OP přípravka STARŠÍ sk.A,B,C ; přípravka MLADŠÍ 4. a vložené 1.kolo 9.- 13.9.

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

V PAČEJOVSKÉ PŘÍPRAVCE DOMINUJÍ DEVČATA

V delší odmlce kdy Pačejov neměl v soutěži žákovské družstvo  v tomto ročníku  činnost této věkové kategorie obnovil  zásluhou Tomáše Cihláře, který   buduje nový kolektiv . Při nedostatku vhodných žáků toto vyřešil zkušený funkcionář  tak, že  do týmu starší přípravky zařadil  děvčata. V součastné době dívky ve třináctičlenném složení mají dívky v počtu osmi hráček dominantní postavení.  Ve třech odehraných zápasech si vedl takto nově složený kolektiv na nováčka zdatně a do tabulky již získal první bod.

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina A

SKP Okula Nýrsko - TJ Klatovy  5 : 1 (1 : 1).
Ivan Pavlík

Domácí zúročili svoji převahu až po přestávce. Hosté hrozili z rychlých protiútoků.

Branky : Svoboda Václav 3 , Hoidn František, Vávra Dominik -  Havlíček Jan. Rozhodčí : Husník
Diváků: 40.

Bezděkov  -  Luby 0 : 13 ( 0: 7)

Branky: Pivoňka Michal 5, Skýpala Jakub 4, Hosnedl Adam 3, Ham Sebastien; Rozhodčí: Jarka . Diváků: 30.

Janovice  -  Švihov 6: 0 ( 2: 0)

Branky: Novotný Matěj 2, Šobek Michal 2, Drmola Vojtěch, Holec Vítek; Rozhodčí: Husník. Diváků: 30.

VLOŽENÉ  1.KOLO  -  9. 9.

SKP Okula Nýrsko – Bezděkov  10 : 0 (6 : 0)
Ivan Pavlík

Domácí nepodali dobrý výkon a předháněli se v zahazování vyložených šancí. Nezkušené mužstvo hostů podržel brankář.

Branky : Bastl Martin 3, Pukač Kristián 2, Vávra Dominik 2, Böhm Sebastien, Hoidn František, Svoboda Václav .Rozhodčí : Blaheta. Diváků: 40.

Janovice Luby 0: 9 ( 0: 4)

Branky: Pivoňka Michal 3, Hosnedl Adam 2, Petlan František 2, Skýpala Jakub 2; Rozhodčí: Husník. Diváků: 40.

Švihov – Klatovy   - nehlášeno!

1. Nýrsko        3   3   0   0   30:  1     9  (  3)

2. Luby          3   3   0   0   26:  0     9  (  9)

3. Janovice      3   2   0   1   10:  9     6  ( -3)

4. Klatovy       2   0   0   2    1:  9     0  ( -3)

5. Švihov        2   0   0   2    0: 21     0  ( -3)

6. Bezděkov      3   0   0   3    0: 27     0  ( -3)

V tabulce není započítán středeční výsledek vloženého  1.kola

Švihov – Klatovy . Důvod: výsledek nebyl pořádajícím klubem FC Švihov hlášen.

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina B

Mochtín -   Chanovice 5: 4 ( 4: 3)

Branky: Šafránek Jan 4, Vlach Marek - Hájek Marek 2, Kovář Michal 2. Rozhodčí: Šot Karel.Diváků: 30.

Měčín -  Bolešiny  7 : 0 (3 : 0)

Branky:  18. a 24. Benda, 23. a 46. Šimek, 27. Žižka, 35. Jareš, 45 . Zavadil

Pačejov – Horažďovice 0 : 2 (0 : 1)

V utkání 3.kola OP minižáků přivítali pačejovské naděje celek Horažďovic, který v přípravném utkání dokázali porazit. Dnes však přivezl trenér Michael Forman silnější sestavu a na hrací ploše to bylo znát. Hlavně v první poločase měli hosté více ze hry, dobře kombinovali  a ostřelovali domácí branku ze všech pozic. Brankář Franta Hrachovec ale kapituloval jen jednou ve 20.minutě po pěkné střele Tomáše Macouna. Domácí měli v prvním poločasu jednu velkou příležitost ke skórování po rohovém kopu, kdy se míč několikrát po velkém závaru před brankou odrazil od obránců.

Po změně stran se domácí zlepšili, ale brankově se nedokázali prosadit. V závěru utkání otevřeli hru, kapitánka Aneta Neuschová se vysunula na hrot útoku, ale zkušenější hosté pojistili vítězství ve 37.minutě Martinou Panuškovou. Vítězství hostů je zasloužené, ale ani domácí rozhodně nezklamali.

Branky :  20. Macoun Tomáš,37. Panušková Martina. Rozhodčí: Holeček Miroslav. Diváků: 30.

