KPŽ (starší , mladší) , KSŽ – skupina B 6. kolo 10.-11.10.

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

PRO EXDIVIZNÍ KLATOVY BYLO POVINNOSTÍ ZVÍTĚZIT

Pravděpodobně nejslabšího soupeře  měli o víkendu v cesta za povinným bodovým ziskem exdivizní žáci Klatov, kteří úspěšně usilují o návrat do divize. Po šesti kolech jsou na čele tabulky  bod před největším soupeřem Jiskrou Domažlice. Více napoví o dalších šancí klatovských žáků již následující kolo které absolvují  tuto sobotu dopoledne na hřišti druhé týmu tabulky v Domažlicích..

STARŠÍ       ŽÁCI

HORŠOVSKÝ TÝN - TJ KLATOVY  0 : 4 (0 : 0)
Petr Ulrych
Hosté měli sice velkou herní převahu, ale tu nedokázali po celý první poločas proměnit v gól. Ten se jim podařilo vstřelit hned v 1.minutě 2.poločasu a tím rozhodli o výsledku utkání, protože domácí potom rezignovali a hosté pak přidali i další uklidňující branky. Během zápasu však klatovští žáci trestuhodně zahodili veliké množství brankových šancí, což by se jim v dalších utkáních mohlo vymstít.

Branky : Kratochvíl 2, Vrbecký, Smolík. Rozhodčí : Nesvadba. Diváků: 40. ŽK: 1 : 1.

1. Klatovy             6   4   2   0   19:  5    16  (  5)

2. Domažlice           6   5   0   1   34:  2    15  (  9)

3. Rokycany            6   4   1   1   20:  5    13  (  4)

4. Nepomuk             6   4   0   2   21:  6    12  (  3)

5. Stříbro             6   3   2   1   13: 13    11  (  5)

6. Přeštice B          6   3   0   3   11:  8     9  ( -3)

7. Nýrsko              6   2   1   3   10: 21     8  ( -2)

8. SK ZČE Plzeň        6   2   0   4    8: 12     6  ( -6)

9. Smíchov Plzeň       6   0   0   6    0: 20     0  (-12)

10. Dyn.H.Týn           6   0   0   6    1: 45     0  ( -6)

MLADŠÍ  ŽÁCI

HORŠOVSKÝ TÝN - TJ KLATOVY  1 : 4 (0 : 2)
Bláha Petr
Tak jako minulý týden ve Stříbře, přehlídka neproměněných šancí. Klatovští si však tentokrát vítězství nenechali vzít, skóre otevřel již v první minutě Povolný. Na závěr po hrubé chybě gólmana inkasovali zbytečnou branku  v zápase.

Branky za Klatovy : 1. Povolný(Vlach), 17. Povolný(Harmady), 39. Pavlík(Vlach), 45.Čabrada
Rozhodčí : Nesvadba. Diváků: 40.
Sestava Klatovy: Schweigl-Baštář, Bláha,Čabrada,Lysek-Milfort,Pavlík,Harmady,Soušek-Vlach, Povolný; střídali:Soupír,Kováč,Pitel,Turek,Šít

TJ PŘEŠTICE  - SKP OKULA NÝRSKO  2 : 3 (1 : 2)
Josef Juraši

Domácí se ujali vedení již ve 2min.zápasu brankou Barance.Hostující tým se rychle vzpamatoval a kombinační hrou domácí tým začal jednoznačně přehrávat,v 6min.vyrovnal přesnou hlavičkou V.Svoboda a v 9min.na 1:2 zvýšil J.Toman a to několik dalších šancí Nýrští hráči neproměnili.Do 2pol.vstoupili domácí s větším důrazem a podařilo se jim ve 48min.vyrovnat brankou Rychnovského. Nýrské fotbalisty tato branka nezlomila a zcela zaslouženou výhru,ve velmi pěkném utkání trefil v 55min.P.Šveňha z tr.kopu.

