IV. TŘÍDA - skupina A, B 7. kolo 3.- 4.10.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

ZAVLEKOV NECHAL BODY V BEZDĚKOVĚ

V rušném zápase bohaté na gólové  šance na hřišti v Bezděkově  zvlhl střelecky produktivnímu Zavlekovu střelecký prach a jediná branka v jejich síti kterou obdrželi stála  zavlekovské hráče nejen ztrátu třech bodů, ale propadli se v tabulce na třetí místo , když místo za vedoucí Plánicí zaujaly  l po vítězství v derby v Křenicích Ježovy.

Měčín B -  Janovice B 1 : 2 ( 1: 2)

Jan Touš

Domácí začali utkání proti oslabenému soupeři(10 minut hráli hosté v 9-ti lidech)slibně a hned v 7.minutě rozvlnil síť za hostujícím brankářem Martin Vladař.Od této chvíle si domácí hráči asi mysleli,že vše přijde samo.Hráli ležérně a bez pohybu a toho hosté využili.Vytvořili si několik šancí,kreré skončili na břevně a tyči domácí branky.Domácím toto upozornění nestačilo a tak přišel trest v podobě dvou gólů v závěru poločasu.V druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal asi 15 minut a pak nasadili domácí k náporu,který se v závěru změnil v hru na jednu branku.Neschopnost domácích hráčů dopravit míč za záda soupeřova brankáře a jeho několik zázračných zákroků rozhodlo o tom,že si své první body odvážejí hosté.

Sestava domácí:K.Hakl, M.Lohr, J.Mixán, M.Čejka, T.Hromada, J.Hora, P.Korčík, P.Kadlec, K.Koliha, M.Vladař, J.Tureček. Střídal:P.Bureš

Branky: 7. Vladař Martin –42. Kolář Milan,  44. Jansta Josef,. Rozhodčí:  Husník. Diváků: 40 .

Křenice  - Ježovy 1 : 2 ( 0: 1) .

Místní derby  skončilo výhrou druhého týmu tabulky .

Branky: 59. Bäuml Daniel – 6.(PK) a 54. Baxa ; Rozhodčí: Jarka; ŽK: 3:1 . Diváků: 30  .

Vrhaveč B -   Plánice 0: 3 ( 0: 2)

Na šance  vyhráli domácí 7:5, ale na branky byli úspěšnější pouze hráči lídra tabulky.

Branky: 40. Průcha Vlastimil, 43. Opatrný Martin, 66. Novák David,; Rozhodčí: Javorský. Diváků: 50.

Spůle  -  Dlažov 1: 2 ( 0: 1)

Bronek Hrnčíř

Před slušnou diváckou kulisou se odehrál pěkný zápas. Hosté šli brzy do vedení střelou z hranice pokutového území. Domácí měli převahu v poli po celý zápas. Ke konci utkání padly dvě nádherné branky. Nejprve do otevřené obrany unikl Martin Šít a obloučkem přehodil brankáře. Po chvíli Štefan Janošťák z přímého kopu trefil šibenici.Domácím se přes veškerý tlak vyrovnat nepodařilo.

Branky: 88. Janošťák Štefan -  7.Kůra Augustýn, 86.Šít Martin; Rozhodčí: Husník; ŽK: 0:2. Diváků: 60.

Bezděkov B -   Zavlekov 1 : 0 ( 0 : 0)

Vyrovnané utkání v velkým množstvím šancí. Domácí rezerva  o své druhé podzimní výhře rozhodla v 64.minutě. Jindřich Tuček zatáhl míč podle  postranní čáry , zpětnou přihrávkou našel na hranici pokutového území Petra Nadýmáčka a ten překonal vybíhajícího brankáře hostů .

Branky: 64. Nadýmáček  Petr; Rozhodčí: Vondráček; ŽK: 2:0. Diváků: 60.

1. Plánice             7   6   0   1   37: 11    18  (  9)

2. Ježovy              7   5   1   1   23: 11    16  (  7)

3. Zavlekov            7   4   1   2   20:  2    13  (  1)

4. Měčín  B            6   4   1   1   15:  7    13  (  1)

5. Vrhaveč B           6   3   2   1   11:  7    11  (  2)

6. Strážov B           6   3   0   3    9: 13     9  (  3)

7. Dlažov              6   2   1   3   12: 18     7  ( -2)

8. Bezděkov  B         6   2   0   4   11: 26     6  ( -3)

9. Křenice             7   1   1   5   15: 23     4  ( -5)

10. Janovice B          6   1   0   5    7: 27     3  ( -9)

11. Spůle               6   0   1   5    8: 23     1  ( -8)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

MYSLÍV  NECHAL PRVENSTVÍ V HRÁDKU

Zápas kola ve IV.třídě skupině B se hrál v Hrádku, kde se s domácí rezervou střetl dosud vedoucí tým tabulky Sokol Myslív. V tomto duelu viděli diváci pouze jedinou branku v síti lídra tabulky a ta rozhodla o tom, že Myslív v přímém souboji přenechal první místo Svatoboru Hrádek B . Ve velmi dobrém světle se představilo béčko Svéradic na hřišti jednoho z horkých kandidátů na prvenství v Hartmanicích. Výsledek zápasu byl dlouho na vážkách a rozhodnutí padlo až v závrtných deseti minutách kdy své hubené veden domácí jistili gólem benjamínka šestnáctiletého  Ondry Koryťáka a  oproti tomuto hráči zkušenějšího  Červeného.

