OP ŽÁKŮ skupina A, B, C 7. kolo 3.- 4.10.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina A

MĚČÍN , MYSLÍV  A HARTMANICE  MAJÍ POSTUP JISTÝ

Tři kola před koncem základní části okresního přeboru žáků se  seznam který obsahuje šest volných  míst  již zaplnil z poloviny. Sedmé kolo  definitivní jistotu postupu dalo lídrům třech skupin kteří se bez ohledu na výsledky posledních kol mohou těšit na finálovou část okresního přeboru a jen krůček k postupu chybí rovněž Chanosu Chanovice , který společně s Mochtínem v tomto kole dosáhly výrazných dvouciferných výher .

Luby -   Švihov 1 : 2 (1 : 0)

Branky: Fiala Petr - Šimán Jiří, Křepel Tomáš. Diváků: 30.

Mochtín – Janovice   16 : 1 (8 : 1)
Stanislav Bejvl
Branky : 12.,18.,28.,38.,40.  58.Bejvl Jakub, 3.,13.,37.,60. a 67. Smolík Zbyněk,33.,34. Hadáček Jakub,30.Pretzelmayer Viliam,50.Reitmajer Petr,65.Rubáš Jakub – 10. Kroupa Jiří
Rozhodčí : Husník. Diváků: 20.

Mochtín v téměř kompletní sestavě(chyběli pouze tři hráči základu)nedal oslabeným hostům šanci.V desáté minutě se sice Janovicím podařilo vyrovnat na 1:1,ale právě tento gól domácí nakopl.Dvojice Zbyněk Smolík a Jakub Bejvl rozjela brankostroj,který se zastavil na čísle šestnáct,z toho 6x se trefil Jakub a 5x Zbyněk.Škoda jen dalších neproměněných šancí.S výkonem hráčů,až na pár maličkostí, mohu být tentokrát spokojen.
Sestava Mochtín Rubáš(36´Řeřicha)-Bočkay,Kozák,Reitmajer,Zajíc-Žiak,Smolík,Lorenc (36´Rubáš), Hadáček-Bejvl,Pretzelmayer Jaroslav. Střídali:Řeřicha,Pretzelmayer Viliam´

Strážov  -  Měčín   0 : 2 ( 0 : 1)

Vyrovnané utkání s brankovými příležitostmi na obou stranách ve kterém hosté prodloužili svojí úspěšnou podzimní bilanci bez ztráty bodu. Lídr tabulky  v úvodu první půle skóre otevřel a v závěru tohoto duelu stejným  střelcem Radkem Šindelářem uzavřel.

Branky: 12. a 63. Šindelář Radek ; Rozhodčí: Blaheta; ŽK: 0:1. Diváků: 30.

1. Měčín               7   7   0   0   28:  6    21  ( 12)

2. Mochtín             7   5   0   2   38: 13    15  (  6)

3. Strážov             7   5   0   2   21:  5    15  (  3)

4. Švihov              7   2   1   4   10: 16     7  ( -2)

5. Janovice            7   1   1   5   13: 39     4  ( -8)

6. Luby                7   0   0   7    2: 33     0  (-12)

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina B

Myslív – Bolešiny 4 : 0 (2 : 0.
Jiří Moravec

Domácí od počátku utkání kráčeli za vítězstvím. První poločas vyhráli díky gólům Panuškové a Laněho, které oba padli po kombinačních akcích, kterými rozebrali obranu soupeře na prvočinitele. Hosté se dostali do šance v závěru poločasu, ale možnost skórovat jim zmařil dobrým vyběhnutím Zdeněk Borka. I v druhém poločasu měl Myslív navrh a soupeře přehrával. Góly padaly až v závěru, nejprve po přihrávce Ráčka skóroval Beránek a účet zápasu uzavřel z penalty Lukeš.

Branky : 6. Šárka Panušková, 15. Erik Laně, 63. Daniel Beránek, 67. Patrik Lukeš (PK).
Rozhodčí  : Jan Cihlář. Diváků: 40.

Chanovice -  Plánice   18 : 0 ( 9: 0) .

Branky: Klásek Jakub 9, Soukup Petr 4, Šleis Karel 4, Rada Lukáš. Rozhodčí: bala Petr. Diváků: 30.

Hradešice - Nalžovské  Hory 1: 5 ( 0: 4)

Branky: Mareš Lukáš – Nováček 2, Nauš 2 Pícha ; Rozhodčí: Laik. Diváků: 20.  Rozhodčí: Laik. Diváků: 20.

1. Myslív              7   7   0   0   31:  3    21  (  9)

2. Chanovice           7   6   0   1   61:  7    18  (  6)

3. Bolešiny            7   3   1   3   15: 17    10  (  1)

4. Nalž. Hory          7   2   1   4   23: 21     7  (  1)

5. Hradešice           7   1   2   4    8: 19     5  ( -7)

6. Plánice             7   0   0   7    2: 73     0  (-12)

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina C

Hartmanice  - Malý Bor   2 : 0 (0 : 0)

Branky: Slopovský Patrik, Vlasák Daniel . Rozhodčí : Bošek. Diváků: 60.

Zichovice  -  Nezamyslice 2 : 1 (1 : 1)

Branky: 8. a 37. Pšenáková Andrea  - 12. Šatra Pavel . Rozhodčí: Kulík. Diváků: 20.

1. Hartmanice          6   6   0   0   46:  4    18  (  9)

2. Malý Bor            6   2   1   3    8: 11     7  (  1)

3. Zichovice           5   2   1   2    6: 13     7  ( -2)

4. Nezamyslice         6   2   0   4    7: 25     6  ( -3)

5. Dlouhá Ves          5   1   0   4    3: 17     3  ( -6)