KPŽ (starší , mladší) , KSŽ – skupina B 1. kolo 5.-6.9.

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

ÚSPĚŠNÉ VYKROČENÍ EXDIVIZNÍCH  KLATOVSKÝCH ŽÁKŮ

Velice důležitý bude právě zahájený soutěžní ročník krajském přeboru pro exdivizní tým starších žáků TJ Klatovy. Jeho jediným cílem je  návrat do české divize žáků. V minulém ročníku potkal stejný osud sestupu žáky TJ Sušice  a ještě podle starého hodnocení sčítáním výsledků obou kolektivů  mladších a starších  se jim návrat do divize podařil. Když to vyšlo sušickým žákům,  je tu reálná možnost pro klatovské žáky vykročit  cestu  hráčů z města na Otavě a vybojovat opět pro Klatovy divizi.

STARŠÍ       ŽÁCI

Okula Nýrsko -  Baník Stříbro   2 : 2. (PK 3:2)
Poločas: 0 : 0.

Podrobnosti nehlášeny.

Přeštice – Klatovy   1 : 2.
Václav Kopřiva

Poločas : 0 : 1.  Branky : Branky za Klatovy : 28 .Kratochvíl, 58. Smolík.

Sestava Klatovy : Sváček, Reitmajer, Boublík, Vrbecký, Procházka, Svoboda (10.Cibulka), Jarošík, Kratochvíl, Diviš, Švůgr (20.Šmíd), Smolík (61.Svoboda). Náhradníci: Martínek, Kojan, Valeš, Dolanský

OSTATNÍ VÝSLEDKY

SK ZČE – Nepomuk  1  : 5,  Plzeň-Smíchov – Domažlice  0 : 10, Rokycany – H. Týn 12 : 0.

1. Rokycany            1   1   0   0   12:  0     3  (  0)

2. Domažlice           1   1   0   0   10:  0     3  (  3)

3. Nepomuk             1   1   0   0    5:  1     3  (  3)

4. Klatovy             1   1   0   0    2:  1     3  (  3)

5. Nýrsko              1   0   1   0    2:  2     2  ( -2)

6. Stříbro             1   0   1   0    2:  2     1  (  1)

7. Přeštice B          1   0   0   1    1:  2     0  ( -3)

8. SK ZČE Plzeň        1   0   0   1    1:  5     0  ( -3)

9. Smíchov Plzeň       1   0   0   1    0: 10     0  ( -3)

10. Dyn.H.Týn           1   0   0   1    0: 12     0  (  0)

MLADŠÍ  ŽÁCI

Okula Nýrsko -  Baník Stříbro   1 : 4.
Josef Juraši

Výsledek zápasu neodpovídá průběhu hry,ale jeden velký rozdíl mezi soupeři přeci jen byl.A to,že hosté proměnili téměř všechny své šance,za to domácí hráči nedali branku ani z vyložených příležitostí.Když jim již v cestě nestál výborný brankář hostí,tak to byla tyč nebo na brankové čáře poskakující míč odehráli obránci do bezpečí.

Poločas : 1 : 2. Branky : Václav Kaas  - Dominik Bláha  2,Tomáš Březina,Tomáš Mráček. Rozhodčí : Petr Bošek. Diváků: 30.

Přeštice – Klatovy   1 : 3.

Poločas : 0:2. Branky za Klatovy  : Soupír,Pavlík,Vlach.  Rozhodčí : Milančík. Diváků: 50.
Sestava Klatov:Kováč,Turek,Baštář,Bláha,Čabrada,Lysek,Milfort,Pavlík,Harmady, Soušek, Soupír, Fiala, Vlach,Pitel.

1. SK ZČE Plzeň        1   1   0   0   10:  0     3  (  0)

2. Domažlice           1   1   0   0    9:  0     3  (  3)

3. Nepomuk             1   1   0   0    5:  0     3  (  0)

4. Stříbro             1   1   0   0    4:  1     3  (  3)

5. Klatovy             1   1   0   0    3:  1     3  (  3)

6. Přeštice            1   0   0   1    1:  3     0  ( -3)

7. Nýrsko              1   0   0   1    1:  4     0  ( -3)

8. Dyn.H.Týn           1   0   0   1    0:  5     0  (  0)

9. Smíchov Plzeň       1   0   0   1    0:  9     0  ( -3)

10. Rokycany            1   0   0   1    0: 10     0  (  0)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ -  skupina  „B“

ODCHOVANCI JANOVICKÉ KOPANÉ  SE KLATOVECH NEZTRATILI

Klatovská rezerva  vstoupila do krajské žákovské soutěže  vysokou výhrou na domácím hřišti nad béčkem TJ Sušice. Na jedenácti gólech v síti hostů se více než polovinou branek podíleli odchovanci janovické kopané  Švůgr který dal čtyři a Hofman s dvěma góly. Mimo Klatov mohou být spokojeni s vydařeným  premiérovým vstupem do nového ročníku také v Horažďovicích , ale zejména ve Svéradicích kde jejich žáci dokázali přivést cenné i nečekané body za výhru v Holýšově a Hrádek , který byl stejně úspěšný na hřišti v minulém ročníku velice kvalitního celku Mrákova  .

FK Horažďovice - TJ Chotěšov  7 : 0.
Daniel Martínek

V prvním mistrovském utkání předvedli horažďovičtí žáci skvělý výkon a soupeře pustili jen do minima šancí, které zneškodnil brankář Míra Panuška za pomoci pozorné obrany. V útoku domácích se předvedl Milan Hlaváč čistým hattrickem. Velkou pochvalu zaslouží za předvedený výkon všichni hráči.
Poločas : 2 : 0. Branky : 15. ,37. ,38.  Hlaváč Milan, 3.  Vaněček David, 51.  Nováček Petr, 59.  Vrzal Václav, 66.  Vejmelka Vojtěch. Rozhodčí:  Cihlář. Diváků: 40. ŽK: 0 : 1.

Sestava domácích: Panuška Miroslav, Šašek Martin, Vrzal Václav, Nováček Petr, Boček Jan, Vejmelka Vojtěch, Panuška Václav, Martínek Tomáš, Hlaváč Milan, Vaněček David, Pařil Tomáš, Berger Patrik, Rejšek Jindřich, Chmelík David, Hlaváč Marek.

Klatovy B - TJ Sušice   B  11 : 0.
Cibulka Zdeněk

Poločas : 4:0.  20.,38. ,56.,69. Švůgr ,  9. a 58. Hofman,  11. a 51. Valeš, 61. a 65. Cibulka , 7. Dolanský. Rozhodčí : Simbartl Václav. Diváků: 20.
Sestava domácích: Martínek, Matějka, Svoboda, Bláha, Kojan, Valeš, Hofman, Dolanský, Kozák, Cibulka, Švůgr. Náhradníci: Pavlík, Turek, Pitel

Mrákov – Hrádek   0 : 2.
Křížek Stanislav

První gól byl ze štěstí, kdy střela Jílka po teči Nováčka skončila v brance a druhá po pěkné kombinaci čtyř hráču a střela do prázdné branky.

Poločas : 0 : 0. Branky : 37. Nováček, 62. Nováček, Diváků: 20.

Holýšov – Svéradice   1 : 2.

Poločas: 1: 1.