KPD (starší , mladší) , KSD – skupina A 4.(8.) kolo 26. – 27.9.

.

STARŠÍ   DOROST

Postřekov – Sušice  2 : 2 (0 : 1)

Václav Kortba

Hosté po zbytečné ztrátě bodů v domácím prostředí je-li na horkou půdu do Postřekova bodovat. Do zápasu vstoupili aktivně, dostávali domácí pod tlak a ti chybovali. Hned v 5. minutě měl šanci jít do brejku Imra Varga, ale špatným zpracováním se vytlačil z výhodné pozice. Ve 12. minutě hosté opět získali míč, ale přečíslení  nezvládli. Až v 17. minutě po chybném výkopu domácího brankáře Franta Matějka z 30 metrů poslal hosty do vedení 0:1. Až do konce první poloviny utkání se hra přelévala z jedné strany na druhou, domácí se snažili o vyrovnání, ale hosté si výsledek pohlídali. Do druhé půle hosté nastoupili nekoncentrovaně a již ve 49.minutě se výsledek měnil 1:1. Po centru ze středu hřiště si vyražený míč  brankářem nechtěně srazil do vlastní brány Martin Mataše.Domácí branka povzbudila a v 52.minutě po rychle rozehraném autovém vhazování a po zaváhání obrany hostů to bylo 2:1. Stínem utkání bylo zranění Martina Mataše, který hřiště opouštěl na nosítkách. Hosté se těžko vraceli do zápasu. Ale nasazení a bojovnost jim přinesla alespoň bod. V 78.minutě Michal Kodýdek pronikl do velkého vápna a prudkou střelou nedal domácímu brankáři šanci 2.2. Výsledek je spravedlivý, šancí si ani jedem tým moc nevytvořil. Domácím  zisk bodu hodně usnadnili hosté svoji nekoncentrovaností na začátku druhé půle.

Branky za Sušici:  17. Matějka František, 78. Kodýdek Michal.

Sestavy: Petráš - Goby,  Mataše (55´´Kodýdek M.), Lašek, Mužík, , Fusch, Jech, Šablatura, Klíma (65´Králík), Matějka (75´ Málek), Varga.

1. Přeštice            4   2   1   1    6:  5     7  (  4)

2. SK ZČE Plzeň        3   2   0   1   11:  1     6  (  0)

3. Sušice              4   1   3   0    7:  5     6  (  0)

4. Doubravka           4   2   0   2    5:  5     6  (  0)

5. Smíchov Plzeň       3   1   2   0    8:  6     5  (  2)

6. Postřekov           4   1   2   1   10:  9     5  ( -1)

7. Tachov              3   1   1   1    5:  8     4  ( -2)

8. Sportovní škola     2   1   0   1    4:  3     3  (  0)

9. Nepomuk             4   0   1   3    2: 15     1  ( -5)

MLADŠÍ  DOROST

Postřekov – Sušice  0 : 5 (0 : 3)

Pro hosty byli domácí příjemným soupeřem. Hosté soupeře přehrávali kombinační hrou a agresivitou. Skóre se měnilo i přes převahu hostů až v 28.minutě, kdy Matěj Beránek po standartní situaci zakončil  na  0:1. V 35.minutě krásnou přihrávku na zadní tyč proměnil Aleš Vrhel na 0:2. V 38. minutě se trefil útočník Láďa Kliment a bylo 0:3. Na začátku druhé půle po rohu upravil Matěj Beránek na 0:4. A Aleš Vrhel svou druhou brankou ve 44.minutě utkání pečetil výsledek na 0:5. Hosté neproměnili celou řadu možností. Výsledek odpovídá průběhu utkání.

Branky : 28. a  43. Beránek, 35.  a 38. Vrhel A., 89. Kliment L.,

Sestavy: Mužík - Šoural(40´Skuhra), Kodýdek L., Kratochvíl, Chmelík (65´Klíma),  Beránek (48´Matějka), Pojar, Halas, Vrhel, Toner(40´Chudý), Kliment

1. SŠ  Plzeň           3   3   0   0   10:  5     9  (  6)

2. Sušice              4   3   0   1    8:  3     9  (  3)

3. SK ZČE Plzeň        3   3   0   0    7:  2     9  (  3)

4. Nepomuk             4   2   0   2    8:  7     6  (  0)

5. Doubravka           3   1   1   1    8:  3     4  (  1)

6. Tachov              3   1   1   1    7:  5     4  ( -2)

7. Smíchov Plzeň       3   1   0   2    5:  6     3  ( -3)

8. Přeštice            3   0   0   3    3:  8     0  ( -3)

9. Postřekov           4   0   0   4    1: 18     0  ( -6)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

.

