OP přípravka STARŠÍ sk.A,B,C ; přípravka MLADŠÍ 3. kolo 5.-6.9.

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

POSLEDNÍ VÍTĚZOVÉ ZAHÁJILI  BEZ ZTRÁTY KYTIČKY

Nejmladší fotbalové věkové kategorie starších a mladších přípravek  odstartovaly se zahájením nového školního roku také nový ročník okresního přeboru. Z pozice klubů se nejlépe vydařil vstup do obou věkových kategoriích vítězovým  posledního ročníku   hráčskému potěru Okuly Nýrsko.

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina A

.

Klatovy - Start VD Luby   0 : 4.
Poločas : 0 : 2. Branky :  Pivoňka  2, Biško  2. . Rozhodčí : Koura. Diváků: 30.
Sestava Klatov:Valeš,Tománek,Pytelka,Havlík,Shklyarskyy,Sojka J.Marek,Sojka A.Šimek Andrlík, Hrabík.

Janovice Bezděkov 4 : 0.

Poločas: 3 : 0.  Branky: 2. Rejtar Jan, 17. Maštera D., 22. a 45.  Šobek Petr 2,; Rozhodčí: Kalista R.Diváků: 30.

Švihov - SKP Okula Nýrsko   0 : 15.
Poločas : 0:7. Branky : Svoboda Václav 4, Bureš David 3, Mašek Zbyněk 2, Pukač Kristián 2, Böhm Sebastien, Hoidn František, Vacek Adam, Vlček Michal. Rozhodčí : laik . Diváků: 30.

1. Nýrsko        1   1   0   0   15:  0     3  (  3)

2. Janovice      1   1   0   0    4:  0     3  (  0)

3. Luby          1   1   0   0    4:  0     3  (  3)

4. Klatovy       1   0   0   1    0:  4     0  ( -3)

5. Bezděkov      1   0   0   1    0:  4     0  (  0)

6. Švihov        1   0   0   1    0: 15     0  ( -3)

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina B

.

Chanovice – Bolešiny   4 : 2.

Poločas: 2 : 1. Branky : Hájek Marek 3, Kříž Martin  - Bošek Jakub. Rozhodčí: Mácal. Diváků: 20.

Horažďovice – Mochtín  0 : 4.
M.Forman

V první půli byli hosté lepším týmem a dokázali také vstřelit jednu branku. Ve druhém poločase byli domácí vyrovnaným soupeřem, ale branky stříleli pouze hosté, když jejich všechny 4 góly vstřelil Jan Šafránek.

Poločas: 0 : 1. Branky : 23., 30., 34., 46.  Jan Šafránek. Rozhodčí : Abrahám J.Diváků: 20.

Pačejov  – Měčín  0 : 4 .

První mistrovský zápas mají pačejovští minižáci /výstižnější termín by byl jistě "minižačky"/ za sebou. Před zraky 80 diváků /!!!/ podlehli zkušenějšímu soupeři z Měčína 0 : 4. V prvním poločase se plně projevila herní nezkušenost domácích a hosté zakrátko vedli 2:0. Do přestávky pak skórovali ještě jednou. Ve druhém poločasu se hrál už vyrovnaný fotbal a i domácí si vytvořili několik nadějných příležitostí. Jejich nejlepším hráčem však byl i přes 4 obdržené góly brankář František Hrachovec. Vítězství hostů bylo zasloužené. Utkání velmi dobře a s citem řídil rozhodčí Štefan Haviar.

Branky : Žižka 2, Benda, Kaliha. Diváků: 8. Rozhodčí: Haviar.

Sestava domácích: Hrachovec František - Panušková Kristýna - Panušková Simona - Cikánová Iveta - Nauschová Aneta - Valeš Adam - Růžičková Šárka - Sedláček František . Střídali: Buchta Milan, Vopalecká Sára, Holub Martin, Heřmanová Tereza, Pitulová Markéta

1. Mochtín             1   1   0   0    4:  0     3  (  3)

2. Měčín               1   1   0   0    4:  0     3  (  3)

3. Chanovice           1   1   0   0    4:  2     3  (  0)

4. Bolešiny            1   0   0   1    2:  4     0  (  0)

5. Pačejov             1   0   0   1    0:  4     0  ( -3)

6. Horažďovice         1   0   0   1    0:  4     0  ( -3)

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina C

.

