OP přípravka STARŠÍ sk.A,B,C ; přípravka MLADŠÍ 7. kolo 3.- 4.10.

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

LUBY SE PROSTŘÍLELY DO ČELA TABULKY

Po sedmém kole dochází ke změně na čele tabulky skupiny A . Na první místo se prostřílela zásluhou lepšího skóre starší přípravka Startu Luby .

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina A

Klatovy – Bezděkov   18 : 0 (8 : 0)
Václav Kopřiva

Branky : Marek 6 , Havlíček 3 ,Sojka J 2 , Pytelka  2 , Shkyarskyy 2 , Sojka A., Šimek, Mužík.

Rozhodčí : Jarko. Diváků: 30.
Sestava Klatov:Valeš,Mužík,Pytelka,Tománek,Sojka A,Havlíček,Sojka J,Jakl,Baselides ,Šimek, Shkyarskyy, Marek

Janovice  -  Nýrsko 1 : 4 ( 0: 3)

Branky: Šobek Michal - Svoboda Václav 2, Pavlík Jakub, Vávra Dominik; Rozhodčí: Dolejš. Diváků: 30.

Švihov   - Luby   1 : 9 (0 : 7)

Branky : Schwarz –Pivoňka Michael 5, Skýpala Jakub   4. Rozhodčí laik. Diváků: 20.

1. Luby                7   6   1   0   50:  4    19  ( 10)

2. Nýrsko              7   6   1   0   49:  4    19  ( 10)

3. Klatovy             7   5   0   2   56:  9    15  (  3)

4. Janovice            7   2   0   5   13: 31     6  ( -6)

5. Švihov              7   1   0   6    4: 59     3  ( -9)

6. Bezděkov            7   0   0   7    0: 65     0  ( -9)

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina B

Chanovice  - Měčín 4 : 3 ( 3 : 2) .

Branky: Hájek Marek 2, Hosnedl Petr, Kovář Michal - Benda Josef 2, Žižka Michal . Rozhodčí: Bala. Diváků: 30.

Horažďovice  -  Bolešiny 4 : 0 ( 3: 0) .

Michael Forman

Domácí potěr tentokrát v kompletní sestavě, hned v úvodu naznačil, že hosté budou mít těžkou cestu k nějakému bodu. V prvním poločase rozhodl třemi střelami o poločasovém skore Kryštof Bučok. Ve druhé půli přidala další gól kapitánka Martina Panušková a protože hostům jejich pár šancí pochytal Matěj Heimlich v domácí brance tak tři body zůstali zaslouženě v Horažďovicích.

Branky: 17.,22. a 34.  Bučok Kryštof , 43. Panušková Martina; Rozhodčí: Brůha Radek. Diváků: 20.

Pačejov – Mochtín  0 : 5 (0 : 2)

K utkání s čelním týmem OP minižáků nastoupili domácí stále oslabeni o stoperku  Kristýnku Panuškovou, která si přivezla zranění právě z utkání v Mochtíně a až do konce podzimní části bude citelně scházet. Přesto sehráli s favoritem velmi dobrou partii a hráči se doslova překonávali v bojovnosti a nasazení. Samozřejmě měl Mochtín trvalou převahu, ale domácí obrana dlouho pracovala na jedničku. Škoda, že v závěru už scházely „pačejovským amazonkám“  síly, ještě 7 minut před koncem prohrávala pouze o dva góly. Branka přímo z rohu a dvě střely ze skrumáže v samotném závěru daly konečnému výsledku snad až příliš krutou podobu. Rozhodla větší fyzická zdatnost a technická vyspělost soupeře. Za Mochtín se třikrát trefil kanonýr Šafránek, kterého ale skvěle bránila Aneta Nauschová, jednou skórovali Šíma a Lang.

Branky: Šafránek 3, Šíma, Lang. Diváků: 50 . Rozhodčí Holeček

1. Mochtín             7   6   1   0   32:  8    19  ( 10)

2. Chanovice           7   5   0   2   28: 19    15  (  3)

3. Měčín               7   4   1   2   34: 14    13  (  4)

4. Horažďovice         7   2   1   4   10: 23     7  ( -5)

5. Bolešiny            7   0   3   4    5: 24     3  ( -6)

6. Pačejov             7   0   2   5    2: 23     2  (-10)

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina C

Nalžovské  Hory  -   Sušice A   0 :19 ( 0:10)

Branky: Miškovič Filip 6, Jána František 6, Svoboda Florián 3, Skrbek Matěj 3, Černý Aleš . Rozhodčí: Kulík. Diváků: 30.