Pačejov -  Bolešiny  1 : 1 (1 : 1)

Za krásného slunečného počasí se ve středu hrálo v Pačejově utkání druhého podzimního kola okresního přeboru minižáků. Domácí vstoupili do zápasu aktivně a z úvodního náporu vytěžili sérii 5 rohových kopů, bohužel bez brankového efektu. Naopak hosté hned z první nenápadné akce po nedorozumění v domácí obraně ve 4.minutě otevřeli Jakubem Boškem skóre.  Zaslouženého vyrovnání se domácí dočkali v 16.minutě. Autorem pačejovského premiérového gólu byl Adam Valeš.

Po změně stran se hrálo vyrovnané a bojovné utkání. Hosté mohli skórovat z penalty, ale přestřelili. Další jejich tutovku zlikvidoval brankář František Hrachovec. Nakonec ale mohly všechny tři body zůstat doma. Gól na noze měla dvě minuty před koncem kapitánka Aneta Nauschová. Vzhledem k průběhu zápasu je ale dělba bodů spravedlivá. Před 40 diváky řídil Jan Cihlář.

Branky:  16. Valeš Adam - 4. Bošek Jakub. Rozhodčí: jan Cihlář. Diváků: 40.

Mochtín Měčín 3: 1 ( 1: 0)

Branky: Šafránek Jan 3 - Benda Josef . Rozhodčí: Šot Karel. Diváků: 30.

Horažďovice -  Chanovice 1: 2 ( 0: 1)

Branky: Bučok Kryštof - Hájek Marek 2; Rozhodčí: Kulík. Diváků: 20.

1. Mochtín             3   3   0   0   12:  5     9  (  3)

2. Měčín               3   2   0   1   12:  3     6  (  3)

3. Chanovice           3   2   0   1   10:  8     6  (  3)

4. Horažďovice         3   1   0   2    3:  6     3  ( -3)

5. Pačejov             3   0   1   2    1:  7     1  ( -8)

6. Bolešiny            3   0   1   2    3: 12     1  (  1)

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina C

Sušice "A "   -   Sušice " B "   16 : 0  ( 8 : 0 ),

Martin Mataše

Branky:Miškovič 4,Kutil 3,Skrbek 3,Jána 3,Bernátek,Brabec,Homolka.Rozhodčí :Abrahám.Diváků : 70.

Sestavy:

SUŠICE "A" -Kožmín Filip,Gerčák Jiří,Skrbek Matěj,Dryk Jakub,Harant Zdeněk,Bernátek David,Jána František,Homolka Lukáš,Miškovič Filip,Brabec Jakub,Kutil Jiří,Černý Aleš,Svoboda Florián.

SUŠICE "B" -Hanč Petr,Valenta Jakub,Gajdečka Štěpán,Frolík Václav,Míčka Pavel,Šlapka Zbyněk,Křížek Petr,Kolařík Vojtěch,Kaliský Vladimír,Mach Lukáš,Špička Daniel,Holeček Lukáš.

Nalž. Hory -   Dlouhá Ves 2: 2 ( 1: 1)

Branky: 10. Kirpal Jakub, 49. Malát Kamil – 5. Kadlec Josef, 29. Stupka Lukáš; Rozhodčí: Vondráček. Diváků: 20.

Kašperské Hory – Železná Ruda  0 : 3 (0 : 3)

Branky : 12. a 20.Novotný V.,23.Ryška J.Rozhodčí : Mácal.  Diváků : 20

Sušice A  - Kašperské Hory 10: 0 (6 : 0)

Branky:Jána 4, Bernátek 2,Kutil 2, Gerčák,Miškovič.Rozhodčí: Mácal .Diváků: 40.

Sestavy :

Sušice - Kožmín Filip,Skrbek Matěj,Harant Zdeněk,Bernátek David,Jána František,Homolka Lukáš,Miškovič Filip,Brabec Jakub,Kutil Jiří,Černý Aleš,Svoboda Florián,Gerčák Jiří,Dryk Jakub  . Kašperské Hory - Tomek Michal,Rovňan Radek,Ostádal Jakub,Švajka Josef,Švajka Jakub,Kemart Josef,Voldřich Daniel,Ostádal František,Sova Miroslav,Josefík Vít,Josefík Jan.

Nalž. Hory -  Železná Ruda 0: 4 ( 0: 0)

Branky: Novotný Vojtěch 2, Valenta Matěj, Ryška Jakub; Rozhodčí: Laik . Diváků: 20.

Dlouhá Ves  -  Sušice B   2 : 3 (0 : 0)

Vyrovnaný zápas,který vyhráli fotbalově lepší hosté .

