KPŽ (starší , mladší) , KSŽ – skupina B 7. kolo 3.- 4.10.

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

NÝRSKO SE DOKÁZALO  RYCHLE   VZPAMATOVAT

Po derby v minulém kole ve kterém Nýrsko vysoko prohrálo se svým zkušenějším rivalem v Klatovech se dokázalo  vzpamatovat. Zásluhou starších žáků si připsali cennou výhru se soupeřem z Plzně který patří stejně jako domácí k silnému a vyrovnanému středu tabulky. Klatovy remizovaly ve Stříbře a další bod si na cestu domů přibalilo za prémiový bonus z výhry na penalty které se kopají v případě, že utkání krajských soutěží žáků skončí nerozhodně.  z velmi vyrovnaného středu tabulky.

STARŠÍ       ŽÁCI

Nýrsko -  ZČE Plzeň  2 : 0 (0 : 0)

Petr Janovský

V bezbrankovém prvním poločase spálil největší šanci utkání po pěkné přihrávce Petra Tykala Patrik Kvítek. Stejný hráč mohl dostat domácí do vedení ještě dvakrát ve druhém poločase, ale jednou zachránil brankář hostí a jednou minul. Vše si vynahradil ve 48' a zejména v 69' minutě, kdy krásnou střelou zpoza šestnáctky potvrdil vítězství domácích. Celý tým domácích si zaslouží pochválit za bojovný a zodpovědný výkon a zisk tří důležitých bodů.

Branky: 48. a 69. Kvítek. Rozhodčí: Balák Michal Diváků: 50.

Sestava domácí: Penc - Nejdl, Presl, Bejvl, Valdman, Janovský, Fiala, Kalivoda, Tykal, Kotlan,

Střídali: Záň, Votava

Baník Stříbro – Klatovy   2 : 2 (1:1)  na penalty 1 : 3
Branky za Klatovy  : 28´Smolík, 56´Kratochvíl, vítězný PK-Hajžmar. Rozhodčí : Malinčák
Diváků: 20. ŽK: 1 : 1.

Sestava Klatov : Sváček, Reitmajer(25´Dolanský), Boublík, Procházka, Vrbecký(50´Reitmajer), Diviš, Hajžman, Hofman(28´Cibulka), Smolík, Cibulka(25´Bilíček/43´Švůgr/62´Vrbecký), Kratochvíl. Náhradníci: Martínek, Kojan

1. Domažlice           5   5   0   0   34:  0    15  (  9)

2. Klatovy             5   3   2   0   15:  5    13  (  5)

3. Rokycany            5   3   1   1   18:  5    10  (  1)

4. Nepomuk             5   3   0   2   19:  6     9  (  3)

5. Stříbro             5   2   2   1   11: 13     8  (  2)

6. Nýrsko              5   2   1   2   10: 17     8  ( -2)

7. Přeštice B          5   2   0   3    7:  8     6  ( -3)

8. SK ZČE Plzeň        5   2   0   3    8: 10     6  ( -3)

9. Smíchov Plzeň       5   0   0   5    0: 18     0  ( -9)

10. Dyn.H.Týn           5   0   0   5    1: 41     0  ( -6)

MLADŠÍ  ŽÁCI

Nýrsko -  ZČE Plzeň  2 : 2 (0 : 1) na penalty  1 : 4

Josef Juraši

Domácí obrana vyrobila již ve 2.minutě obrovskou chybu a hostující tým se lacino dostal do vedení.Nýrsko pak dvakrát podržel brankář Josef Kubečka,když vychytal Plzeňské samostatné úniky a jen díky dalším nepřesným zakončení nezvýraznili hosté své vedení.2pol.začal stejně jako první a po dvou minutách hry,zvýšili hosté vedení na 0:2.Domácí tým se ale nevzdal,zamknul postupem času hosty na jejich polovině hřiště.V 50. minutě krásnou střelou snížil Petr Kněz na 1:2 a v 58. min.udeřilo podruhé,Kaasovu střelu brankář hostí jen vyrazil k volnému Romanovi Idlbekovi a ten nezaváhal 2:2.V následném penaltovém rozstřelu jednoznačně dominoval plzeňský tým a tak si odváží druhý bonusový bod.