Hartmanice -  Svéradice B    3 : 0 ( 1 : 0)

Zatím nejlepší soupeř potkal domácí fotbalisty a ze začátku potvrzoval svoji kvalitu. Utkání začali hosté ve velmi dobrém světle a hlavně kombinační hrou přehrával domácí. Jenže nemysleli na zadní vrátka a Petr Slávek je dokonale potrestal. Od té chvíle se hra vyrovnala a začalo přibývat šancí na obou stranách. Rozuzlení utkání opět zařídil nejmladší hráč domácích Ondra Koryťák a po dvou vyložených šancí hostů, krásnou ranou dostal domácí do klidu. Pojistku přidal nejlepší hráč utkání Lukáš Červený, který si vychutnal brankáře. Nutno přiznat, že výsledek je pro hosty až příliš krutý.

Branky: 8. Sládek Petr, 78. Koryťák Ondřej,  80. Červený Lukáš. Rozhodčí:  Vondráček. Diváků: 60.

Milčice  -  Kašperské  Hory    5 : 1 ( 3 : 1)

Vít Kříž

Do utkání vstoupil lépe domácí tým, když Bláha v 15. minutě otevřel skóre. Tentýž hráč o 5 minut později zvyšoval už na 2:0 tvrdou ránou z velkého vápna. Poté domácí Majorszký šel tvrdě za balonem, který se odrazil k Brůhovi a ten se nemýlil. 3:0. Kašperské Hory snížily v první půli na 3:1 Šubou.Ve druhém poločase hosté více otevřeli hru a snažili se smazat dvoubrankový náskok Milčic. Ovšem v 76. minutě skóroval opět Brůha, jemuž přihrával Majorszký. Tečku za vysokou výhrou Milčic udělal J. Kubaň, který si naběhl na centr a hlavičkou rozhodl o výhře 5:1. Nutno dodat, že hosté měli několik dobrých šancí ke vstřelení branek, ovšem buď jim stálo v cestě břevno nebo 3x dobře postavený hráč na brankové čáře, který musel zastoupit již překonaného brankáře.
Branky: 15. a 20. Bláha Vladislav , 28. a 76. Brůha Marek , 79. Kubáň Jaroslav – 33. Šuba Vladimír; ŽK: 2:0 . Rozhodčí: Kulík. Diváků: 60.

Soběšice  -  Rabí     3 : 5 ( 1 : 4)

Branky: 41.(PK) a 55. Požárek Adam , 74.  Václavík Jiří – 25. Fiala Luboš, 32. Melka Roman,  36. Hozman Václav, 39. Frančík Lukáš, 80. Šimáček Martin,; ŽK: 3:1. Rozhodčí: Mácal. Diváků: 20 .

Hrádek B  - Myslív     1 : 0 ( 0 : 0) .

David Červinka

Toto utkání bylo velmi důležité pro oba celky.Utkání začalo pro domácí hned dvěma šancemi  ke skórování, ale jak to bývá nedošlo ke gólovému přínosu.Mladičký dorostenec D.Schmiler byl velmi aktivní a právě on byl u těchto akcí domácích.Pak promarnil svou šanci T.Král, který hlavou netrefil zívající branku.Hosté spíše hráli obrannou hru a k vážnější šanci v první půli se nedostali.
V druhém poločase začali hosté aktivněji a brankář(Pavlík Lukáš)domácích zachránil čisté konto po chybě obrany, která byla snad jediná.Hra se odehrávala ve středu hřiště, ale domácí se více snažili nerozhodné skóre změnit a to se jim povedlo po přihrávce matadora J.Kutila a kapitána D.Hoška skóroval po odraženém balónu střídající J.Prexl.

Branky: 79. Prexl Jaroslav; Rozhodčí: Blaheta; ŽK: 2:0 . Diváků: 40.

Pačejov B  -   Zichovice B   3 : 0 ( 1 : 0) .

Hosté nastoupili k zápasu pouze v deseti, přesto dlouho vzdorovali. V poklidné atmosféře se hrál fotbal průměrné úrovně.

Branky: Polena, Strolený, Panuška /PK/. Rozhodčí Mácal. Diváků: 50.ŽK 1:0

1. Hrádek B            7   5   1   1   17: 10    16  (  4)

2. Hartmanice          7   5   0   2   19:  7    15  (  6)

3. Myslív              7   5   0   2   13:  4    15  (  9)

4. Pačejov B           7   4   1   2   22: 14    13  (  1)

5. Milčice             7   3   1   3   13:  9    10  ( -2)

6. Svéradice B         7   3   1   3   16: 18    10  ( -2)

7. Rabí                7   2   2   3   17: 22     8  ( -1)

8. Zichovice B         7   2   1   4   10: 12     7  ( -5)

9. Kašp. Hory          7   2   0   5   11: 22     6  ( -6)