OP ŽÁKŮ skupina A, B, C 6. kolo 26.- 27.9.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

HARTMANICE JSOU KRŮČEK OD POSTUPU

Již v následující kolo hodně napoví o konečných ambicích souvisejících s umístěním v tabulkách jednotlivých  skupin . Pouze první dva týmy mají možnost se probojovat do finálové jarní části okresního  přeboru . Družstva která se umístí mimo  tato pořadí spolu budou soupeř na jaře v okresní soutěži . Dosud mají nejvíce našlápnuto k postupu žáci Sokola Hartmanice které mohou udělat definitivní pojistku ziskem jediného bodu v neděli  doma s Malým Borem . V nejbližším kole hodně napoví o postupových šancích Měčína který hraje ve Strážově  a Myslív může potvrdit svůj postup domácím duelu s SK Bolešiny.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina A

FC Švihov - Sokol Mochtín  0 : 2 (0 : 2)

Václav Pavelec

Hra domácích proti soupeři z Mochtína,který hrál bez několika hráčů základní sestavy,v prvním poločase se dá vyjádřit slovy trenéra staré gardy,bída a utrpení.Více se nemá smysl k hodnocení první půle vracet.Po poločasové domluvě od trenéra se hráči patrně probudili a najednou zjistili,že se soupeřem se nechá hrát a dokonce ho lze v určitých fázích přehrát.Pokud si tohle vše mladí hráči Švihova srovnají ve svých hlavách,mohou v brzké době dosáhnout lepších výsledků,než v tomto zápase.

Branky: 28.Voldán Filip;30.Malenka Lukáš. Rozhodčí : Bureš Michal. Diváků : 50. ŽK: 1 :1.

Trenér Mochtína Stanislav Bejvl: „I přes absenci šesti hráčů základní sestavy jsme dokázali vyhrát.Ve velmi úsporné sestavě(pouze 1.hráč na střídání)bojovali kluci jako lvi.Nelze vyzdvihnout jednotlivce, protože celý tým hrál jako jeden muž.Škoda jen tří vyložených šancí Lukáše Malenky,když vždy sám  před brankou nedokázal překonat domácího golmana.Soupeř se sice snažil (zvláště ve druhé půli),ale naši branku v podstatě neohrozil.Nutno přiznat,že Švihovu také chybělo několik hráčů.I přesto si této výhry nesmírně cením a chci touto cestou klukům poděkovat  za předvedený výkon“.
Sestava Mochtín:Rubáš-Bočkay,Lorenc,Kozák,Zajíc-Pretzelmayer Jaroslav,Pretzelmayer Viliam, Tománek, Voldán,Hadáček-Malenka.Střídal:Řeřicha

Měčín  - Janovice 7 : 0 ( 2 0)

Branky: Šindelář Radek 4, Šlajch Ondřej, Bauer Petr, Hora Jan; Rozhodčí: Jarka. Diváků: 40.

Luby – Strážov 0 : 1 (0 : 0)

Trenér Strážova Petr Presl: „ Utkání jsme prakticky odehráli na polovině domácích, kteří se ale dobře bránili a se štěstím odolávali dlouho náporu našich hráčů. Šťastná premiérová branka Tomáše Kalivody znamenala zisk dalších tří bodů do tabulky i když brankových příležitostí jsme měli spoustu. Vyššímu brankovému výsledku zabránil šikovný domácí golman a také zbrklá řešení našich koncovek.“

Branky: 50. Tomáš Kalivoda. Rozhodčí: Jarko Josef. ŽK: 0 :1.

sestava : Kiesenbauer,Presl,Madera,Hudský,Novák,Kutný,Heidenreich,Adamec,Kalivodová K., Kalivoda J., Kalivoda T., Maršálek,Soušek,Muchka,Karas,Janda

Tabulka

1. Měčín               6   6   0   0   26:  6    18  (  9)

2. Strážov             6   5   0   1   21:  3    15  (  6)

3. Mochtín             6   4   0   2   22: 12    12  (  6)

4. Švihov              6   1   1   4    8: 15     4  ( -5)

