IV. TŘÍDA - skupina A, B 5. kolo 19.- 20.9.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

MĚČÍNSKÁ REZERVA ODOLALA I  ZAVLEKOVU

Podzimním překvapením nového ročníku jsou výsledky měčínské rezervy který v minulém ročníku uzavírala spoledně se Spůlí konec tabulky.  Domácí duel Měčína s jedním z favoritů soutěže  Sokolem Zavlekov  přilákalo na měčínské hřiště pěknou návštěvu 120 diváků,kteří se však ve vyrovnaném zápase branek nedočkali. Na nedostatek branek si nemohli stěžovat diváci v Janovicích  a Bezděkově  kde jich padlo dohromady sedmnáct ! Radost domácím divákům  jim  rezervní týmy neudělaly a  body  si obou případech  odvezly favorizovaní hosté .

Měčín B  -  Zavlekov 0 : 0 ( 0: 0)

Jan Touš

Hned v úvodu druhého poločasu byl vyloučen hráč hostí a tento okamžik překvapivě pomohl hostujícímu mužstvu,které začalo hrát aktivněji a vytvořilo si několik šancí především po standardních situacích.Domácí se z tohoto tlaku vymanili,ale jejich závěrečný nápor nevedl ke vstřelení branky.Naopak mohli inkasovat v posledních minutách,když si po nedorozumění v obranných řadách málem vstřelili vlastní gól.

Sestava domácí:Hakl,Hromada,Tureček,Hladík,Čejka M.,Hora,Votípka Radek,Korčík,Bureš, Kadlec, Šos. Střídali:Vladař,Pruner,Votípka Roman,Touš

Rozhodčí: Diviš Robert. ŽK : 2 : 1. ČK: 0: 1 – 48. Pacholík Hynek. Diváků: 120.

Janovice B - Plánice 2 : 7 ( 2: 4)

Branky: Jansta Josef, Macura Jiří - Novák David 3, Opatrný Martin 2, Kohout Tomáš, Kohout Rudolf; Rozhodčí: Bína; ŽK: 1:1 . Diváků:

Vrhaveč B  -  Dlažov 2 : 2 ( 1: 0)

Branky: 51. Funěk Tomáš, 68. Lorenc Marek – 72. Jarko Josef, 86. Charouz Roman; Rozhodčí: Husník; ŽK: 0:2  . Diváků: 50.

Bezděkov B  -  Ježovy 3 : 5 ( 1: 2)

Branky: 21.Tuček Jindřich, 57. Novák Václav,  58. Ouda Jan, – 53., 71. a 91. Baxa Pavel , 44. Pytelka Richard, vlastní; Rozhodčí: Diviš; ŽK: 1:1 . Diváků: 60.

Strážov B  -  Křenice  5 : 1 ( 4: 1)

Branky: Koloros Petr, Fremut Ludvík, Kalista Robert, Soušek Jakub, vlastní - Rejthar Vlastimil; Rozhodčí: Javorský; ŽK: 2:4  . Diváků: 80.

1. Plánice             5   4   0   1   29: 10    12  (  6)

2. Zavlekov            5   3   1   1   14:  1    10  (  1)

3. Ježovy              5   3   1   1   17: 10    10  (  4)

4. Měčín  B            4   3   1   0    9:  2    10  (  1)

5. Strážov B           5   3   0   2    9:  9     9  (  3)

6. Vrhaveč B           4   2   2   0    7:  4     8  (  2)

7. Křenice             5   1   1   3   13: 16     4  ( -2)

8. Dlažov              4   1   1   2    7: 12     4  ( -2)

9. Bezděkov  B         5   1   0   4   10: 26     3  ( -3)

10. Spůle               4   0   1   3    7: 15     1  ( -5)

11. Janovice B          4   0   0   4    5: 22     0  ( -9)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

MYSLÍV  ROZŠIŘUJE OKRUH ASPIRANTŮ  NA POSTUP

Po prohře v úvodním kole v Kašperských Horách  se po svém sestupu ze III. třídy otřepal Sokol Myslív. Další čtyři utkání již Myslívští nezaváhali. Připsali si na své konto  sérii 12 bodů a  již třikrát za sebou neinkasovali ani branku! Ke střídání na čele tabulky Myslívu pomohla svéradické rezerva , která dokázala zvítězit v Hrádku nad B týmem Svatoboru . Velký podíl na této překvapivé výhře má  autor všech čtyř branek Štěpán Říha !

