IV. TŘÍDA - skupina A, B 8. kolo 10.-11.10.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

PLÁNICE  VYHRÁLA SOUBOJ O PRVNÍ MÍSTO

Zápas osmého kola se hrál v Plánici kde proti sobě nastoupily  první dva týmy , když na hřišti prvního celku do Plánice přijely druhé Ježovy. První poločas také  tomu, že na sebe narazily první dva kolektivy tabulky  to potvrdil. Po přestávce se ale začali stále více prosazovat domácí , kteří využili výhody vlastního hřiště k tomu, aby si nejen udrželi vedení v tabulce, ale ostatním největším pronásledovatelům Zavlekovu a SK Ježovy odskočili na rozdíl pěti bodů .

DLAŽOV -  BEZDĚKOV B   1 : 0 (0 : 0)
Duda Eduard

V prvním poločase poklidné utkání bez velkých šancí s mírnou převahou domácích. Do druhé půle hosté vystřídali dva hráče a tím oživili svou hru.Zápas rozhodla chyba brankáře hostu a rychlost Martina Šíta. Přes velkou snahu o vyrovnání ze strany hostů domácí cenné vítězství v místním derby

uhájili.

Branky : Šít Martin. Rozhodčí : Vondráček. Diváků: 40. ŽK : 1: 2.

PLÁNICE -  JEŽOVY  5 : 0 ( 1 : 0) .

Branky: 24. a 47. Novák David , 54. a 82.(PK)Opatrný Martin , 74.  Čapík Petr; ŽK: 4:2; ČK: 1 : 0 (Drmla Jan). Diváků: 80. Rozhodčí: Javorský Josef.

ZAVLEKOV - STRÁŽOV B   7 : 1 (3 : 0)
Herní převahu dokázali domácí zužitkovat v jasné vítězství.

Branky:  22,32,65 Pacholík H., 19. Fous J. 48 Maxa J.,66. Soumar O.  74, Honzík Z. – 50.  Čermák J. Rozhodčí:  Jarka . Diváků: 80. ŽK:2 : 2.

JANOVICE B -  SPŮLE   2 : 0 ( 2 : 0)

Branky: 10. a 45. Macura Jiří 2; Rozhodčí: Simbartl Václav; ŽK: 5:1 . Diváků: 60 .

VRHAVEČ B -  MĚČÍN B  2 : 0 ( 1 : 0)

Branky: 30. Skřivánek Jan , 89.  Kudláček Radek,; Rozhodčí: Husník. Diváků: 30  .

1. Plánice             8   7   0   1   42: 11    21  (  9)

2. Zavlekov            8   5   1   2   27:  3    16  (  1)

3. Ježovy              8   5   1   2   23: 16    16  (  7)

4. Vrhaveč B           7   4   2   1   13:  7    14  (  2)

5. Měčín  B            7   4   1   2   15:  9    13  (  1)

6. Dlažov              7   3   1   3   13: 18    10  ( -2)

7. Strážov B           7   3   0   4   10: 20     9  (  3)

8. Bezděkov  B         7   2   0   5   11: 27     6  ( -3)

9. Janovice B          7   2   0   5    9: 27     6  ( -9)

10. Křenice             7   1   1   5   15: 23     4  ( -5)

11. Spůle               7   0   1   6    8: 25     1  ( -8)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

HARTMANICE  JIŽ ČTYŘIKRÁT ZA SEBOU VYHRÁLY

První tři kolektivy které vévodí tabulce v tomto kole neklopýtly a s největší pravděpodobností si mezi sebou rozhodnou o tom kdo z nich přezimuje na prvním místě tabulky. Zatím na tom je nejlépe rezerva Svatoboru , kterou ale v následujícím kole čeká těžký zápas na hřišti druhého týmu tabulky v Hartmanicích . Domácí v případě výhry by se probojovali do cela tabulky a prodloužili by tím svojí vítěznou sérii o další zápas. Lehké to nebudou mít ani v 9.kole třetí v tabulce hráči Sokola Myslív kteří budou bojovat o držení kontaktu s čelem tabulky na hřišti v Pačejově kde je čeká domácí rezerva.

