KPŽ (starší , mladší) , KSŽ – skupina B 7. kolo 17. – 18. 10. 2009

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

PRVNÍ DĚJSTVÍ O PRVNÍ MÍSTO KLATVY PROHRÁLY

Šlágr kola krajského přeboru žáků se hrál v Domažlicích. První dějství v souboji o lídra tabulky ve kterém byli domácím soupeřem Klatovy hráči z města karafiátů prohráli tím nejtěsnějším rozdílem . Pro Klatovy to znamená první prohru v přeboru . Pokud v dalších zápasech neklopýtnou, pak mají na jaře šanci v případě výhry v odvetě s Jiskrou Domažlice doma o dvě branky si vybojovat návrat do divize. Ale to je ještě běh na dlouhou trať. Další zástupce Pošumaví v KP Okula Nýrsko má svůj zápas a plzeňským SK Smíchov odložen na 28.října.

STARŠÍ       ŽÁCI

JISKRA DOMAŽLICE  -   KLATOVY   2 : 1 (1 : 0)
Branky Klatovy :vlastní branka soupeře. Rozhodčí : Šlapák. Diváků: 30. ŽK: 0 : 1. ČK : 0: 1( 42. Sváček)

NÝRSKO -  SK SMÍCHOV  odloženo.

Utkání bylo pro nezpůsobilý terén odloženo na 28.10.

1. Domažlice           7   6   0   1   36:  3    18  (  9)

2. Rokycany            7   5   1   1   22:  5    16  (  4)

3. Klatovy             7   4   2   1   20:  7    16  (  5)

4. Nepomuk             7   4   0   3   21:  8    12  (  3)

5. Přeštice B          7   4   0   3   15:  8    12  (  0)

6. Stříbro             7   3   2   2   13: 17    11  (  2)

7. SK ZČE Plzeň        7   3   0   4   17: 12     9  ( -3)

8. Nýrsko              6   2   1   3   10: 21     8  ( -2)

9. Smíchov Plzeň       6   0   0   6    0: 20     0  (-12)

10. Dyn.H.Týn           7   0   0   7    1: 54     0  ( -9)

Rokycany          - Nepomuk                2 :  0

Nýrsko            - Smíchov Plzeň        odloženo

Stříbro           - Přeštice B             0 :  4

Dyn.H.Týn         - SK ZČE Plzeň           0 :  9

Domažlice         - Klatovy                2 :  1

MLADŠÍ  ŽÁCI

JISKRA DOMAŽLICE  -   KLATOVY   0 : 3 (0 : 2).

Vyrovnávání s terénem, tedy umělou trávou, trvalo do dvacáté minuty kdy se podařilo hostům vstřelil úvodní branku. Poté se zápas zlomil a převážil na stranu klatovských mladíků. Výhra Klatov 3:0 je zasloužená, hlavně díky kolektivnímu výkonu všech hráčů, kteří se zápasu zúčastnili. Za zmínku jistě stojí i asistence Pavlíka při všech třech golech.

Branky : 23. Pitel(Pavlík),25. Milfort(Pavlík),48. Fiala(Pavlík). Rozhodčí : Šlapák. Diváků : 40. ŽK: 0 : 1.

1. Klatovy             7   6   0   1   36:  8    18  (  9)

2. SK ZČE Plzeň        7   5   1   1   30:  6    17  (  4)

3. Rokycany            7   5   1   1   22:  4    17  (  4)

4. Domažlice           7   5   1   1   31:  6    16  (  7)

5. Přeštice            7   2   1   4   15: 12     8  ( -5)

6. Nýrsko              6   2   1   3   14: 17     7  ( -2)

7. Stříbro             7   2   1   4   10: 21     7  ( -2)

8. Nepomuk             7   2   0   5   11: 29     6  ( -3)

9. Dyn.H.Týn           7   2   0   5    8: 27     6  ( -3)

10. Smíchov Plzeň       6   0   0   6    2: 49     0  (-12)

SUŠICKÁ REZERVA DALA POSTŘEKOVU DESÍTKU

V 7.kole krajské soutěže žáků se dařilo  kolektivům které hrály na hřištích soupeřů.  Sušická rezerva  po té kdy dosáhla dvouciferné výhry v Postřekově poskočila v tabulce na druhé místo, když předstihla Hrádek který má svůj duel na hřišti soupeře odložen na 1.listopadu. Horažďovice pokořily v Holýšově domácí a podle očekávání zvítězila i vedoucí rezerva Klatov v pošumavském derby ve Svéradicích. .

