OP přípravka STARŠÍ sk.A,B,C - vložené 1. kolo 9.9. 2009

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina A

SKP Okula Nýrsko – Bezděkov  10 : 0 (6 : 0)
Ivan Pavlík

Domácí nepodali dobrý výkon a předháněli se v zahazování vyložených šancí. Nezkušené mužstvo hostů podržel brankář.

Branky : Bastl Martin 3, Pukač Kristián 2, Vávra Dominik 2, Böhm Sebastien, Hoidn František, Svoboda Václav .Rozhodčí : Blaheta. Diváků: 40.

Janovice Luby 0: 9 ( 0: 4)

Branky: Pivoňka Michal 3, Hosnedl Adam 2, Petlan František 2, Skýpala Jakub 2; Rozhodčí: Husník. Diváků: 40.

Švihov – Klatovy   ????

Nehlášeno !!!!!!!!!

1. Nýrsko        2   2   0   0   25:  0     6  (  3)

2. Luby          2   2   0   0   13:  0     6  (  6)

3. Janovice      2   1   0   1    4:  9     3  ( -3)

4. Klatovy       1   0   0   1    0:  4     0  ( -3)

5. Bezděkov      2   0   0   2    0: 14     0  (  0)

6. Švihov        1   0   0   1    0: 15     0  ( -3)

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina B

Pačejov -  Bolešiny  1 : 1 (1 : 1)

Za krásného slunečného počasí se ve středu hrálo v Pačejově utkání druhého podzimního kola okresního přeboru minižáků. Domácí vstoupili do zápasu aktivně a z úvodního náporu vytěžili sérii 5 rohových kopů, bohužel bez brankového efektu. Naopak hosté hned z první nenápadné akce po nedorozumění v domácí obraně ve 4.minutě otevřeli Jakubem Boškem skóre.  Zaslouženého vyrovnání se domácí dočkali v 16.minutě. Autorem pačejovského premiérového gólu byl Adam Valeš.

Po změně stran se hrálo vyrovnané a bojovné utkání. Hosté mohli skórovat z penalty, ale přestřelili. Další jejich tutovku zlikvidoval brankář František Hrachovec. Nakonec ale mohly všechny tři body zůstat doma. Gól na noze měla dvě minuty před koncem kapitánka Aneta Nauschová. Vzhledem k průběhu zápasu je ale dělba bodů spravedlivá. Před 40 diváky řídil Jan Cihlář.

Branky:  16. Valeš Adam - 4. Bošek Jakub. Rozhodčí: jan Cihlář. Diváků: 40.

Mochtín Měčín 3: 1 ( 1: 0)

Branky: Šafránek Jan 3 - Benda Josef . Rozhodčí: Šot Karel. Diváků: 30.

Horažďovice -  Chanovice 1: 2 ( 0: 1)

Branky: Bučok Kryštof - Hájek Marek 2; Rozhodčí: Kulík. Diváků: 20.

1. Mochtín      2   2   0   0    7:  1     6  (  3)

2. Chanovice    2   2   0   0    6:  3     6  (  3)

3. Měčín        2   1   0   1    5:  3     3  (  3)

4. Bolešiny     2   0   1   1    3:  5     1  (  1)

5. Pačejov      2   0   1   1    1:  5     1  ( -5)

6. Horažďovice  2   0   0   2    1:  6     0  ( -6)

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina C

Sušice A  - Kašperské Hory 10: 0 (6 : 0)

Martin Mataše

Branky:Jána 4, Bernátek 2,Kutil 2, Gerčák,Miškovič.Rozhodčí: Mácal .Diváků: 40.

Sestavy :

Sušice - Kožmín Filip,Skrbek Matěj,Harant Zdeněk,Bernátek David,Jána František,Homolka Lukáš,Miškovič Filip,Brabec Jakub,Kutil Jiří,Černý Aleš,Svoboda Florián,Gerčák Jiří,Dryk Jakub  . Kašperské Hory - Tomek Michal,Rovňan Radek,Ostádal Jakub,Švajka Josef,Švajka Jakub,Kemart Josef,Voldřich Daniel,Ostádal František,Sova Miroslav,Josefík Vít,Josefík Jan.

Nalž. Hory -  Železná Ruda 0: 4 ( 0: 0)

Branky: Novotný Vojtěch 2, Valenta Matěj, Ryška Jakub; Rozhodčí: Laik . Diváků: 20.

Dlouhá Ves  -  Sušice B   2 : 3 (0 : 0)

Vyrovnaný zápas,který vyhráli fotbalově lepší hosté .

Branky: 26 a 30 .Rovňanová Martina - 32 a 48. Trš Lukáš , 44. Míčka Pavel . Rozhodčí : J.Abrahám