Okresní přebor dorostu 8. kolo 10.-11.10.

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

ROZHODNE POSLEDNÍ PODZIMNÍ KOLO

Okresnímu přeboru dorostu nadále kralují Kašperské Hory v jejíž těsné závěsu je Sokol Kolinec. Rozluštění kdo se stane podzimním vítězem zřejmě se dostane až v posledním kole kdy v sobotu 24. října si to mezi sebou první dva týmy rozdají  na hřišti v Kolinci.

BĚŠINY -  KASEJOVICE   0 : 5 ( 0: 0)

Běšiny nastoupily v kombinovaném složení  s několika náhradníky sestavě. Držely s kvalitním soupeřem krok až do 58.minuty kdy se po první obdržené brance položily a v následujících  jedenácti minutách inkasovaly další čtyři branky.

Branky: 58. Horal Karel , 64. a 67. Drnek Václav, 64. Topinka Matěj, 69.  Skyrha M.; Rozhodčí: Bala; ŽK: 1:3 . Diváků: 30.

HRADEŠICE -  PLÁNICE   12 : 3 ( 6: 2)

Martin Mácal

Domácí, kteří se konečně sešli téměř v plné sestavě, si částečně spravili reputaci po ostudné prohře z minulého týdne. Přesto mohl být výsledek ještě o poznání zajímavější, kdyby proměnili množství šancí a nenechali si dát 3 góly po zbytečných ztrátách při přechodu do protiútoku, kdy obrana nestačila pokrýt hostující útočníky. Čistě odehraný zápas z obou stran byl podpořen kvalitním posuzováním p. rozhodčího Kulíka

Branky: Melka František - 8. 9. 20. 45. 67., Hnojský Jan - 23. 52., Melka Patrik - 39. 61., Šmrha Lukáš - 49., Přerost Stanislav - 80., Zámečník Lukáš - 87. -- Zelenka Milan - 30. 74., Stupka Milan - 40.;

Rozhodčí: Dušek; ŽK: 0:1 . Diváků: 30.

KOLINEC  - BOLEŠINY  2 : 0 ( 1: 0)

Milan Milfort

Domácí svým nejhorším výkonem roku jen těžce přehráli oslabené hosty, kteří nastoupili pouze v devíti.

Branky: 36.Jakub Schejbal, 61. Pavel Vacherlon. Rozhodčí : Bína. Diváků : 15.ŽK: 1: 0.

ZICHOVICE  -  MOCHTÍN 1 : 1 ( 0 : 1) .

Branky:83.  Pecina Jan – 42. Matoušek Milan; Rozhodčí: Husník. Divák: 30.

MALÝ BOR   -  KAŠPERSKÉ HORY  1  : 5 (1 : 2)
Faltys

Pohledné utkání, až s krutým výsledkem pro domácí.Domácí neproměnili několik gólových příležitostí v prvním poločase, naopak soupeř střílel přesně.

Branky : 17. Makovec Milan -   9. Švec Petr, 43. Šuba Vladimír, 61. Uxa Lukáš, 64. Fuchs Tomáš, 89.Kojzar David. Rozhodčí : Cihlář Jan. Diváků: 50.ŽK: 0 : 1.

1. Kašp. Hory          7   7   0   0   49:  6    21  ( 12)

2. Kolinec             7   6   1   0   35: 10    19  (  7)

3. Kasejovice          7   5   0   2   33: 16    15  (  6)

4. Malý Bor            7   3   1   3   24: 13    10  ( -2)

5. Běšiny              7   3   1   3   23: 26    10  ( -2)

6. Hradešice           7   2   2   3   30: 31     8  ( -4)

7. Bolešiny            7   2   1   4   14: 21     7  ( -2)

8. Mochtín             7   1   2   4    8: 22     5  ( -4)

9. Plánice             7   1   0   6   14: 47     3  ( -6)

10. Zichovice           7   0   2   5   12: 50     2  (-10)