TJ POSTŘEKOV  -TJ SUŠICE " B "  0 : 10

STOD  -  HRÁDEK  (NEHRÁNO)

Stanislav Křížek (Hrádek) : „ Po telefonátu pana Kohouta z Plzně se utkání nekonalo.Náhradní termín je přibližně dohodnut na 1.11.09 od 10:30 hod. Toto bylo dohodnuto s funkcionářem domácích panem Šlaisem.“

FK STAFIN HOLÝŠOV - FK HORAŽĎOVICE   1 : 4 (0 : 3)
Daniel Martínek

V prvním poločase měli hosté převahu, kterou vyjádřili i gólově. V 16. minutě zblízka dorážel střelu Marka Hlaváče jmenovec Milan, ve 24. minutě se zapsal do listiny střelců Vojta Melka a o 6 minut později poločasový účet završil Václav Vrzal. Druhou polovinu začali domácí náporem a po 5 minutách také snížili, ale Horažďovice postupně hru vyrovnaly a v závěru měly další šance, z nichž jednu využil opět Milan Hlaváč.

Branky : 40. Kraus Radek -  16.  a 64.  Hlaváč Milan, 24.  Melka Vojtěch, 30.  Vrzal Václav

Rozhodčí : Homr. Diváků: 30.

Sestava FK Horažďovice:Ondřejíčka Vladimír, Šašek Martin, Pařil Tomáš, Nováček Petr, Ondrejička Martin, Vrzal Václav, Melka Vojtěch, Panuška Václav, Boček Jan, Hlaváč Marek, Vaněček David, Hlaváč Milan, Martínek Tomáš

SVERADICE - KLATOVY B   0 : 6  (0 : 0)

Trenér Svéradic Míra  Chaloupka : „ Hosté z Klatov byli po celý zápas lepším mužstvem, ale domácím se podařilo první poločas udržet čisté konto. Druhý poločas už byl většinou režii  žáků z Klatov, kteří dominovali 6 góly. Ale musím uznat naši hráči bojovali a musím je všechny pochválit.“ Utkání hrané bez karet, které z přehledem řídil pan rozhodčí Liškutín.

Branky : 49. , 52.  a  69. Cibulka, 38. Bilíček, 60. Jarošík, 66. Pavlík.

Rozhodčí : Liškutín. Hráno bez karet. Diváků: 20.

Sestava Svéradic: Lukeš P.- Hájek J., Brokeš P., Červený V.(K), Jedlička M.- Bohm L., Laně E., Propkopius F., Hájek Martin- Makovec J., Klas M. Střídali: Hájek Marek, Klas D., Sulek J., Vasko A.
Sestava Klatov :  Šít, Bláha(36´Harmady),Reitmajer, Procházka, Lysek(36´Povolný), Valeš (40´Bláha /58´Lysek),  Dolanský, Jarošík, Bilíček, Kozák(36´Pavlík), Cibulka(69´Valeš)

1. Klatovy B           7   7   0   0   57:  2    21  (  9)

2. Sušice  B           7   5   0   2   27: 18    15  (  6)

3. Hrádek              5   4   1   0   12:  2    13  (  4)

4. Horažďovice         7   4   1   2   20: 12    13  (  1)

5. Blíženov            7   3   2   2   18: 16    11  (  2)

6. Svéradice           7   2   2   3    6: 17     9  ( -1)