Branky : 50.Kněz Petr,58.Idlbek Roman -  2.Červený,32.Grasl. Rozhodčí : Balák Michal. Diváků: 40.

Baník Stříbro – Klatovy   4 : 3 (2 : 2)

1. Domažlice           5   4   1   0   25:  2    13  (  7)

2. Klatovy             5   4   0   1   29:  7    12  (  6)

3. SK ZČE Plzeň        5   3   1   1   23:  6    11  (  1)

4. Rokycany            5   3   1   1   11:  4    10  (  1)

5. Přeštice            5   2   0   3   12:  8     6  ( -3)

6. Nepomuk             5   2   0   3   10: 16     6  (  0)

7. Stříbro             5   2   0   3    9: 18     6  (  0)

8. Dyn.H.Týn           5   2   0   3    7: 18     6  (  0)

9. Nýrsko              5   1   1   3   11: 15     4  ( -5)

10. Smíchov Plzeň       5   0   0   5    2: 45     0  ( -9)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ -  skupina  „B“

TÝMY Z POŠUMAVÍ VÉVODÍ KRAJSKÉ SOUTĚŽI

Od začátku nového ročníku  má krajská soutěž  žáků sk. B zcela jasného favorita v podobě rezervy TJ Klatovy  . Hráčům z města karafiátů velice aktivně asistují další tři celky z našeho regionu . U Horažďovic a Sušice B to zase tak velké překvapení není, ale po hubených umístěních v minulých ročnících se podařilo trenérům Svatoboru Hrádek vhodně doplnit tým na hostování  z okolních klubů a rázem figuruje

Na 3.místě a má k dobru jeden odložený zápas ve Staňkově k dobru.

Předehrávka   30.9.

TJ Staňkov - TJ Klatovy B  1 : 3 (1 : 2)
Bláha Petr

Po rozpačitém zápase proti výškové převaze domácích, si odvezly Klatovy ze Staňkova nakonec vítězství.

Branky : 13.Diviš(Švůgr),14.vlastní(Diviš),54.Diviš(Fiala)
Sestava KT: Martínek-Bláha,Hofman,Reitmajer,Bilíček-Valeš,Dolanský,Pavlík,Kojan-Švůgr,Diviš
Střídali:Harmady,Fiala,Kozák,Macháček,Schweigl

Svéradice -   Hrádek   0 : 0 (na PK  4 : 3)

Rozhodčí: Brůha. Diváků: 30.

Sokol Postřekov - FK Horažďovice  1 : 1(0 : 1) na PK  5:3.

Daniel Martínek
Začátek utkání vyzněl lépe pro favorizované hosty, kteří se brzy ujali vedení po střele Marka Hlaváče. Potvrdit toto vedení dalším gólem se jim ale nepodařilo a Postřekov postupně vyrovnal hru a po přestávce i skóre. Nakonec se také radoval ze zisku prémiového bodu za vítězství v penaltovém rozstřelu.

Branky : Gibfried Marek  -  Hlaváč Marek . Rozhodčí : Červený Václav. Diváků: 10.
Sestava FK Horažďovice: Petržílka David, Boček Jan, Nováček Petr, Pařil Tomáš, Šašek Martin, Chmelík David, Vrzal Václav, Panuška Václav, Ondrejička Martin, Hlaváč Milan, Hlaváč Marek, Martínek Tomáš, Vaněček David, Rejšek Jindřich, Berger Lukáš

1. Klatovy B           5   5   0   0   43:  2    15  (  6)

2. Horažďovice         5   3   1   1   16:  9    10  (  1)

3. Hrádek              4   3   1   0    8:  2    10  (  4)

4. Sušice  B           5   3   0   2   14: 18     9  (  3)

5. Holýšov             5   2   1   2   17: 10     8  ( -2)

6. Blíženov            5   2   2   1   13: 11     8  (  2)

7. Svéradice           5   1   2   2    4: 10     6  ( -1)

8. Staňkov             3   1   1   1    9:  7     5  ( -2)

9. Postřekov           5   1   2   2    9: 17     5  ( -4)