KPŽ (starší , mladší) , KSŽ – skupina B 5. kolo 19.- 20.9.

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

Z ROKYCAN SE VRÁTILI S CENNÝMI BODY

Ve třetím kole krajského přeboru  v souboji dvou exdivizních týmů doma Rokycany klatovské žáky.  Ti si na půdě soupeře  počínali velmi dobře. Starší žáci byli velmi blízko plnému  bodovému zisku , když vedli dvěma góly Cibulky. Konečnou remízu 2:2  vylepšily  Klatovy  dalším bodovým ziskem za bod získaný ve střelbě pokutových kopů (rozhodující PK pŕoměnil Kratochvíl) a připisují si z důležitého souboje do tabulky dva body.  Ve výborném světle se rovněž ukazují mladší žáci Klatov, kteří o ve třetím zápase za sebou  a zaokrouhlili počet vstřelených branek z těchto zápasů na skóre 20:1 . Nýrsko doma hostilo pravděpodobně největšího soupeře klatovských fotbalistů v jejich úsilí vrátit se zpět do divize Jiskru Domažlice. Přestože prohrávali od  deváté minuty drželi se soupeřem krok, ale druhá branka v jejich síti ve 47.minutě  je zlomila  a  výsledek 0:6 je pro ně sice krutý, ale spravedlivý.

STARŠÍ       ŽÁCI

Nýrsko – Domažlice   0 : 6 (0 : 1)

Nýrští žáci stačili držet s kvalitním soupeřem krok do 47.minuty, kdy podruhé inkasovali. Po této brance se zhroutili jako domeček z karet  a jejich psychické i později fyzické indispozice soupeř využil  k navýšení skóre.

Branky: 9.  Konrády, 47.,57. a 63. Štěpán, 67. Linkes, 68. Buršík.  ŽK: 1:0.

FC Rokycany – Klatovy   2 : 2 (0 : 2)  na PK 2 : 3.
Zdeněk Cibulka

Hosté ztratili dobře rozehrané utkání během patnácti minut v druhém poločase. V závěrečných minutách mohli hosté ještě strhnout vedení na svou stranu, šance nevyužil Kratochvíl ani Hajžman.

Branky za hosty :  4. a 12. Cibulka. Vítězný góĺ z penaltového rozstřelu který měl hodnotu jednoho bodu dal Kratochvíl. Rozhodčí: Jambora Martin.
Sestava hostů: Sváček, Reitmajer, Boublík, Vrbecký, Procházka, Diviš, Hajžman (36´Jarošík, 59´Dolanský), Hofman, Smolík, Cibulka(36´Švůgr,52´Hajžmar), Kratochvíl. Náhradníci: Bilíček, Kojan, Dolanský, Schweigl

1. Domažlice           3   3   0   0   19:  0     9  (  6)

2. Klatovy             3   2   1   0    5:  3     8  (  4)

3. Stříbro             3   2   1   0    9:  2     7  (  4)

4. SK ZČE Plzeň        3   2   0   1    8:  6     6  (  0)

5. Nýrsko              3   1   1   1    8:  9     5  ( -2)

6. Rokycany            3   1   1   1   14:  5     4  ( -2)

7. Přeštice B          3   1   0   2    6:  6     3  ( -3)

8. Nepomuk             3   1   0   2    6:  6     3  (  0)

9. Smíchov Plzeň       3   0   0   3    0: 15     0  ( -6)

10. Dyn.H.Týn           3   0   0   3    1: 24     0  ( -3)

MLADŠÍ  ŽÁCI

FC Rokycany – Klatovy  0 : 1 (0 :1)
Fremut Ludvík.

Svou herní převahu nevyjádřili hosté gólově.

Branky : Kováč
Sestava Klatovy :Sweigl, Lysek, Čabrada, Bláha, Povolný, Harmady, Pavlík, Soupír, Fiala, Vlach, Kováč.Střídali: Soušek, Milfort, Sváček, Pitel

Nýrsko – Domažlice  1 : 3 (1 : 1)

Juraši Josef

Domácí tým odehrál velice dobře první poloviny obou dvou poločasů,ale bohužel ke konci poločasů vlastními chybami a nedůrazností na vlastní polovině umožnil hostům z Domažlic postupně navýšit skore v jejich prospěch.

Branky : Němec S. -  Major I.,Dufek P.,Svoboda J.Rozhodčí : Hájek Z. Diváků: 40.