Branky : 2.Baranec,48.Rychnovský -  6.Svoboda,9.Toman,55.Šveňha. Rozhodčí : Mašek: Diváků: 35.
Sestava Nýrska:Kubečka-Šveňha,Idlbek,Kaas,Vlček-Čanecký,Bohm,Kněz,Svoboda-Němec,Toman střídající hráči-Vávra,Bureš,Bastl,Irlbek,Dražka

1. Domažlice           6   5   1   0   31:  3    16  ( 10)

2. Klatovy             6   5   0   1   33:  8    15  (  6)

3. SK ZČE Plzeň        6   4   1   1   25:  6    14  (  1)

4. Rokycany            6   4   1   1   15:  4    14  (  4)

5. Nýrsko              6   2   1   3   14: 17     7  ( -2)

6. Přeštice            6   2   0   4   14: 11     6  ( -6)

7. Nepomuk             6   2   0   4   11: 22     6  ( -3)

8. Stříbro             6   2   0   4    9: 20     6  (  0)

9. Dyn.H.Týn           6   2   0   4    8: 22     6  (  0)

10. Smíchov Plzeň       6   0   0   6    2: 49     0  (-12)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ -  skupina  „B“

NA BODY NEDOSÁHLY POUZE HORAŽĎOVICE

Pošumaví nadále vévodí krajské soutěži žáků. Mezi pětici týmů který se srovnala na prvních šesti místech se vklínil na páté místo pouze Postřekov. Mimo Horažďovic které nechaly doma body Staňkovu všechny další celky z našeho okresu byly v tomto kole opět stoprocentně úspěšné.

FK HORAŽĎOVICE - FK STAŇKOV  0 : 2 (0 : 1).
Daniel Martínek

Hosté ze Staňkova byli po většinu zápasu mírně lepší, měli herní převahu, kterou v 1. poločase vyjádřili vedoucím gólem. Domácí se snažili skórovat z občasných protiútoků a ze standardních situací. Asi 10 minut před koncem zápasu měl velkou šanci na vyrovnání kapitán Horažďovic Vašek Panuška, ale nedal a z protiútoku hosté pečetili výsledek.

Branky : 17. a  62. Výrut Tomáš.Rozhodčí : Kulhánek Milan. Diváků : 20. ŽK:0:1.

Sestava FK Horažďovice:Ondřejíčka Vladimír, Šašek Martin, Vrzal Václav, Hlaváč Milan, Pařil Tomáš, Ondrejička Martin, Nováček Petr, Panuška Václav, Rejšek Jindřich, Martínek Tomáš, Chmelík David, Berger Lukáš, Hlaváč Marek, Vaněček David

TJ SUŠICE "B" -  STOD  3 : 0 (2 : 0)

Branky : Vachuška, Skrbek, Sedláček. Rozhodčí : Brůha.

FK HOLÝŠOV - TJ KLATOVY B   0 : 8 (0 : 5)
Bláha Petr
Celkem jednostranný zápas, kdy už v druhé min. otevřel Kratochvíl skore. Klatovská rezerva zahrála pohledný zápas plný útočných akcí, nulové skore udržela dobře sehraná obrana. Třemi brankami se blýskl Kratochvíl.

Branky: 2.Kratochvíl, 4. Kratochvíl(Jarošík), 7. Valeš(Kratochvíl), 9. Smolík,11. Smolík(Kratochvíl), 43. Kratochvíl, 54. Boublík,  65. Vrbecký(Smolík). Rozhodčí : Pajma. Diváků: 40.
Sestava:Schweigl-Boublík,Smolík,Valeš,Bilíček,Vrbecký,Jarošík,Kozák,Kratochvíl,Matějka,Harmady, Bláha, Povolný,Čabrada.

HRÁDEK – BLÍŽEJOV   4 : 0 (0 : 0)

Stanislav Křížek

U všech branek asistoval Vondráček Martin.Na Vondráčkův gól nahrál stoper Martin Jílek mezi obránce hostů.Hosté za stavu 1:0 nastřelili břevno a to bylo z jejich strany vše.Domácí měli zápas pod svou kontrolou.

Branky : 39. Nováček Tomáš, 50. Sýkora Petr, 60. Vondráček Martin, 68. Dryje Filip. Rozhodčí : Abrahám Josef. Diváků : 30

1. Klatovy B           6   6   0   0   51:  2    18  (  6)

2. Hrádek              5   4   1   0   12:  2    13  (  4)

3. Sušice  B           6   4   0   2   17: 18    12  (  3)

4. Horažďovice         6   3   1   2   16: 11    10  ( -2)

5. Postřekov           6   2   2   2   16: 19     9  ( -1)

6. Svéradice           6   2   2   2    6: 11     9  (  2)

7. Staňkov             4   2   1   1   11:  7     8  (  1)

8. Holýšov             6   2   1   3   17: 18     8  ( -2)

9. Blíženov            6   2   2   2   13: 15     8  (  2)

10. Stod                6   0   2   4    7: 17     4  ( -4)