Branky: 26 a 30 .Rovňanová Martina - 32 a 48. Trš Lukáš , 44. Míčka Pavel . Rozhodčí : J.Abrahám
Diváků : 30.

1. Sušice A         3   3   0   0   32:  0     9  (  3)

2. Železná Ruda     3   3   0   0   12:  1     9  (  9)

3. Nalž. Hory       3   1   1   1    5:  7     4  ( -5)

4. Sušice B         3   1   0   2    4: 23     3  (  0)

5. Dlouhá Ves       3   0   1   2    4: 11     1  ( -5)

6. Kašp. Hory       3   0   0   3    1: 16     0  ( -3)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

TRENÉRE CHCI HRÁT, V BRÁNĚ SE NUDÍM

Nejmladší věková kategorie fotbalových soutěží  pokračovala druhým podzimním kolem.  Souboje v tomto kole ještě zdaleka nenaznačily ambice účastníků přeboru mladších přípravek v tomto soutěžním ročníku. Tato  soutěž ve které dělají hráči první krůčky ve své začínající fotbalové kariéře se vyznačuje  celou řadou zajímavých a neopakovatelných situací. Úsměvná byla například kuriozita z utkání v Horažďovicích, kdy deset minut před koncem  si řekl domácí brankář  trenérovi o vystřídání v brance slovy :"Trenére chci hrát, protože se v bráně nudím"…

Klatovy A  - Sušice   5 : 1 (2 : 0)

Radek Bilíček

Domácím vyšel vstup do utkání a hned v 1.minutě se ujali vedení hezkou brankou z TK provedený Dominikem Baxou, který se na začátku podzimní části soutěže rozstřílel a byla to již jeho 5 branka. Postupem času si domácí získali trvalou územní převahu a tu dokázali přeměnit v hezké branky. Hosté působili sympatickým dojmem a velmi omlazené družstvo hrozilo z rychlých protiútoků. Po nedorozumění domácí obrany s brankářem při rohovém kopu dokonce vstřelili čestnou branku.

Branky : 1. a 23.  Baxa  , 31. Javorský, 38. Bilíček, 49.(PK)  Barborka  - 44.  Tomas .

Rozhodčí : Michal Bureš. Diváků: 30.

Klatovy B – Nýrsko    0 : 9 (0 : 4)

Branky: Vacek Adam 6, Jirotka Jakub 3.  Rozhodčí : Michla Bureš, Diváků: 30.

Horažďovice - Švihov 2 : 0 (1 :0)

Dalibor Jedlička

Za ideálního počasí se v sobotu hrálo v Horažďovicích utkání druhého kola okresního přeboru mladší přípravky. Do zápasu vstoupili oba soupeři s respektem, protože se tito soupeři potkali poprvé a bylo na nich vidět, ze neví, co mohou od protivníka očekávat. Asi po pěti minutách zápasu se domácí začali více tlačit do útoku, který se postupně proměnil ve vedoucí gól. Po obdrženém gólu se švihovští hráči dostali na  dostřel domácí brány, ale pozorná obrana a domácí brankář byli vždy včas na místě, aby zasáhli. Hosté měli k dobru několik rohových a přímých kopů, ale nic z toho nevytěžili. Tímto skončil první poločas. Druhý poločas začal domácí potěr tlakem, který vyústil po několika neproměněných šancí druhým gólem. Deset minut před koncem zápasu si domácí brankář řekl o vystřídaní se slovy:"Trenére chci hrát, protože se v bráně nudím". Po vystřídání domácí borci svou pozornou hrou udrželi čisté konto a svou první výhru.

Branky:  10. Jakub Štěch, 35. Matěj Polena Rozhodčí: Kulík Diváků: 20.

Sestava domácích: Tomáš Hnídek- Matěj Polena, Jakub Štěch - Petr Pavelec, Filip Hokr, Jabuk Boček - Dalibor Jedlička, Tomáš Stulík (Martin Herout, Jakub Přerost, Pavel Pivnička)

Mochtín  - Luby 1: 8 ( 0: 5)

Branky: Černý Pavel - Pivoňka Matěj 4, Malát Sebastien 3, Krejčiřík Zdeněk; ŽK: 1:0. Rozhodčí: Šot Karel.  Diváků: 40.

1. Nýrsko              2   2   0   0   17:  0     6  (  6)

2. Klatovy A           2   2   0   0   11:  4     6  (  3)

3. Luby                2   1   0   1   11:  7     3  (  0)

4. Sušice              2   1   0   1    7:  6     3  (  0)

5. Horažďovice         2   1   0   1    3:  6     3  (  0)

6. Klatovy B           2   1   0   1    4: 11     3  (  0)

7. Mochtín             2   0   0   2    3: 12     0  ( -6)

8. Švihov              2   0   0   2    0: 10     0  ( -3)