IV. TŘÍDA - skupina A, B 4. kolo 12. – 13. 9.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

VRHAVEČSKÁ REZERVA SESADILA ZAVLEKOV

Po čtyřech kolech dochází ke změně na čele tabulky .Z trůnu sesadila vrhavečská rezerva Zavlekov, který dokázala porazit na jeho hřišti.  Novým lídrem tabulky je  Plánice , která  v posledních třech zápasech nastřílela do sítě svých soupeřů 22 branek a tím se prostřílela na první místo. Radost zavládla v Křenicích kde se radovali domácí z první podzimní výhry. V nedalekých Ježovech zase oslavovali střelecký úspěch jejich spoluhráče Tomáše Tampy , který v duelu se Spůlí skóroval   čtyřikrát. Jediným celkem který je v tabulce bez bodů je janovická rezerva , která neuspěla v místním derby v Dlažově.

Dlažov - Janovice B  4 : 2 (0 : 0)
Duda E.
Festival zahozených šancí domácího družstva, které mohlo po první půli vést o 4 branky. Do druhé půle Janovice vystřídaly a dvakrát vedly. Nakonec slavila úspěch bojovnost Dlažova a snaha Martina Šíta, který dvě branky připravil a jednu dal.

Branky : 52. Blahout Vl.,65. Tomko Petr,80. Šit Martin,83. Beltram Viktor -  48. Kastner Jaroslav, 55 Hráský Pavel . Rozhodčí : Husník Václav. Diváků: 20. ZK: 0 : 2.

Plánice  - Strážov B  4 : 0 (1:0)

Vedoucí týmu hostů Josef Vaněk : „ Jednoznačný průběh , kdy jsme od 30 minuty hráli oslabeni po zranění Čermáka o deseti. Ve 35.minutě se zranil další hráč Velíšek , který pak zápas s poraněným kolenem se sebezapřením dohrál. Výborně chytal brankář Luboš Vaněk, který ještě celou řadu brankových příležitostí domácích zneškodnil.Vzhledem k vývoji zápasu nakonec čtyři branky které skončily v síti za jeho zády znamenaly pro nás ještě milosrdnou prohru“ .

Branky: 58.,82. a 90. Opatrný Martin, 40.  Plánička Tomáš; ŽK: 1:1 . Diváků: 60. Rozhodčí : Koura .

Sestava Strážov B : Vaněk L. -  Kalista K., Velíšek L., Kolář M., Švůgr T., Kollross P., Kalista R., Kisesenbauer L., Koláček O., Čermák S., Soušek .

Křenice -  Bezděkov B  6 : 1 (4:0)

První  výhru  domácích v tomto ročníku  ozdobenou  hattrickem Pavla Roneše pokazilo pouze zbytečné vyloučení Jana Bednáře.

Branky: 13.,44. a 74. Roneš Pavel, 23. a 60.  Bäuml Daniel , 26. Paleček  Jaroslav, 60. Bednář Jan – 76. Novák Václav(PK); ŽK: 2:1; ČK: 1 : 0 (Bednář Jan ). Diváků: 20. Rozhodčí : Jiří Dolejš.

Ježovy -  Spůle  6 : 3 (3:1)

V utkání bohatém na hranky se předvedl ve střelecké formě autor čtyřech branek domácí Tomáš Tampa .

Branky: 37.,80.,88. a 89. Tampa Tomáš, 39. Sysel Zdeněk, 20. Pytelka Richard – 33. a 85. Nový Jiří 55. Soušek. František; Rozhodčí: Pastyřík; ŽK: 0:1. Diváků: 30.

Zavlekov - Vrhaveč B  0 : 1 (0 : 1)

Jaroslav Soumar

Šťastný gól hostů rozhodl o vyrovnaném zápase.

Branky : 19. Škřivánek M. Rozhodčí : Husník.Diváků: 100. ŽK: 1 : 6; ČK 0 : 1. Frank Karel (po 2 ŽK).

1. Plánice             4   3   0   1   22:  8     9  (  3)

2. Zavlekov            4   3   0   1   14:  1     9  (  0)

3. Měčín  B            3   3   0   0    9:  2     9  (  3)

4. Ježovy              4   2   1   1   12:  7     7  (  1)

5. Vrhaveč B           3   2   1   0    5:  2     7  (  4)

6. Strážov B           4   2   0   2    4:  8     6  (  3)

7. Křenice             4   1   1   2   12: 11     4  ( -2)

8. Dlažov              3   1   0   2    5: 10     3  ( -3)

9. Bezděkov  B         4   1   0   3    7: 21     3  (  0)

10. Spůle               4   0   1   3    7: 15     1  ( -5)

11. Janovice B          3   0   0   3    3: 15     0  ( -6)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

BÉČKO SVATOBORU  DALO O SOBĚ ZNÁT

Před kokem kdy béčko Svatoboru sestoupilo ze III.třídy bylo po úspěšném vstupu do soutěže  pasováno mezi kandidáty na celkové prvenství v této skupině IV.třídy. Pak hrádecké rezervě došel dech a v konečné tabulce se z medailových pozic propadla. Po čtyřech odehraných kolech nového ročníku o sobě dává Svatobor B  vědět.Je jediným týmem který ještě neprohrál  a také proto převzal po tomto kole roli lídra tabulky.

Kašperské Hory - Svatobor Hrádek ,,B"  2 : 4( 1:3 )
Tomek Petr

Branky : 28. Zifčák Josef,87. Šuba Vladimír  -  2.,26.,Pánek Matěj,11.Vinický Pavel,47.Král Tomáš
Rozhodčí : Mácal. Diváků: 60. ŽK: 1:2. ČK 0:1 (Lariš Petr)

Milčice -  Myslív 0: 1 ( 0: 1)

Branky: 45.Bláha Michal; ŽK: 0:1 . Rozhodčí: Vondráček. ŽK: 0 : 1. Diváků: 120.

Soběšice  -  Hartmanice 0: 3 ( 0: 0)

Branky: 71.  a 81. Drha Marek , 49. Sládek Petr; Rozhodčí: Dušek . Hráno bez karet. Diváků: 50.

Svéradice B-  Zichovice B    5 : 1 ( 2: 1)

Branky: Svoboda Jan st., Říha Štěpán, Vápeník Petr, Petřík Lukáš, vlastní - Šuba David; Rozhodčí: Kulík; ŽK: 1:3 . Diváků: 50.

Rabí -  Pačejov B   3 : 3 ( 1: 2)

Branky: Fiala Jan 2, Pokorný Luboš - Hlůžek Václav, Strolený Václav, Štěpán František; Rozhodčí: Veverka; ŽK: 1:1. Diváků: 50.

1. Hrádek B       4   3   1   0   13:  6    10  (  4)

2. Myslív         4   3   0   1    7:  3     9  (  6)

3. Pačejov B      4   2   1   1   13: 10     7  (  1)

4. Zichovice B    4   2   1   1   10:  7     7  (  1)

5. Hartmanice     4   2   0   2    9:  5     6  (  3)

6. Kašp. Hory     4   2   0   2    8: 10     6  ( -3)

7. Milčice        4   1   1   2    4:  5     4  ( -2)

8. Svéradice B    4   1   1   2    9: 11     4  ( -5)

9. Rabí           4   0   2   2    8: 14     2  ( -4)

10. Soběšice       4   0   1   3    5: 15     1  ( -5)