Okresní přebor dorostu 6. kolo 26.- 27.9.

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

KAŠPERSKÉ HORY S KOLINCEM DRTILY SOUPEŘE

První dva týmy tabulky vedoucí Kašperské Hory a druhý v pořadí Sokol Kolinec v 6.kole znovu drtili své soupeře . Vysoká výhra Kolince zase tak na hřišti v Žichovicích se soupeřem se kterým si  účastníci přeboru vylepšují skóre tolik nepřekvapila. Svoje dosud suverénní působení na podzim v roli lídra tabulky potvrdily Kašperské Hory body tím, nedokázaly přivést body  ze hřiště soupeře z jižního Plzeňska .

Běšiny Plánice 8: 3 ( 4: 2) .

Branky: 56.(PK), 61.,81. a 83.  Mayer Filip , 25. a 38. Bastl Václav ,  38. Krulec Václav, 87.  Golc Alan – 23. Stupka Milan 17.  Zelenka Milan, 71. Pytel Martin; ŽK: 2:3 . Rozhodčí: Javorský Josef. Diváků: 20.

Hradešice  -  Mochtín    2 : 2 ( 1 : 1) .

Branky: 38. Přerost Stanislav, 50. Melka Patrik  - 16. Matoušek Milan , 90. Flodr Jiří,; Rozhodčí: Kalista; ŽK: 0:1 . Diváků: 40.

Malý Bor -  Bolešiny    5 : 1 ( 1 : 1) .

Faltys

Po opožděném začátku, způsobeném poruchou na vozidle hostí, začalo utkání s více než půlhodinovým zpožděním. Skóre otevřel z trestného kopu kapitán domácích Václav Dvořák již v desáté minutě. Podruhé se skóre měnilo v minutě sedmnáctá, když po pasu za domácí obranu s přehledem vyrovnal nejlepší hráč v dresu hostí Jiří Pitel. Tímto výsledkem skončil i první poločas. Do druhé půle nastoupili domácí s odhodláním vybojovat v tomto utkání tři body a na jejich hře se to také projevilo. V 54. minutě vystřelil bez přípravy Tomáš Chaluš. Brankář hostí na jeho střelu nestihl ani reagovat a stav se měnil na 2 : 1. V 62. minutě se nejlépe ve skrumáži v malém pokutovém území hostí orientoval domácí David Dub a zvýšil na 3 : 1. V 69. minutě na 4 : 1 skóroval povedenou střelou Milan Hlaváč a na konečných 5 : 1 pro družstvo Malého Boru završil gólový účet domácích Milan Sládek. Kvalitní a velmi slušně hrané utkání řídil před třiceti diváky s přehledem rozhodčí Bošek.

Branky: 10. Dvořák Václav, 54. Chaluš Tomáš, 62. Dub David, 69. Hlaváč Milan, 78. Sládek Milan.
-  17. Pitel Jiří; Rozhodčí: Bošek. Diváků: 30

Sestava domácích: Kylián, Dvořák, Šipla, Kocům, Petržílka, Sládek, Petřík, Hlaváč, Makovec, (46´Kouba) Chaluš, Dub.

Zichovice  - Kolinec 1 :11 ( 1 : 3)

Branky: Boubelík - Schejbal Jakub 3, Kul Josef 3, Reitmaier Michal 2, Milfort Milan 2, Ráb Michal; Rozhodčí: Holeček M.; ŽK: 1:2. Diváků: 20.

Kasejovice – Kašperské Hory   2 : 7 (1 : 2)

Hosté i v tomto zajímavém duelu potvrdili svojí roli lídra tabulky a zaslouženě si z jížního Plzeňska přivezli tři body.

Branky : Suda, Drnek – Fuchs 3, Frank 2, Uxa a Tomek. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Křen.Diváků: 75.

8 branek: Kulík Libor (Kasejovice),

6 branek: Mayer Filip (Běšiny),  Reitmaier Michal (Kolinec),  Vališ Miroslav (Běšiny),  Šmrha Lukáš (Hradešice),

5 branek: Bastl Václav (Běšiny),  Kul Josef (Kolinec),  Ráb Michal (Kolinec),  Schejbal Jakub (Kolinec),  Sládek Milan (Malý Bor),

4 branky: Franěk Pavel (Kašp. Hory),  Pitel Radek (Bolešiny),  Přerost Stanislav (Hradešice),

3 branky: Chaluš Tomáš (Malý Bor),  Dub David (Malý Bor),  Hnojský Jan (Hradešice),  Horal Karel (Kasejovice),  Kalčík Tomáš (Malý Bor),  Melka František (Hradešice),  Milfort Milan (Kolinec),  Petřík Jiří (Malý Bor),  Stupka Milan (Plánice),  Tomek Petr (Kašp. Hory),  Vinický Martin (Kašp. Hory),  Zelenka Milan (Plánice),  Šimice Radek (Zichovice),  Šuba Vladimír (Kašp. Hory),

2 branky: Drnek Václav (Kasejovice),  Fuchs Tomáš (Kašp. Hory),  Golc  Alan (Běšiny),  Hlaváč Milan (Malý Bor),  Jonáš Jan (Bolešiny),  Klíma Tomáš (Kasejovice),  Kožnar David (Kašp. Hory),  Matoušek Milan (Mochtín),  Matějka Pavel (Bolešiny),  Metlička František (Malý Bor),  Uxa Lukáš (Kašp. Hory),  Šuba Vladimír (Zichovice),

1 branka: Boubelík (Zichovice),  Boublík Aleš (Kolinec),  Chaluš T. (Hradešice),  Dvořák Václav (Malý Bor),  Flodr Jiří (Mochtín),  Frána Jan (Mochtín),  Golc Alan (Běšiny),  Jakubčík Václav (Kasejovice),  Jandík Zdeněk (Bolešiny),  Jelínek Lukáš (Plánice),  Jungr Martin (Zichovice),  Keila Daniel (Kašp. Hory),  Kojzar David (Kašp. Hory),  Krulec Václav (Běšiny),  Kubát Kryštof (Běšiny),  Mašek Jan (Kasejovice),  Pecina Jan (Zichovice),  Pitel Jiří (Bolešiny),  Plánička Lukáš (Plánice),  Pytel Martin (Plánice),  Převrátil Radek (Kasejovice),  Spour Vladimír (Kasejovice),  Suda Ladislav (Kasejovice),  Vacherlon Pavel (Kolinec),  Vlasák Jaroslav (Hradešice),  Škoda Martin (Mochtín),  Šmolc Jiří (Bolešiny),  Špírek Marek (Kašp. Hory),  Švec Petr (Kašp. Hory)