OP přípravka STARŠÍ sk.A,B,C 2. kolo 23.9.

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina A

Bezděkov -  Klatovy   0 : 9 ( 0: 5)

Ondřej Teska

Zápas proti Klatovům byl ze strany našich svěřenců jistě nejpovedenější za celou letošní sezónu. Hlavně v prvním poločase jsme zahráli na hranici našeho maxima a byli jsme i velice blízko našemu prvnímu gólu v sezóně. Rozhodčí v náš prospěch zapískal pokutový kop a i přes naše četná vítězství v pozápasových penaltách, se Honza Červeňák tentokráte netrefil. Proto si musíme na naší první branku ještě chvíli počkat. Ve druhém poločase jsme ve značně prostřídané sestavě nehráli tak dobře jako v první půli. V sobotu nás na domácí půdě čeká silné Nýrsko.

Branky: 5., 12. a 34. Michal Marek; 32. a 48. Jakub Talaš; 14. a 42. Jaromír Pytelka; 21. Jindřich Sojka; 10. vlastní. Rozhodčí: Jarka. Diváků: 40

Sestava Bezděkov: M. Pflanzer - A. Panuš, V. Toman, M. Háša, K. Panušová, Martin Jarko, Marek Jarko, V. Zima, D. Král, T. Herget, J. Červeňák, L. Havlík

Luby -  Švihov    7 : 1 ( 5: 1)

Branky: Pivoňka Michal 3, Hosnedl Adam 2, Doubek Štěpán, Skýpala Jakub - Daněk Tomáš; Rozhodčí: Diviš Robert. Diváků:40.

Nýrsko  - Janovice   5 : 1 ( 2: 1)

Domácí dali šanci i hráčům, kteří nejsou tak zkušení. Během zápasu měli stálou převahu, ale v koncovce neměli dost klidu. Hosté bojovali a odměnou jim bylo vstřelení gólu po hrubé chybě domácí obrany.

Branky: Bastl Martin, Böhm Sebastian, Pavlík Jakub, Novák Jakub, Svoboda Václav - Šobek Michal; Rozhodčí: Husník Josef. Diváků: 30. ŽK: 0:1.

Měčín  - Chanovice  8 : 2 (4:0)

Branky: 13. a 14. Benda Josef, 19. a 28. Zavadil Tomáš , 29.,31.Žižka Michal, 48. Brant Tomáš , 5. Jareš Ondřej -  32. vlastní,  40. Hájek Marek,. Rozhodčí:  Bureš Michal. Diváků: 50.

Bolešiny  -  Horažďovice 1 : 1 (1:0)

Branky: Bauer Štěpán - Bučok Kryštof . Rozhodčí:  Dykalov. Diváků: 30.

Mochtín  - Pačejov   6 : 0 (4:0)

Branky: Šafránek Jan 3, Toman Petr, Lang Tomáš, Holub Michal .Rozhodčí: Šot Karel.  Diváků: 40.

Tomek Petr

Vyrovnané utkání, které domácí mužstvo dotáhlo do vítězného konce.

Branky: 16.Voldřich Dan,  30.Tomek Michal,. Rozhodčí: Mácal Roman. Diváků: 30.Ž:1:0.

Sušice A  - Nalžovské  Hory 21 : 0 (10:0)

Martin Mataše

Branky: Svoboda Florián 10, Miškovič Filip 4, Skrbek Matěj 3, Jána František 3, Bernátek David  . Rozhodčí: Abraham Josef. Diváků: 60.