D.Ves  - Železná  Ruda   0: 7 (0 : 4)
Domácí v neúplné sestavě čelili soustavné převaze soupeře.

Branky : 7. a 50. Novotný Vojtěch , 10. a 28.  Valenta Matěj , 9. Jirák Jan , 11. Ryška Jakub , 40. Machovský Vít.Rozhodčí :  Dykalov Juraj. Diváků: 20.

TJ Sušice  B  -  TJ Kašperské Hory    2 : 0 (0 : 0).

Branky: Míčka Pavel ,Gajdečka  Štěpán .Rozhodčí :Abrahám. Diváků: .40.

1. Sušice A            7   7   0   0   96:  1    21  ( 12)

2. Železná Ruda        7   5   1   1   24: 14    16  (  7)

3. Sušice B            7   4   0   3   11: 25    12  (  0)

4. Kašp. Hory          7   2   0   5    4: 30     6  ( -3)

5. Nalž. Hory          7   1   1   5    5: 51     4  ( -8)

6. Dlouhá Ves          7   0   2   5    5: 24     2  (-10)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

NEČEKANÁ BITVA NÝRSKA S MOCHTÍNEM

V sedmém kole přeboru mladších přípravek se hrál zajímavý duel v Nýrsku kde domácí Okula hostila Mochtín . Z téměř snadného předpokládaného vítězství domácích se stal dramatický a vyrovnaný zápas ovlivněný silným větrem. Mimo to se také úžil na souboj dvou střelců Adama Vacka a Radka Mužíka. Skóre bylo jak na houpačce,nejprve vedli domácí v poklidu 2:0 a nakonec skončil těsně 4:3 ve prospěch Okuly.

Horažďovice - Klatovy A 0 : 6 (0 : 3)

Dalibor JEDLIČKA

Za ideálního počasí se v sobotu hrálo v Horažďovicích utkání okresního přeboru mladší přípravky. Do zápasu vstoupilo hostují družstvo lépe a už po dvou minutách vedlo. Ve dvanácté minutě dali hosté další gól a bylo otázkou kdy svou převahu přetaví v další góly. Na konci zápasu jich tam bylo šest. A mohlo být více kdyby jim to nepřekazil vynikající brankář Hnídek. Černou tečkou zápasu je to že se nedostavil delegovaný rozhodčí p. Mácal.. Zápas řídil před 20 diváky rozhodčí laik.
Branky:  2. Baxa, 12. Javůrský, 24. Partyngl, 30. 31. 43 Barborka.Rozhodčí: laik Diváků: 20
Sestava domácích: Tomáš Hnídek- Matěj Polena, Jakub Štěch - Petr Pavelec, Filip Hokr, Jabuk Boček - Dalibor Jedlička, Tomáš Stulík (Luboš Král, Jakub Přerost, Pavel Pivnička, Daniel Malík, Jakub Masopust)

Švihov – Luby    1 : 4 (0 : 2)

Branky : Šimůnek Vojtěch -  Pivoňka Matěj 2, Malát Sebastian 2. Rozhodčí: laik.

Sušice – Klatovy  B   7 : 1 (2 : 1)

Branky . Trš  Lukáš 5 ,Kutil ,Koloros - Sojka . Rozhodčí : Abraham.  Diváků 60.

Nýrsko – Mochtín   4 : 3 (2 : 0)

Pavel Vacek

a nic nenasvědčovalo dramatu.Ve 2.půli se začali prosazovat hosté a otočili výsledek na 2:3.Domácí podržel výbornými  zákroky brankář Jakub Loos a tak se Okula po dalších dvou golech mohla radovat ze šťastného vítězství.

Branky:10.,22., 42. a 48. Vacek Adam - 29.,34. a 38. Mužík Radek. Rozhodčí:Vondráček Václav. Diváků:30

1. Klatovy A           5   5   0   0   37:  6    15  ( 12)

2. Luby                5   4   0   1   35:  8    12  (  3)

3. Nýrsko              5   4   0   1   27: 11    12  (  3)

4. Sušice              5   3   0   2   22: 12     9  (  0)

5. Horažďovice         5   2   0   3    6: 18     6  (  0)

6. Mochtín             5   1   0   4   11: 26     3  ( -6)

7. Klatovy B           5   1   0   4    7: 36     3  ( -3)

8. Švihov              5   0   0   5    3: 31     0  ( -9)