OP přípravka STARŠÍ sk.A,B,C ; přípravka MLADŠÍ 5. kolo 19.- 20.9.

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

VÍTĚZNÝ PRAPOR MOCHTÍNA   DRŽÍ ŠAFRÁNEK

Základní podzimní část přeboru přípravek která pro jaro určí y každé skupiny dva finalisty do šestičlenné spiny v boji o přebornický titul  do své druhé  první poloviny. S plným borovým ziskem pokračuje Mochtín  a Sušice A, když další dva celky ze skupiny A Luby a Nýrsko se ve vzájemném duelu na hřišti v Lubech o body rozdělily.  Mochtín svůj vítězný prapor drží zásluhou kanonýrských schopností Šafránka který  z 18 branek které Mochtín dal sám tento  nejlepší střelec přeboru  nastřílel patnáct !

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina A

Švihov – Bezděkov  2 : 0 (0 : 0)
POZDNÍ HLÁŠENÍ VÝSLEDKU
Branky : 35. a 45. Tomáš Daněk. Rozhodci : Jarka. Diváků: 30.

Klatovy  - Janovice    6 : 0 (2 : 0)

Branky:Talaš 3, Sojka  A.,  Baselides, Marek. Rozhodčí: Dykalov . Hráno bez karet, diváků 30.

Luby  - Nýrsko 1 : 1 ( 0: 0)

Branky: Pivoňka Michal - Pavlík Jakub; Rozhodčí: Diviš. Diváků: 30.

1. Nýrsko              4   3   1   0   31:  2    10  (  4)

2. Luby                4   3   1   0   27:  1    10  (  7)

3. Klatovy             4   2   0   2   19:  9     6  (  0)

4. Janovice            4   2   0   2   10: 15     6  ( -3)

5. Švihov              4   1   0   3    2: 33     3  ( -6)

6. Bezděkov            4   0   0   4    0: 29     0  ( -3)

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina B

Chanos Chanovice - Sokol Pačejov  4 : 0 (3 : 0)

Šebek Oldřich

Domácí již od začátku vytvořili územní převahu, kterou vyjádřili v první půli třemi góly. Soupeř se však představil velmi sympatickým výkonem a mužstvo složené převážně z dívek velmi statečně bojovalo. V druhé půli se domácí tým utápěl v individuelních akcích a předvedl jen velmi málo kombinačních akcí. Tento styl samozřejmě vyhovoval soupeři, který tyto samostatné akce dokázal eliminovat a navíc hrozil z rychlých protiútoků. A tak domácí v druhé půli dokázali překonat výborně chytajícího brankáře hostí pouze jednou.

Branky: 9. a 13. Kovář Michal, 14. a  40. Hájek Marek. Rozhodčí: Kulík. Diváků: 50.

Horažďovice – Měčín  2 : 8 (2 : 5)

Forman Michael

Domácí bez tří hráčů základní sestavy, které doplnili hráči mladší přípravky, začali zápas hodně nešťastně a hned v úvodních minutách inkasovali dva góly. Brzo po tom na 1-2 snížila nejlepší střelkyně Horažďovic Martina Panušková a vypadalo to, že domácí sehrají vyrovnané utkání, pak však svými chybami umožnili hostům do poločase třikrát skórovat a o zápase bylo rozhodnuto. Ve druhé půli už hosté kontrolovali hru, přidali další tři góly a zaslouženě zvítězili. V mužstvu domácích zasluhují pochvalu zejména brankář Tomáš Hnídek a Jakub Štěch, kteří zaskakovali z mladší přípravky.

Branky : 7. a 19. -Martina Panáčková – 2. ,4. ,14.  a 30. Michal Žižka, 18.,23. a 40. Josef Benda, 42. Tomáš Zavadil. Rozhodčí : R. Mácal. Diváků: 25.

Bolešiny  - Mochtín 0 : 6 ( 0: 4)

Branky: Šafránek Jan 4, Toman Petr, Vlach Marek; Rozhodčí: Mácal. Diváků: 20.

