OP ŽÁKŮ skupina A, B, C vložené 1.kolo 16.9.

.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina A

Strážov -   Luby   6 : 0 ( 3:0 )

Trenér domácích Petr Presl : „Kluci dokázali zvítězit i v dalším utkání, když tentokrát měli výškovou i herní převahu. O vyšší brankovou úrodu je připravilo velké množství nepřesných přihrávek v průběhu utkání. Hrálo se i v netradičním termínu před pěknou diváckou kulisou“.

Branky : Presl A.- 3, Madera – 2, Kiesenbauer  1.Rozhodčí : Haviar. Diváků: 70. ŽK: 1 : 1.
Sestava  Strážov : Kiesenbauer ( Maršálek) Presl, Hudský, Novák, Madera,Janda,Kalivodová K. , Kalivoda J. , Heidenreich, Adamec,Kutný, Soušek,Schwarz,Truneček, Volf

Mochtín -  Švihov   5 : 0 (2 : 0)
Stanislav Bejvl

Zasloužené vítězství domácích.Hosté hrozili pouze z brejků, ale mochtínská obrana byla 100%.Svým výkonem překvapil Mirek Zajíc.Výborný výkon také podal Petr Reitmajer.Škoda jen nevyužitých šancí, zvláště hlavička Jakuba Bejvla po rohu byla parádní, bohužel ji zastavila tyč.Za zlepšený výkon oproti minulému zápasu patří pochvala celému mužstvu.
Branky :,13.,58. a 68. Smolík Zbyněk,63.Hadáček Jakub, 2. Malenka Lukáš. Rozhodčí : Vondráček Václav. Diváků: 30.
Sestava: Rubáš-Bočkay, Zajíc, Reitmajer, Žiak-Smolík, Kozák, Hadáček, Malenka- Bejvl, Pretzelmayer  Viliam.Střídali: Pretzelmayer Jaroslav, Tománek, Řeřicha, Nebeský, Lorenc

Janovice -  Měčín 3: 8 ( 2: 3)

Branky: 12. Kotlan Daniel , 32.Švůgr Marek, 50. Hofman Jiří, - 1.,25.,27.,31.,46.,56. a 69. Šindelář Radek 7, 41. Benda Josef. Rozhodčí: Diviš.  Diváků: 30.

.

1. Měčín       4   4   0   0   16:  4    12  (  9)

2. Strážov     4   3   0   1   15:  3     9  (  3)

3. Mochtín     4   3   0   1   18:  9     9  (  3)

4. Švihov      4   1   1   2    8:  8     4  ( -2)

5. Janovice    4   0   1   3    7: 16     1  (-11)

6. Luby        4   0   0   4    1: 25     0  ( -3)

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina B

» Aktuální výsledky

Plánice - Bolešiny 1 : 6  (0 : 5)
Adolf Hanousek

Marodka ještě víc zúžila kádr domácích a hosté mohli slavit i díky značným chybám domácí obrany druhou výhru v soutěži již v prvním poločase. Ovšem po značné a razantní domluvě o poločase v kabině domácích se hra nejen obrany zlepšila, ale dokázali jsme si vytvořit i několik slibných šancí a to hlavně díky Petru Šubovi a Honzovi Rausů, který po krásné přihrávce prvně jmenovaného korigoval výsledek na 1:6 pro hosty. Za druhý poločas bych chtěl pochválit celé družstvo i náhradníky, kteří se dostanou do pole vždy jen na pár minut a dnes svou šanci ukázat jak i jim to jde chytli jak se říká za pačesy a o stálejší místo v základní sestavě si důrazně řekli.
Branky:   69.   Raus Jan – 5. Michal , 13. a 20. Javorský , 26.  Bošek, 33.  Valešová , 50. Pojar . Rozhodčí Dykalov Jurij ; ŽK  0:1. Diváků 30

Chanovice   -  Nalž. Hory 8: 2 ( 6: 0)

Branky: Šleis Karel 3, Hájek Marek 2, Soukup Petr, Klásek Jakub, Chalupný Jakub - Nováček Tomáš, Nauš Pavel. Rozhodčí: Dušek. Diváků: 40.

Hradešice -  Myslív  0 : 3 (0 : 3)

Marešová Veronika

Zasloužené tři body si odvážejí domů hosté z Myslíva.

Především první půle byla v režii hostujícího celku, kdy během deseti minut dokázali vstřelit tři branky a tím rozhodnout celý zápas. Domácí hráči tentokrát neměli svůj den, nedařilo se jim téměř nic. Až v druhém poločasu se hra trochu zlepšila, ale pouze v obranné fázi. Hra dopředu tentokrát vázla.

Branky: 17. Beránek , 23.  Laně , 27. Borka Daniel . Rozhodčí: Mácal

1. Hartmanice          3   3   0   0   27:  2     9  (  9)

2. Dlouhá Ves          3   2   0   1   17:  5     6  (  0)

3. Malý Bor            3   1   1   1    2:  8     4  (  1)

4. Nezamyslice         4   1   0   3    3: 30     3  ( -6)

5. Zichovice           3   0   1   2    0:  4     1  ( -5)

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina C

Dlouhá  Ves – Hartmanice   1 : 5 (0 : 3)
Vyhráli lepší hosté,kteří měli trvalý tlak na  domácí hráče, kterým se z důvodu zranění a nemoci dostavilo pouze 11 hráčů.

Branky : 50. Ciněk Martin  - 16.  Fiala Tomáš , 33. a 68. Vlasák Daniel , 34. Šimek Michal, 60. Zetocha František .Rozhodčí : Abrahám J.. Diváků: 30.

Nezamyslice  - Malý Bor 1: 2 ( 0: 2)

Branky: 59. Fest František – 2. a 20. Melka Vojtěch ; Rozhodčí: Kulík. Diváků: 30.

1. Hartmanice     3   3   0   0   27:  2     9  (  9)

2. Dlouhá Ves     3   2   0   1   17:  5     6  (  0)

3. Malý Bor       3   1   1   1    2:  8     4  (  1)

4. Nezamyslice    4   1   0   3    3: 30     3  ( -6)

5. Zichovice      3   0   1   2    0:  4     1  ( -5)