1. SK ZČE Plzeň        3   3   0   0   21:  2     9  (  3)

2. Klatovy             3   3   0   0   20:  1     9  (  6)

3. Domažlice           3   2   1   0   13:  2     7  (  4)

4. Rokycany            3   1   1   1    6:  2     4  ( -2)

5. Nýrsko              3   1   0   2    7:  7     3  ( -3)

6. Přeštice            3   1   0   2    3:  5     3  ( -3)

7. Stříbro             3   1   0   2    5: 10     3  (  0)

8. Dyn.H.Týn           3   1   0   2    4: 10     3  (  0)

9. Nepomuk             3   1   0   2    5: 12     3  (  0)

10. Smíchov Plzeň       3   0   0   3    1: 34     0  ( -6)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ -  skupina  „B“

ČELO TABULKY  PATŘÍ TÝMŮM Z POŠUMAVÍ

Po třech odehraných kolech obsadily čelo tabulky na prvních třech místech tři celky z Pošumaví. Z trojice Klatovy B , Hrádek a Horažďovice si zatím suverénním způsobem vede klatovská záloha  s plným bodovým ziskem a impozantním skóre 31:1. Plný počet bodů má také překvapivě Svatobor Hrádek, ikdyž ty tři poslední byly z důvodu kontumačního výsledku, neboť jejich soupeř Staňkov se k utkání doma nesešel !

FK Horažďovice - TJ Sušice B   5 : 0 (0 : 0)
Daniel Martínek

V průběhu celého utkání měli domácí územní převahu, gólově ji vyjádřili ale až po přestávce. Střelecky se tentokrát dařilo zejména Vaškovi Panuškovi, autorovi 3 branek, pochvalu za předvedenou hru ve 2. poločasu si zaslouží i ostatní hráči.

Branky: 41´,48´ a 54´ Panuška Václav, 53´ Ondrejička Martin, 60´ Hlaváč Marek. Rozhodčí : Dušek Václav Diváků : 30. ŽK: 1 : 0.

Sestavy:
FK Horažďovice: Ondřejíčka Vladimír, Boček Jan,Šašek Martin, Vrzal Václav, Pařil Tomáš, Hlaváč Milan, Ondrejička Martin, Nováček Petr, Panuška Václav, Martínek Tomáš, Vaněček David, Chmelík David, Rejšek Jindřich, Berger Lukáš, Dlouhý Jan, Hlaváč Marek

TJ Sušice B: Novák Jiří, Mojžešík Karel, Nový Jakub, Skrbek Ondřej, Podzemský Martin, Jelínek Aleš, Nový Jan, Pavelec Daniel, Vichr Tomáš, Kocek Lukáš, Pendl Daniel, Volák Jan

Svéradice – Blíženov   1 : 3 (1 : 1)

Branky: Laně -  nauš 2, Braun. Rozhodčí. Klik. Diváků: 30.

Mrákov – Klatovy   0 : 12 (0 : 5)

Branky: 23.  a 37.Cibulka, 27. a  51. Fiala, 31. a 61. ´Valeš, 14. Dolanský, 29. Kojan, 40. Bilíček, 42. Harmady, 54. Jarošík, 64. Kozák.Rozhodčí : Rubáš Jaroslav. Diváků: 50.
Sestava Klatovy B : Schweigl, Macháček, Bilíček, Lysek(51.Valeš), Kojan, Dolanský, Jarošík, Valeš(36. Harmady), Cibulka, Kozák(24. Fiala/51.Kozák)

Staňkov  – Hrádek 0 : 3 (kontumačně)

Formálně bude konečný výsledek vyhlášen z tohoto zápasu 0:3  ve prospěch Svatoboru dnes od zeleného stolu ve prospěch hostů, neboť domácí k zápasu pro malý počet hráčů nenastoupili.

1. Klatovy B           3   3   0   0   31:  1     9  (  3)

2. Hrádek              3   3   0   0    9:  1     9  (  3)

3. Horažďovice         3   2   0   1   12:  8     6  (  0)

4. Staňkov             2   1   1   0    8:  4     5  (  1)

5. Blíženov            3   1   2   0    9:  7     5  (  2)

6. Holýšov             3   1   1   1    8:  7     5  ( -2)

7. Svéradice           3   1   0   2    4: 10     3  (  0)

8. Sušice  B           3   1   0   2    6: 17     3  (  0)

9. Stod                3   0   1   2    5: 11     2  ( -2)

10. Chotěšov            2   0   1   1    3: 10     2  ( -2)