Dlouhá Ves  - Sušice A    0 : 6.
Poločas : 0 : 4. Branky :  10.,18., a 46. Jána František,  14. Miškovič Filip, 23.(PK)Brabec Jakub 46. Kutil Jiří . Rozhodčí : Bošek. Diváků: 30.

Nalžovské  Hory -  Kašperské  Hory  3 : 1 .

Poločas: 1  : 0. Branky: 2. vlastní,  32. Malát Kamil, 34. Radovan Lukáš  -  46. Rovňan Radek; Rozhodčí: Kulík . Diváků: 30.

Sušice B -  Železná Ruda 1: 5 .

Poločas: 0 : 4. Branky: Míčka Pavel - Novotný Vojtěch 2, Hánovský Vít, Valenta Matěj, Ryška Jakub. Diváků: 60.

Sestavy -   Sušice :  Valenta Jakub,Šlapka Zbyněk,Gajdečka Štěpán,Frolík Václav.Kaliský Vladimír,Kolařík Vojtěch,Křížek Petr,Mach Lukáš,Míčka Pavel,Hanč Petr.

Železná Ruda :  Janďura Michal,Hánovský Vít,Ryška Jakub,Valenta Matěj,Ryška Ondřej,Jirák Jan,Vizingr Daniel,Novotný Vojtěch.

1. Sušice A            1   1   0   0    6:  0     3  (  3)

2. Železná Ruda        1   1   0   0    5:  1     3  (  3)

3. Nalž. Hory          1   1   0   0    3:  1     3  (  0)

4. Kašp. Hory          1   0   0   1    1:  3     0  (  0)

5. Sušice B            1   0   0   1    1:  5     0  ( -3)

6. Dlouhá Ves          1   0   0   1    0:  6     0  ( -3)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

Mochtín -  Klatovy B   2 : 4 .

Poločas: 0 : 2. Branky: Smolík Radek, Čech Karel - Kuchárik Daniel, Jiřík Michal, Šesták Karel, Sojka Alexandr. Diváků: 60. Rozhodčí: Šot Karel.

Luby  - Klatovy A    3 : 6.

Poločas: 3 : 4. Branky: Pivoňka Matěj 3 - Baxa Dominik 4, Petrmichl Kevin, Barborka Matyáš; Rozhodčí: Dykalov .Diváků: 30.
Sestava Klatovy :Mareš, Baxa, Babka, Petrmichl, Makovec, Partyngl,Makovec, Javůrský, Hejduk, Kovařík.

Švihov – Nýrsko  0 : 8
Poločas : 0:3. Branky : 16. a 44. Vacek Adam, 26. a 50. Švec Štěpán, 4.Jirotka Jakub, 19. Bretschneider Adam, 32.  Šibík Petr, 38.  Švára Šimon, 50.14 - Švec Štěpán. Rozhodčí : Bureš Michal
Diváků : 30

Sušice -   Horažďovice   6 : 1 .

Poločas : 3 : 1. Branky: Trš Lukáš 4, Fuuchs Daniel, Holeček Lukáš - Bartheldy Václav; Rozhodčí: Abraham.  Diváků: 80.

Sestavy:TJ SUŠICE -Hanč Petr,Tomas Jan,Špička Daniel,Rosenzweig Jan,Kutil Tomáš,Trš Lukáš,Holeček Lukáš,Koloros Josef,Fuchs Daniel,Dryk Michal,Hirsch Josef,Dundáček Matěj. FK HORAŽĎOVICE -Hnídek Tomáš,Polena Matěj,Bartheldy Václav,Boček Jakub,Pivnička Pavel,Stěch Jakub,Pavelec Petr,Masopust Jakub,Herout Martin,Stulík Tomáš,Jedlička Dalibor,Přerost Jakub.

1. Nýrsko       1   1   0   0    8:  0     3  (  3)

2. Sušice       1   1   0   0    6:  1     3  (  0)

3. Klatovy A    1   1   0   0    6:  3     3  (  3)

4. Klatovy B    1   1   0   0    4:  2     3  (  3)

5. Mochtín      1   0   0   1    2:  4     0  ( -3)

6. Luby         1   0   0   1    3:  6     0  ( -3)

7. Horažďovice  1   0   0   1    1:  6     0  (  0)

8. Švihov       1   0   0   1    0:  8     0  ( -3)