MYSLÍV - RABÍ   5 : 1 (2 : 0)
Jiří Moravec

Myslív si celý zápas udržoval převahu, kterou korunoval pěti góly. Hosté vstřelili čestný gól pět minut před koncem po chybě domácích ve středu hřiště.

Branky : 7., 50. Václav Novák, 45. Luděk Bláha, 57. Jiří Kubala, 63. Karel Štorkán - Branky-hoste : 85. Pokorný Luboš. Rozhodčí : Roman Mácal. Diváků: 40. ŽK: 1 : 2.

KAŠP. HORY  -  SOBĚŠICE 4 : 0 ( 1 : 0)

Branky: 18. Šuba Vladimír , 50. Pretl Jan, 80. Bubela Jan, 90. Kolář Michal,; Rozhodčí: Veverka; ŽK: 1:3 . Diváků: 60.

ZICHOVICE B  -  HARTMANICE  0 : 4 ( 0 : 2)

Petr Buzín

Utkání začalo za velké převahy domácích. Během prvních 15 minut neproměnili 3 vyložené šance, které museli po sléze domácí mrzet. Ve 23 minutě po precizní přihrávce od Marka Drhy trestal kanonýr Petr Sládek. Poté se hra vyrovnala  a náš ,,mlaďas" Ondra Koryťák neproměnil 2 vyložené šance. Naštěstí ho nahradil kapitán a špilmachr Mára Drha, ktereý se překrásně trefil křižnou ranou. Nutno dodat, že domácí nastoupili s posilou Oldou Chodem, kterého dokonale vymazal Danek Šperl. Druhá půle se stala jednoznačnou záležitostí našich hráčů. Na 3:0 zvyšoval opět Petr Sládek, který následně před svým střídáním neproměnil 2 vyložené šance. Při tomto střídání ukázal svojí genialitu, náš hlavní trenér Pepča Slopovský, který poslal na hřiště Tomáše Prochazku, ktrerý  po 10 sekundách na hřišti skóroval krásným angličanem. poté jsme si utkání pohlídali a udrželi opět nulu. Velký dík patří všem klukům na hřišti, fanouškům a hlavně kapitánovi Marku Drhovi.

Branky: 23. a 65. Sládek Petr , 47. Drha Marek, 66. Procházka Tomáš; Rozhodčí: Husník; ŽK: 1:0 . Diváků: 40.

SVÉRADICE B – MILČICE  2 : 3 (2 : 1)

Branky: Třešňák  J. 2, Vápeník P. – Majorský  Jan  2, Hanuš Havlík . Rozhodčí:Veverka Jan. ŽK:1 : 0. Diváků: 60.

HRÁDEK B -  PAČEJOV B   2 : 1 ( 2 : 1) .

David Červinka

Pro udržení na prvním postu tabulky musela rezerva Svatoboru vyhrát a to se povedlo.Zápas začal nepěknými zákroky od domácích, ale naštěstí rozhodčí nepoužil kartu, barvy červené.Soupeř přijel s mladým kádrem v poli a vytvářel si i šance, které neproměnil.Ve 12.minutě L.Jánský ve skluzu vystřelil a gólmanovi vymetl"pavučinu".Hosté srovnali po standardní situaci z TK, když osamocený Štěpán hlavou skóroval.Ve 38. minutě po faulu si připravil míč L.Jánský a tečovanou střelu gólman vyrazil před sebe, kterou P..Vinický dorážel.Skóre se už nezměnilo a to díky vynikajícímu výkonu obou gólmanů.

Branky: Javorský Lubomír, Vinický Pavel - Štěpán František; Rozhodčí: Dušek; ŽK: 3:1 . Diváků: 30.

1. Hrádek B            8   6   1   1   19: 11    19  (  4)

2. Hartmanice          8   6   0   2   23:  7    18  (  9)

3. Myslív              8   6   0   2   18:  5    18  (  9)

4. Pačejov B           8   4   1   3   23: 16    13  (  1)

5. Milčice             8   4   1   3   16: 11    13  (  1)

6. Svéradice B         8   3   1   4   18: 21    10  ( -5)

7. Kašp. Hory          8   3   0   5   15: 22     9  ( -6)

8. Rabí                8   2   2   4   18: 27     8  ( -1)

9. Zichovice B         8   2   1   5   10: 16     7  ( -8)

10. Soběšice            8   0   1   7    8: 32     1  ( -8)