OP ŽÁKŮ skupina A, B, C 3. kolo 5.-6.9.

TROJKA  S ČISTÝM ŠTÍTEM

Po dvou kolech  okresního přeboru žáků  pokračují  podzimní základní části pouze tři celky které ještě neinkasovaly žádný gól, když zatím nejvíce třiadvacet jich nastřílely žáci Chanovic.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina A

Strážov   - Mochtín  7 : 2

Petr Presl

Utkání s oslabeným celkem Mochtína kluci zvládli tentokrát velmi dobře.Prosadili se herně a hlavně díky  střelecky disponované  stoperské dvojici Presl , Madera i brankově. Škoda je jen nešťastně obdržených´branek po zbytečných chybách. Hosté hrozili jen sporadicky ale i přesto všechny
hráče výhra určitě povzbudila a fanoušky potěšila.
Poločas: 3 : 1. Branky : Madera 3 , Presl 2 , Kutný, Muchka – Rubáš Jan, Beneš Daniel.

Kiesenbauer,Presl A. Madera, Hudský,Maršálek,Janda,Heidenreich,Kalivodová K. Kutný P. Adamec, Kalivoda J. (Muchka,Schwarz,Karas,Volf,Truneček)

Luby -  Měčín 1 : 6 .

Poločas: 0 : 2. Branky: Šilha - Šlajch Ondřej 2, Šindelář Radek 2, Petržilka, Bauer Petr . Rozhodčí: Blaheta . Diváků: 80.

Janovice  -  Švihov  2 : 2.

Poločas 2 : 1 .Branky: 2 . a  27. Hofman Jiří  -  28. Štengl Tomáš,46.  Mazanec Michal; ŽK: 1:1 . Rozhodčí: Jarko. Diváků:  20

1. Měčín      2   2   0   0    7:  1     6  (  3)

2. Švihov     2   1   1   0    8:  2     4  (  1)

3. Strážov    2   1   0   1    7:  3     3  (  0)

4. Mochtín    2   1   0   1    6:  9     3  (  3)

5. Janovice   2   0   1   1    4:  6     1  ( -5)

6. Luby       2   0   0   2    1: 12     0  ( -3)

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina B

Myslív-Nalžovské Hory  3 : 0.
Poločas : 3:0. Branky : 22. Daniel Beránek, 30. Šárka Panušková, 33. Erik Laně.Rozhodčí : Václav Dušek. Diváků : 30. ŽK : 0 1.

Chanovice  -  Bolešiny   6 : 0.
Poločas : 3:0. Branky  : Klásek Petr 3 ,Soukup Petr , Šleis Karel , Kříž Martin .Rozhodčí : Holeček
Diváků : 20

Hradešice  - Plánice  4 : 0 .

Marešová Veronika

Hradešičtí žáci se poprvé v historii předvedli na domácí půdě v mistrovském zápase a hned mohli spolu s diváky oslavovat první vysokou výhru 4:0. Hosté znepříjemňovali hru domácím převážně v první půli, ale branky padaly pouze  do sítě hostů. Dvakrát za první poločas se trefil nejlepší střelec Hradešic David Vaněček a jednou Michal Buchta. Ve druhém půločase, přestože domácí měli velmi silný tlak a spousty šancí, se dokázal trefit už jen Tomáš Helei. Hosté s velmi mladým kádrem působili velmi sympatickým dojmem, ale tentokrát vyšli bodově naprázdno.

Pololočas: 3 : 0. Branky: Vaněček David 2, Buchta Lukáš, Helej Tomáš; Rozhodčí: Blaheta.Diváků: 40.

Trenér Plánice Adolf Hanousek: „ K dnešnímu zápasu jsme nastoupili s pozměněnou sestavou a na výsledku to bylo znát, sice jsme ani na podruhé žádný bod nezískali, ale musím souhru plánických nováčků pochválit a vzhledem k tomu, že jsme hráli proti několika zkušeným hráčům jsem opět hlavně s výkonem útočných partií spokojen, vždyť mladíci o dvě hlavy menší dokázali potrápit obranu domácích, kteří zaslouženě získali plný počet bodů a tím jim také gratuluji.“

1. Chanovice      2   2   0   0   23:  0     6  (  3)

2. Myslív         2   2   0   0    8:  1     6  (  3)

3. Hradešice      2   1   1   0    5:  1     4  (  1)

4. Nalž. Hory     2   0   1   1    1:  4     1  ( -2)

5. Bolešiny       2   0   0   2    1: 11     0  ( -3)

6. Plánice        2   0   0   2    0: 21     0  ( -3)

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina C

Dl.Ves – Nezamyslice   13 : 0.

Josef Krůs
Hráno se značné převahy domácích které tuto dokázali brankově vyjádřit .

Poločas : 4 : 0. Branky : Švec Petr 6 (22.,30.,37.,41.,43. a 49.),Beránek Pavel 2 (18. a 44.), Dryje Filip ( 39.a 42..), Matějka David 39.,Jaroš David 68. a Mareš Milan 8. Rozhodčí : Brůha Radek.
Diváků : 45. ŽK: 1 : 0.

Žichovice -   Malý Bor  0 : 0.

Rozhodčí: Dušek. ŽK: 1:0. Diváků: 30.