KPD (starší , mladší) , KSD – skupina A 2. (6.) Kolo 12.- 13.9.

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

BODY Z PŘEŠTIC SE POČÍTAJÍ

K prvnímu zápasu na hřiště soupeře zajížděly oba dorostenecké týmy TJ Sušice do Přeštic. Svěřenci trenéra Václava Korby , který se k práci v mládeží v Sušici opět vrátil sehráli na půdě soupeře vyrovnaný zápas. Po bezbrankovém průběhu tohoto duelu si ze hřiště  kvalitního soupeře přivezli bod a ten může v konečném zúčtování mít svojí cenu.   Ještě úspěšnější byl v Přešticích mladší dorost, který ziskem bodů vymazal svoje bodové manko ze  ztráty  dvou bodů po domácí remíze  v úvodním  zápase podzimní  části krajského přeboru.

STARŠÍ   DOROST

Přeštice - Sušice  0 : 0

Kortba Václav

Do zápasu vstoupili aktivně hosté, ale asi po 20 minutách se domácí osmělili a hned zahrozili. Ve 23 minutě se na brankáře hostí řítil domácí útočník. V 25 minutě se opět vyznamenal Karel Gill v souboji s domácím útočníkem. Domácí hosty přehrávali jednoduchostí a důrazem. I hosté zahrozili, ale Králík ani Matějka neřešili situace optimálně. Druhý poločas začal v režii domácích, kteří si vytvořili ještě čtyři gólové šance, ale všechny postupně vychytal dnes famózní Karel Gill. Byl to jeho mini zápas s útočníky Přeštic. Hosté ze Sušice se v závěru zápasu dostali do třech šancí Kodýdkem M., Matějkou a Vargou, ale bez brankového efektu. Konečný výsledek je pro hráče Sušice vzhledem k průběhu zápasu šťastný.

Sestava: Gill – Málek, Mataše, Goby, Kodýdek M., Králík, Jech, Šablatura, Klíma (55´Málek), Varga, Matějka.

1. Přeštice            2   1   1   0    3:  0     4  (  1)

2. Smíchov Plzeň       2   1   1   0    5:  3     4  (  1)

3. Sušice              2   1   1   0    2:  0     4  (  1)

4. SK ZČE Plzeň        1   1   0   0    4:  0     3  (  0)

5. Doubravka           2   1   0   1    4:  4     3  (  0)

6. Postřekov           2   0   1   1    4:  6     1  ( -2)

7. Nepomuk             2   0   1   1    1:  4     1  ( -2)

8. Tachov              2   0   1   1    4:  8     1  ( -2)

9. Sportovní škola     1   0   0   1    0:  2     0  (  0)

MLADŠÍ  DOROST

Přeštice - Sušice  0 : 1 ( 0 : 0 )

Hosté do utkání vstoupili aktivněji a kombinační hrou přehrávali domácí. V 18. minutě si hosté vytvořili šanci, ale Skuhrovu střelu brankář hostí vyrazil na roh. Ve 28. minutě šel sám na brankáře Vrhel, brankař hostí jeho střelu vyrazil na tyč. V 36. minutě nepřesně zakončil Kliment. I ve druhé půli hostům dařilo přehrávat domácí kombinační hrou, ale gól ne a ne přijít. Trpělivost sušickým fotbalistům přinesla ovoce, když se v 76. minutě střelou z 20 metrů trefil Lukáš Kodýdek. Tímto zásahem rozhodl o zaslouženém vítězství mladých sušických fotbalistů.

Branka :Kodýdek  Lukáš.

Sestava: Chmelík R. – Pojar, Kodýdek L., Kratochvíl, Chudý, Tonner, Halas, Beránek (45´Šoural),

Vrhel (60´Smitka), Kliment, Skuhra (55´Trčan).

5. Doubravka           2   1   0   1    4:  4     3  (  0)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

NÝRSKO VE STÍNU HORAŽĎOVICKÉ ZÁŘE

Po impozantním vstupu v podobě vysokých výher u prvním kole obou nováčků z Pošumaví  do krajské soutěže vydrželo zářit  za krajském nebi pouze dorostenecké komando z Horažďovic.  Tento kolektiv na rozdíl od Nýrska pokračoval ve vítězném tažení v dosud odehraných pěti kolech a s plným počtem bodů vede zaslouženě tabulku.  Dorost Okuly v dalších čtyřech kolech již na body nedosáhl a  v tabulce je z ze šesti družstev které má Pošumaví v této soutěži zapojeno nejblíže dnu v tabulky.

Luby – Dobřany   5 : 1 (4 : 1)

Branky : Opatrný  2, Koželuh, Voráč. Schrotter.  Rozhodčí: Dušek.

Horažďovice – Spálené Poříčí  7 : 1 (3 : 0)

Výsledek odpovídá postavení obou týmů v tabulce,

Branky:38.,50. a 87. Šmat. 40. a 88. Nauš Josef,21. Zdychmanec,  55. Sova. ŽK: 2:2. Diváků: 30. Rozhodčí: Král.

Hrádek – Poděvousy  1 : 2 (1 : 1)

Měčín – Chotěšov   1 : 1 (1 : 0)

Nýrsko – Blovice   3 : 5 (2  : 1)

Holýšov – Pačejov   3 : 0 (2 : 0)

1. Horažďovice         5   5   0   0   25:  4    15  (  9)

2. Nýřany              5   4   1   0   14:  4    13  ( 10)

3. Holýšov             5   4   0   1   19:  8    12  (  0)

4. Koloveč             5   4   0   1   17:  8    12  (  0)

5. Blovice             5   3   1   1   15:  8    10  (  7)

6. Luby                5   3   0   2   15:  7     9  (  0)