KPD (starší , mladší) , KSD – skupina A 5. kolo 19.- 20.9.

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

SEHRÁLI DOMA SMOLNÝ ZÁPAS

Podruhé se doma přestavili na podzim dorostenci Sušice. Ve třetím kole krajského přeboru sehráli na svém hřišti smolný zápas. Přestože byli aktivnější, nevyužili však celou řadu možností ke vstřelení branky. Efektivita soupeře  připravila domácí o body. Bilanci s hosty z Plzně kteří pokračují ve šlépějích svých předchůdců v klubu ČSAD a později  1.FC Plzeň  vylepšili mladší dorostenci z města na Otavě přesvědčivou výhrou 4:0  která by se jejich klubovým starším spoluhráčům rozhodně hodila lépe.

STARŠÍ   DOROST

Sušice – SK Smíchov Plzeň  3 : 3 (2 : 2)

Václav Kortba

Domácí zahájili zápas náporem, díky kterému si vytvořili i v 5. minutě první šanci, kterou Novosad nevyřešil optimálně. O tři minuty později byli domácí za aktivitu odměněni brankou. Ze standardní situace se o vedení postaral Matějka . Krátce poté Varga neproměnil svoji šanci. Po špatné rozehrávce domácí obrany, si hosté  rychle vyměnili míč a krásnou akci zakončili brankou na 1 :1.  Vyrovnávací branka domácími otřásla. Hosté dvěmi brejkovými akcemi zahrozili, ale díky brankáři Petrášovi se výsledek neměnil. Ve 30.minutě využili hosté pasivitu domácích a prudkou střelou šli do vedení 1 : 2. Domácí zvýšili aktivitu a ve 38.minutě bylo vyrovnáno 2 : 2. Ve 45.minutě ještě Varga nastřelil tyč. V 49.minutě byli domácí opět potrestání za svoji pasivitu, kdy místo rozehrání míče na soupeřovu branku, zahráli malou domů a bylo to 2 : 3. Domácí po obdržené brance nerezignovali a dobývali branku soupeře. Ale byli to hosté, kteří si vytvořili z brejku šanci a díky domácímu brankáři se skóre neměnilo. Domácí i přes velkou územní převahu v závěru zápasu se prosadili jen v 77.minutě brankou Klímy na konečných 3 : 3.

Rozhodčí : Pajma Radek , ŽK 2:0.

Sestavy: Petráš - Novosad (55´Mužík), Mataše, Goby, Kodýdek, Málek´(55´Fusch), Lašek (75´Jech),

Šablatura, Klíma, Matějka (60´Králík), Varga.

1. Doubravka           3   2   0   1    5:  4     6  (  0)

2. Smíchov Plzeň       3   1   2   0    8:  6     5  (  2)

3. Sušice              3   1   2   0    5:  3     5  ( -1)

4. Postřekov           3   1   1   1    8:  7     4  (  1)

5. Přeštice            3   1   1   1    4:  4     4  (  1)

6. SK ZČE Plzeň        2   1   0   1    4:  1     3  (  0)

7. Sportovní škola     2   1   0   1    4:  3     3  (  0)

8. Tachov              2   0   1   1    4:  8     1  ( -2)

9. Nepomuk             3   0   1   2    2:  8     1  ( -5)

MLADŠÍ  DOROST

Sušice – SK Smíchov Plzeň  4 : 0 (2 : 0)

Mladší dorostenci Sušice svého soupeře přehráli, důrazem a kombinační hrou. Jejich aktivita se projevila i ve střelecké efektivitě.Již ve 2.minutě se střelecky prosadil po individuální akci Chmelík 1 : 0.  V 17.minutě si Chudý poradil i s brankářem a bylo to 2 : 0.
Druhý poločas se podobal prvnímu,domácí kombinační hrou přehrávali  hosty.  Po pěkné akci Vrhela 77. minutě  zakončoval Skuhra na 3 : 0. O dvě minuty později se ve velkém vápně nejlépe zorientoval Kliment a stanovil na konečných 4 : 0. Výsledek odpovídá hře a řada možností ještě nebyla domácími využita.
Sestava Sušice : Mužík - Šoural, Beránek, Kodýdek L. (45´Kratochvíl), Trčan, Chmelík, Pojar, Halas (45´Vrhel), Toner (45´Smitka), Chudý (45´Kliment), Skuhra.

1. SŠ  Plzeň           2   2   0   0    6:  2     6  (  3)

2. Nepomuk             3   2   0   1    7:  4     6  (  0)

3. SK ZČE Plzeň        2   2   0   0    4:  1     6  (  3)

4. Sušice              3   2   0   1    3:  3     6  (  0)

5. Doubravka           2   1   0   1    6:  1     3  (  0)

6. Tachov              2   1   0   1    5:  3     3  (  0)

7. Smíchov Plzeň       2   1   0   1    2:  2     3  (  0)

8. Přeštice            3   0   0   3    3:  8     0  ( -3)

9. Postřekov           3   0   0   3    1: 13     0  ( -3)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

V DERBY NÝRSKO PODRUHÉ BODOVALO

Překvapivý lídr tabulky FK Horažďovice zajížděl  k sedmému zápasu  do Chotěšova. Zápas se odehrál ve vypjaté atmosféře, kterou vytvořili domácí diváci. Hosté však nepodlehli ,  z horké půdy si odvezli cenný bod  a udrželi si vedení v tabulce. Po domácí výhře v úvodním kole dalších pět kol čekal na další bodový zisk druhý nováček soutěže Okula Nýrsko. V domácím prostředí výrazným způsobem přehrál v pošumavském derby hrádecký Svatobor.

Nýřany – Horažďovice  2 : 2 (0 : 0)
Jakub Forman

Hosté přijeli jako favorité a první poločas to potvrzovali. Měli mnoho gólových šancí které neproměnili a tak po první půli byl bezbrankový stav. Ve druhém poločase začali opět lépe hosté a po nenápadné akci vstřelili branku. Domácí však srovnali po nařízené penaltě a zanedlouho přidali i druhou branku. Hosté začali více bojovat a vymodlili si trestný kop z hranice šestnáctky který nekompromisně   proměnil Forman.

Branky : Petr Prokopec, Jakub Forman. Diváků : 20

Pačejov – Koloveč   2 : 5 (1 : 1)

Branky: Kubáň R. – Souček 3, Gabriel, Chval.Rozhodčí: Král. ČK: 0 : 1.

Chotěšov – Luby  1 : 1 (0 : 1)

Poděvousy – Měčín  1 : 0 (0 : 0)

Nýrsko  - Hrádek  6 : 1 (3 : 0)

1. Horažďovice         7   6   1   0   30:  6    19  ( 10)

2. Koloveč             7   6   0   1   25: 10    18  (  6)

3. Blovice             7   5   1   1   25: 10    16  ( 10)

4. Holýšov             7   5   0   2   26: 12    15  (  3)