OP ŽÁKŮ skupina A, B, C 4. kolo 12. – 13. 9.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

PŘESTOŽE  NEHRÁLI  KOMPLETNÍ  VŠECHNO VYHRÁLI

Chanovičtí žáci v podzimní části sezóny doposud neodehráli ani jedno utkání, aby byli kompletní v jedenácti lidech. Úbytek dětí se v Chanovicích projevuje poměrně razantně a to nejenom u žákovské kategorie, ale také i starší přípravky.  O to obdivuhodnější je prozatímní skóre žáků 29:0. K utkání proti Hradešicím nastupovali opravdu ve složité situaci, neboť se jich sešlo devět i s brankářem. V Chanovicích se sešla opravdu výjimečná parta fotbalistů a dvou fotbalistek, kteří si rozumí nejenom na trávníku ale i mimo něj.

S K U P I N A   „ A “

FC Švihov – Měčín 0 : 1 (0 : 1)
Pavelec Václav

Švihovští hráči mají problémy se začátky zápasů a to se potvrdilo i v tomto utkání.Jejich hře patrně pomohla trenérova velice důrazná domluva během poločasové přestávky.Ve druhém poločase již dokázali s dobře hrajícím soupeřem držet krok a vypracovali si i několik nadějných příležitostí.Hosté ve druhé půli herně polevili,přesto si vypracovali několik gólovek,které ovšem vychytal dobře chytající brankář domácích.

Branky : 14. Šlajch Ondřej(PK). Rozhodčí : Lažánek Karel. Diváků : 30.

Janovice – Strážov  0 : 2 (0 : 1)i

Trenér týmu hostů Petr Presl : „ Za krásného počasí předvedli kluci stejně pěkný výkon a zaslouženě zvítězili po střele A.Presla z 20ti metrů a průniku R.Madery v závěru utkání. Několik dalších sólových nájezdů naši hráči neproměnili, když snad největší smůlu měl při zakončení šikovný P.Kutný, jehož branky jistě přijdou.Celý tým zahrál velmi dobře, zachytal i brankář P.Kiesenbauer a tak si kluci nenechali zkazil pouťovou neděli.“

Branky : 20. Presl A. , 65.Madera. Hráno bez karet. Diváků: 30. Rozhodčí : Habada.

Sestava  Strážova : Kiesenbauer,Presl A. , Madera, Hudský, Novák,Janda,Kalivodová K. , Kutný, Maršálek,  Adamec, Soušek, Kalivoda J. , Karas, Muchka, Truneček, Heidenreich

Mochtín  – Luby   7 : 0 (4 : 0)

Stanislav Bejvl

Mochtín v kompletní sestavě nad věkově mladším soupeřem z Lub sice poměrně vysoko vyhrál,ale hosté zanechali velmi dobrý dojem.

Trenér domácích Stanislav Bejvl: „ I přes tuto výhru nemohu být s předvedenou hrou spokojen. Domácí hráči pod vidinou snadného vítězství sice ovládali hru,ale byli zcela bez pohybu a důrazu v zakončení.V druhém poločase za stavu 6:0 začali Mochtínští produkovat již v loňské sezóně oblíbenou hru "já si chci dát gól!".Jediným pozitevem je účast,kdy na lavičku náhradníků se nevešli další tři hráči“

Branky:  14.,40. a 42. Smolík Zbyněk , 23. Reitmajer Petr, 28.Bejvl Jakub, 34.Žiak Jan50, Rubáš Jakub,; Rozhodčí: Pastyřík. ŽK : 1:1. Diváků: 30.

Sestava Mochtína :Beneš-Zajíc,Reitmajer,Lorenc,Žiak-Malenka,Kozák,Rubáš,Smolík-Kuchař,Bejvl

Střídali:Pretzelmayer Jaroslav,Pretzelmayer Viliam,Tománek Vladimír,Peleška Petr,Řeřicha.

1. Měčín               3   3   0   0    8:  1     9  (  6)

2. Strážov             3   2   0   1    9:  3     6  (  3)

3. Mochtín             3   2   0   1   13:  9     6  (  3)

4. Švihov              3   1   1   1    8:  3     4  ( -2)

5. Janovice            3   0   1   2    4:  8     1  ( -8)

6. Luby                3   0   0   3    1: 19     0  ( -3)

S K U P I N A   „ B “

Chanovice -  Hradešice 6: 0 ( 3: 0)

O.Šebek

Chanovičtí žáci v podzimní části sezóny doposud neodehráli ani jedno utkání, aby byli kompletní v jedenácti lidech. Úbytek dětí se v Chanovicích projevuje poměrně razantně a to nejenom u žákovské kategorie, ale také i starší přípravky.  O to obdivuhodnější je prozatímní skóre žáků 29:0. K utkání proti Hradešicím nastupovali opravdu ve složité situaci, neboť se jich sešlo devět i s brankářem. Přesto však utkání zvládli velmi dobře a nováčkovi z Hradešic nedali žádnou šanci. Naopak, v průběhu zápasu promarnili mnoho dalších příležitostí ke skórování. V Chanovicích se sešla opravdu výjimečná parta fotbalistů a dvou fotbalistek, kteří si rozumí nejenom na trávníku ale i mimo něj. Věřím, že toto mužstvo pod taktovkou trenérů Soukupa P. a Kláska J. bude i nadále předvádět atraktivní fotbal tak, jak tomu bylo doposud.

Branky: Klásek Jakub 2, Šleis Karel 2, Soukup Petr, Sivák David; ŽK: 0:1 . Rozhodčí : Petržilka Jiří. ŽK: 0 : 1. Diváků: 20

Plánice – Myslív  1 : 11 (0 : 5)

Adolf Hanousek

Marodka a věkový rozdíl domácích vůči hostům postavilo Myslívské automaticky do role favorita zápasu, což také po počáteční nervozitě předvedli a jejich souhra nabyla dojmu kvalitně připraveného mužstva do soutěže, hostům tímto gratuluji k zasloužené výhře a svým svěřencům k zaslouženému čestnému a prvnímu soutěžnímu gólu v novém ročníku.

Branky:  64 . Šuba Petr  -  27.,35., a 42 . Laně, 17. a 32.  Panušková,  40. , 54.  Lukeš,  30. Kříž, 50. Beránek, 60.  Chalušová, 63.  Borka Zd. Rozhodčí: Koura Radim. Hráno bez karet.  Diváků: 30

Bolešiny  – N. Hory  2 : 0 (1 : 0)

Branky : 8. a 68. Michal Jan. Rozhodčí : Lecjaks, diváků 50, hráno bez karet.

1. Chanovice           3   3   0   0   29:  0     9  (  3)

2. Myslív              3   3   0   0   19:  2     9  (  6)

3. Hradešice           3   1   1   1    5:  7     4  (  1)

4. Bolešiny            3   1   0   2    3: 11     3  ( -3)

5. Nalž. Hory          3   0   1   2    1:  6     1  ( -2)

6. Plánice             3   0   0   3    1: 32     0  ( -6)

S K U P I N A   „ C “

Nezamyslice – Hartmanice  1 : 15 (0 : 7)

Branky: Šatra Pavel - Fiala Tomáš 5, Zetocha František 3, Vlasák Daniel 3, Slopovský Patrik, Vlasák Oto, Šimek Michal, vlastní; Rozhodčí: Dušek. Diváků: 30.