1. Mochtín             4   4   0   0   18:  5    12  (  6)

2. Měčín               4   3   0   1   20:  5     9  (  6)

3. Chanovice           4   3   0   1   14:  8     9  (  3)

4. Horažďovice         4   1   0   3    5: 14     3  ( -6)

5. Pačejov             4   0   1   3    1: 11     1  ( -8)

6. Bolešiny            4   0   1   3    3: 18     1  ( -2)

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina C

Železná Ruda-Sušice A 1 : 12 (1 : 5)

Hosté ukázali fotbalovost v plné kráse.

Branky: Novotný Vojtěch-Jána 4,Kutil J.2,Bernátek D. 2,Skrbek M.2,Brabec J.,Miškovič F.  Rozhodčí :Kalista. Diváků: 30.

Dlouhá  Ves - Kašp.Hory  0 : 1 (0 : 1)

Utkání s mírnou převahou domácích, kdy po chybě v obraně domácích skórovali hosté.

Branky : 21. Ostádal František. Rozhodčí : Bala. Diváků: 20.

Sušice B  -  Nalž. Hory 1 : 0 ( 0: 0)

Branky: Míčka Pavel. Diváků: 40. Rozhodčí: laik.(předehráno)

1. Sušice A            4   4   0   0   44:  1    12  (  6)

2. Železná Ruda        4   3   0   1   13: 13     9  (  6)

3. Sušice B            4   2   0   2    5: 23     6  (  0)

4. Nalž. Hory          4   1   1   2    5:  8     4  ( -5)

5. Kašp. Hory          4   1   0   3    2: 16     3  (  0)

6. Dlouhá Ves          4   0   1   3    4: 12     1  ( -8)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

NÝRSKO UVIDÍ SOUBOJ O PRVNÍ MÍSTO

Již tento pátek dojde na hřišti  v Nýrsku k přímému souboji o vedení v tabulce. Hostující Klatovy A  které jsou  jen horším brankovým rozdílem na druhém místě  budou soupeřem  lídra tabulky a  posledního přeborníku v této věkové kategorii Okulu Nýrsko. Na tento výsledek budou čekat další dva vážní aspiranti na medailová umístění  lubský Start  a hráčský potěr z města na Otavě.

Luby -  Klatovy B 15 : 0 ( 5: 0)

Branky: Pivoňka Matěj 6, Hais Jakub 4, Maňas Vít 2, Flosman Pavel 2, Šebesta Jan . Diváků: 50.

Švihov  -  Klatovy A   0 :12 ( 0 : 7)

Branky: Barborka Matyáš 5, Javůrský Ondřej 4, Hejduk Marek, Berka Petr, Baxa Dominik. Diváků: 30.

Nýrsko  - Horažďovice 4 : 0 ( 2: 0)

Pavel Vacek ml.

Zápas se hrál za trvalé převahy domácích, kteří se ale výrazněji nedokázali prosadit v koncovce . Hosté měli štěstí,když Okula dvakrát nastřela tyč jejich branky . Horažďovičtí  se dostávali na dostřel domácí svatyně je sporadicky , přesto v poli odvedli dobrý výkon. Domácí  zaslouženě vyhráli a nadále drží  svoje čisté konto.

Branky:  3. Švec Štěpán, 18. Sloup Ondřej , 45. Vacek Adam, 46. Jirotka Jakub .Rozhodčí: Kalista Robert.  Diváků: 30.

Sušice – Mochtín   8 : 0 (6 : 0)

Branky :Trš Lukáš 6,Špička Daniel, Tomas Jan.Rozhodčí:Abrahám,Diváků :50.

1. Nýrsko              3   3   0   0   21:  0     9  (  6)

2. Klatovy A           3   3   0   0   23:  4     9  (  6)

3. Luby                3   2   0   1   26:  7     6  (  0)

4. Sušice              3   2   0   1   15:  6     6  (  0)

5. Horažďovice         3   1   0   2    3: 10     3  (  0)

6. Klatovy B           3   1   0   2    4: 26     3  (  0)

7. Mochtín             3   0   0   3    3: 20     0  ( -6)

8. Švihov              3   0   0   3    0: 22     0  ( -6)