, bylo utkání ukončeno v 56 minutě pro zranění hostujícího brankáře. Ani domácí, kteří nebyli v plné síle, nenechali nic náhodě a poslední zápas sezóny úspěšně zvládli.

Branky:  8,20,28 min. Šuba, 10,34,48. Uxa, 14. Mužík, 30. Kojzar, 32,40,50,54. Tomek, 48 . Špírek- 16. Mašek. Rozhodčí: Lecjaks. Diváků: 30.

1.  Kašp. Hory         9   9   0   0   65:  9    27 ( 15)

2.  Kolinec            9   6   2   1   39: 15    20 (  5)

3.  Kasejovice         9   6   0   3   39: 20    18 (  6)

4.  Malý Bor           9   4   1   4   27: 15    13 ( -5)

5.  Hradešice          9   3   2   4   34: 37    11 ( -4)

6.  Běšiny             9   3   2   4   26: 31    11 ( -1)

7.  Bolešiny           9   3   2   4   17: 23    11 ( -4)

8.  Plánice            9   3   0   6   21: 48     9 (  0)

9.  Mochtín            9   1   3   5   10: 25     6 ( -6)

10.  Zichovice          9   0   2   7   14: 69     2 (-13)