Hartmanice - Rabí   4 : 1 (2 : 0)

Domácí tým nastoupil proti  pouze deseti hostujícím hráčům s cílem potvrdit vzestup formy a dvou vítězství po sobě bez inkasované branky. To se nakonec nepovedlo a hosté z jediné střely zdramatizovali utkání. Jediná pozitivní věc utkání byla, že se opět chytil loňský král střelců Petr Sládek a dvěma góly zajistil domácím klid. Utkání precizně odřídil rozhodčí Bala.

Branky: 58. a 84. Sládek Petr , 10. Korál Michal, 28. Drha Marek – 69. Pokorný Luboš

Rozhodčí: Bala. ŽK - 1:0. Diváků: 40.

Milčice – Soběšice    3 : 0  (2 : 0)

Vít Kříž

Milčice nedokázaly ve 2 minulých kolech dosáhnout na body, proto v domácím duelu proti Sobešicím chtěly plně bodovat. Domácí hráči vstoupili do utkání velmi aktivně a odměnou jim byl již v 5. minutě gól z kopaček Láda, kterému krásně nahrál hlavou Brůha. Hosté ovšem měli také šanci, kterou dokázal zlikvidovat brankář domácího týmu. V 30. minutě zahrával volný přímý kop Bláha, který se nemýlil. 2:0 Po změně stran převzali průběh zápasu do svých rukou hráči Milčic, kteří dobře kombinovali a Soběšice přehrávali. V 63. minutě zahrával rohový kop výborně hrající Milan Kubaň a posadil míč na hlavu Křížovi. 3:0 Za několik minut domácí zahrávali další rohový kop, z kterého padla branka, ale nebyla bohužel uznána. Milčice měly další šance, ale k brankové odměně už nevedly. Zápas se hrál bez výrazných emocí a pod vedením rozhodčího Haviara.

Branky : Lád Jiří, 30. Bláha V., 63. Kříž Vít. Rozhodčí: Haviar Štefan. ŽK: 2:2. Diváků: 80.

Pačejov B - Kašperské Hory  4 : 1 (2 : 1)
Branky 23. a 43.Štěpán František,60.Panuška Josef,88.min.Štěpán Jan - 8.Uxa Lukáš
Rozhodčí : Kulík. Diváků: 40. ŽK: 2 : 0

Zichovice B -  Myslív 0 : 1 ( 0: 1)

Branky: 17. Kubala Jiří; Rozhodčí: Mácal; ČK: Stulík Ladislav - 0 . Diváků: 70.

Hrádek B   -  Svéradice B   2 : 4 ( 1: 2)

Branky: 32. Hošek Daniel(PK), 50. Vinický Pavel – 12.,40. 86. a 90. Říha Štěpán ; Rozhodčí: Abraham; ŽK: 4:1. Diváků: 40.

Pačejov B  -  Kašp. Hory 4 : 1 ( 2: 1)

Branky: Štěpán František 2, Štěpán Jan, Mareš Miroslav - Uxa Lukáš; Rozhodčí: Kulík. Diváků: 20.

1. Myslív              5   4   0   1    8:  3    12  (  9)

2. Pačejov B           5   3   1   1   17: 11    10  (  1)

3. Hrádek B            5   3   1   1   15: 10    10  (  1)

4. Hartmanice          5   3   0   2   13:  6     9  (  3)

5. Zichovice B         5   2   1   2   10:  8     7  ( -2)

6. Milčice             5   2   1   2    7:  5     7  ( -2)

7. Svéradice B         5   2   1   2   13: 13     7  ( -2)

8. Kašp. Hory          5   2   0   3    9: 14     6  ( -3)

9. Rabí                5   0   2   3    9: 18     2  ( -4)

10. Soběšice            5   0   1   4    5: 18     1  ( -5)