5. Janovice            6   1   1   4   12: 23     4  ( -8)

6. Luby                6   0   0   6    1: 31     0  ( -9)

Střelci branek :

15 branek: Šindelář Radek (Měčín),

9 branek: Smolík Zbyněk (Mochtín),

8 branek: Madera Radovan (Strážov),

6 branek: Hofman Jiří (Janovice),  Presl Aleš (Strážov),  Šlajch Ondřej (Měčín),

3 branky: Kalivodová Kateřina (Strážov),  Malenka Lukáš (Mochtín),  Rubáš Jakub (Mochtín),  Štengl Tomáš (Švihov),

2 branky: Bauer Petr (Měčín),  Hadáček Jakub (Mochtín),  Kotlan Daniel (Janovice),  Mazanec Michal (Švihov),  Švůgr Marek (Janovice),

1 branka: Bejvl Jakub (Mochtín),  Benda Josef (Měčín),  Beneš Dominik (Mochtín),  Gardoň Petr (Janovice),  Hora Jan (Měčín),  Kiesenbauer Petr (Strážov),  Kroupa Jiří (Janovice),  Kutný Petr (Strážov),  Křepel Tomáš (Švihov),  Maršálek (Strážov),  Muchka Filip (Strážov),  Petrželka Vít (Měčín),  Reitmajer Petr (Mochtín),  Voldán Filip (Mochtín),  Voráček Luboš (Švihov),  Šilha Radek (Luby),  Šimán Jiří (Švihov),  Žiak Jan (Mochtín)

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina B

Myslív – Hradešice 3 : 1(1 : 0).
Jiří Moravec

V prvním poločasu dokázali domácí přes drtivou převahu proměnit jen jednu z mnoha šancí. Hradešice po přestávce z ojedinělého útoku vyrovnali. Ve zbývajícím čase se Myslívští žáci dokázali dvakrát prosadit, když třetí gól si do sítě srazili Hradešice do sítě sami. Za bojovnost si hosté zasloužili odvést bod.

Branky : 28. Daniel Beránek, 60. Erik Laně, 67. vlastní (Jan Stulík) - 45. Pavel Vaněček
Rozhodčí: Vladimír Kulík. Diváků: 30. ŽK:0 : 1.

Bolešiny -  Plánice   5 : 0 (4 : 0)

Branky:14.,17. a 21. Michal Jan, 23. a 66. Pojar Stanislav. Rozhodčí: Bína. Diváků: 40.

Nalž. Hory Chanovice 3 : 6 ( 1 : 4)

Branky:  40.(PK), 68. Nováček Tomáš, 16. Nauš Pavel – 11.,36.,62. Hájek Marek , 6. a 65. Soukup Petr , 31.Šleis Karel; Rozhodčí: Bureš; ŽK: 0:1. Diváků: 50.

Tabulka

1. Myslív              6   6   0   0   27:  3    18  (  9)

2. Chanovice           6   5   0   1   43:  7    15  (  6)

3. Bolešiny            6   3   1   2   15: 13    10  (  1)

4. Hradešice           6   1   2   3    7: 14     5  ( -4)

5. Nalž. Hory          6   1   1   4   18: 20     4  ( -2)

6. Plánice             6   0   0   6    2: 55     0  (-12)

14 branek: Klásek Jakub (Chanovice),

11 branek: Šleis Karel (Chanovice),

8 branek: Laně Erik (Myslív),  Soukup Petr (Chanovice),

7 branek: Beránek Daniel (Myslív),  Michal Jan (Bolešiny),  Nováček Tomáš (Nalž. Hory),

6 branek: Nauš Pavel (Nalž. Hory),

5 branek: Hájek Marek (Chanovice),

4 branky: Panušková Šárka (Myslív),  Pojar Stanislav (Bolešiny),

3 branky: Lukeš Patrik (Myslív),

2 branky: Javorský Tomáš (Bolešiny),  Kovářík Václav (Nalž. Hory),  Pícha Lukáš (Nalž. Hory),  Vaněček David (Hradešice),  Vaněček Filip (Hradešice),