Měčín – Nýrsko   2 : 1 (0 : 1)
Branky : 55.Šlajch David,90.Ambrož -  36.György Ivo. Rozhodčí: Brůha. Diváků: 50. ŽK: 0 : 2.

Luby – Poděvousy 4 : 0 (2 : 0)

Branky : Šindelář, Voráč, Nový, vlastní. Rozhodčí: Špindlerová.

Mrákov – Pačejov  1: 0 (0 : 0)

Podrobnosti nehlášeny.¨

Hrádek – Spálené Poříčí  12 : 0 (7 : 0)

Václav Hána

Od začátku utkání se domácí pustili do soupeře a již do páté minuty trestuhodně zahodili obrovské šance Matějka, Schmirler a Švelch, kdy sami před brankářem neproměnili v gol.
Ale přišla pátá minuta a individuální akce dobře hrajícího Lísi, který nezištně přihrál Matějkovi před branku - 1:0. Poté šance domácích pokračovali - hlavičku Švelcha brankář s námahou kryl, střela Lísi šla vysoko nad branku, Schmirler výborně uvolnil Penu, ale brankář střelu kryl a dvě branky domácích pro postavení mimo hru rozhodčí neuznal.Až přišla 25. minuta, Švelch výborně vybojoval zdánlivě ztracený míč, přihrál od brankové čáry zpátky na Schmirlera a ten chladnokrevně zvýšil na 2:0. 29. minuta - rychle vhozený aut a Pena prudkou střelou z pokutového území dal na 3:0. Poté přišla chvíle Švelcha, který v rozmezí čtyř minut zvýšil až na 6:0.Ale tím kanonáda domácích v prvním poločase ještě neskončila. Ve 44. minutě po nádherném uvolnění od Romana Lísi sám před brankářem se štěstím proměnil na 7:0.

Druhý poločas už nezačal takovým náporem jako úvod utkání (i vlivem dvojího střídání), ale v 55. minutě se výborně uvolnil David Schmirler, který se vrátil opět do útočné dvojice a s přehledem zvýšil na 8:0. Neuběhly ani dvě minuty a na 9:0 dal opět Jakub Švelch. V 75. minutě opět s přehledem proměnil šanci a zvýšil na 10:0. V 80. minutě se také dočkal Lísa, kterému předtím nebyl uznán gol pro postavení mimo hru, a zvýšil na 11:0. A golový účet uzavřel v 86. minutě Schmirler na konečných 12:0. I když během utkání se domácí dorostenci nevyvarovali několika chyb, dokázali že fotbal i přes dvě vysoké porážky hrát nezapomněli.

Rozhodčí : Brůha. Diváků: 30. ŽK : 0 : 1.

Branky: 5 x Schmirler, 4x Švelch, 1x Matějka, Lísa, Pena

Horšovský Týn – Horažďovice  1 : 3 (0 : 1)

Jakub Forman

Zápas proběhl podle tradičního scénáře, hosté měli v prvním poločase převahu a brankové příležitosti, z nichž však dokázali využít pouze jedinou, když se po průniku ze strany prosadil Václav Šmat a vstřelil tak vedoucí gól. Ve druhém poločase už hosté utkání kontrolovali a přidali další branku, přihrávku mezi domácí obránce proměnil Lukáš Zdichynec. Domácí měli možnost vsítit branku ke konci utkání, to se jim nepodařilo a pár minut nato hosté přidali další gól z kopačky Jana Sovy. Na samotném konci utkání domácí korigovali výsledek gólem z pokutového kopu.

Branky za hosty  : Lukáš Zdichynec, Václav Šmat, Jan Sova

OSTATNÍ  VÝSLEDKY :  Blovice – Nýřany  3 : 7, Koloveč – Dobřany  1:0, Holýšov – Chotěšov  6 : 0.

1. Horažďovice         8   7   1   0   33:  7    22  ( 13)

2. Koloveč             8   7   0   1   35: 10    21  (  6)

3. Holýšov             8   6   0   2   32: 12    18  (  3)

4. Mrákov              8   6   0   2   24: 18    18  (  3)

5. Nýřany              8   5   2   1   25: 12    17  (  8)

6. Luby                8   5   1   2   23:  9    16  (  1)

7. Blovice             8   5   1   2   28: 17    16  (  7)

8. Poděvousy           8   3   2   3   15: 16    11  ( -1)

9. Hrádek              8   3   0   5   23: 25     9  ( -3)

10. Chotěšov            8   2   2   4   12: 29     8  ( -4)