1 branka: Borka Zdeněk (Myslív),  Bošek Jakub (Bolešiny),  Buchta Lukáš (Hradešice),  Chalupný Jakub (Chanovice),  Helej Tomáš (Hradešice),  Kříž Lukáš (Myslív),  Kříž Martin (Chanovice),  Mareš Lukáš (Hradešice),  Panušková Simona (Myslív),  Rada Lukáš (Chanovice),  Raus Jan (Plánice),  Sivák David (Chanovice),  Valešová Šárka (Bolešiny),  Vavřička Dominik (Myslív),  Šebková Klára (Chanovice),  Šuba Petr (Plánice),  Říha Zdeněk (Nalž. Hory)

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina C

Malý Bor  -  Nezamyslice 6 : 0 (4:0)

Daniel Martínek

Ráz utkání určily především 2 slepené góly v 15. a 18. minutě (Sládek a M. Polena). Díky nim získali domácí sebevědomí, které upevnil v 25. minutě svým 2. gólem po střele z dálky Martin Polena. Hosté v tuto chvíli již nenašli sílu ke zvratu. Skóre poločasu stanovil po rohu Tomáš Martínek.
Ve druhém poločase již domácí nepřipustili diskuse o výsledku a Láďa Sládek dalšími 2 brankami završil svůj hattrick.Velkou pochvalu za hru si ovšem zaslouží všichni hráči domácích a za snahu určitě i hosté.
Branky: 15´, 40´a 69´ Sládek Ladislav, 18´a 25´ Polena Martin, 32´ Martínek Tomáš
Rozhodčí : Kulík Vladimír. Diváků: 40.
Sestava Sokola Malý Bor:
Petržílka, Polena M., Polena F., Martínek D., Martínek T., Chroust, Petránová, Melka, Petřík, Faltysová, Sládek, Míčka, Stratorski D., Stratorski T., Hlaváč, Matějček.

Hartmanice  -  Dlouhá Ves   6 : 1 (1:1).

Branky: 20. Zetocha František, 36. Stupka Zdeněk, 40. Šimek Michal, 55. Vlasák Daniel,  68. Fiala Tomáš, 69. Zadová Eliška, – 23. Dryje Filip(PK). Diváků: 60.

Tabulka

1. Hartmanice          5   5   0   0   44:  4    15  (  9)

2. Malý Bor            5   2   1   2    8:  9     7  (  1)

3. Nezamyslice         5   2   0   3    6: 23     6  ( -3)

4. Zichovice           4   1   1   2    4: 12     4  ( -2)

5. Dlouhá Ves          5   1   0   4    3: 17     3  ( -6)

11 branek: Fiala Tomáš (Hartmanice),

8 branek: Vlasák Daniel (Hartmanice),  Zetocha František (Hartmanice),

7 branek: Švec Pavel (Dlouhá Ves),

4 branky: Dryje Filip (Dlouhá Ves),  Šimek Michal (Hartmanice),

3 branky: Kolář Pavel (Hartmanice),  Sládek  Ladislav (Malý Bor),

2 branky: Beránek Pavel (Dlouhá Ves),  Chudý Petr (Hartmanice),  Matějka David (Dlouhá Ves),  Melka Vojtěch (Malý Bor),  Polena Martin (Malý Bor),  Slopovský Patrik (Hartmanice),  Šatra Pavel (Nezamyslice),

1 branka: Ciněk Martin (Dlouhá Ves),  Feřt František (Nezamyslice),  Jaroš David (Dlouhá Ves),  Mareš Milan (Dlouhá Ves),  Martínek  Tomáš (Malý Bor),  Maslák Ondřej (Hartmanice),  Pena Miroslav (Zichovice),  Rovňanová Martina (Dlouhá Ves),  Stupka Zdeněk (Hartmanice),  Tonner Patrik (Hartmanice),  Vlasák Oto (Hartmanice),  Zadová Eliška (Hartmanice)