Okresní přebor dorostu 3. kolo 5.-6.9.

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

KAŠPERSKÉ HORY PŘEVZALY ROLI LÍDRA PŘEBORU

Po druhém kole přeboru dorostu Pošumaví došlo ke střídání na čele tabulky. Dosud vedoucí Kasejovice které se usadily po prvním kole zásluhou vysoké výhry na ˇTJ Žichovice tentokráte nechaly body v Kolinci a roli lídra tabulky převzaly zásluhou tří bodů získaných v Mochtíně  i lepšímu skóre  Kašperské Hory .

Malý Bor – Běšiny   1 : 1.
Faltys

Vyrovnané utkání, ve kterém domácí po nesmyslném vyloučení Tomáše Kalčíka,který peprně okomentoval některé sporné rozhodnutí rozhodčího byli rádi za bod.

Poločas : 0 : 1. Branky : 50. Dub David -  41. Vališ Miroslav. Rozhodčí : Bala Petr. Diváků: 30. ŽK: 2:3. ČK : 1 : 0( 73. Kalčík Tomáš).

SK  BolešinySokol Plánice  5 : 1.

Šmolc Jiří
V  prvním poločase došlo ke srážce domácího brankáře s útočícím hráčem Pytlem, který si stěžoval na bolesti kyčle a byl odvezen záchrankou do nemocnice v Klatovech.

Poločas : 1 : 0. Branky : 5., 55.,  a  63.Pitel Radek ,  71.  a 85.Jonáš Jan  -  70.  Plánička. Rozhodčí : Kubala Petr. Diváků: 40. hráno bez karet.´

Mochtín - Kašperské Hory 0 : 5.

Poločas: 0 : 2. Branky: 24. a 35.  Franěk P.,60. a 78. Vinický M. a 89. Kožnar D.,hráno bez karet. Diváků: 50.Rozhodčí Husník.

Kolinec – Kasejovice   4 : 3.
Milan Milfort  ml.

Domácí si na začátku utkání vytvořili dvě vyložené akce, ale nedokázali míč dopravit do branky hostí. Ti se naopak lehce ujali vedení, které korunovali třetí brankou v závěru poločasu. Domácí však nesložili zbraně a ještě do poločasu vstřelili dvě branky. Po změně stran na hřišti domácí jednoznačně kralovali a utkání rozhodli ve svůj prospěch. Škoda jen, že hosté toto neunesli a zbytečnými zákroky ukázali domácím jak fotbal bolí.

Poločas : 2:3. Branky : 43.,45, Reitmaier Michal, 75. Josef Kul, 88. Jakub Schejbal -  9.,28. Libor Kulík, 42. Horal Karel. Rozhodčí : Václav Husník. Diváků : 50. ŽK: 3:3.

Zichovice -  Hradešice   3 : 11.

Poločas: 1 : 3. Branky: Šimice Radek 3 - Šmrha Lukáš 5, Přerost Stanislav 3, Melka František 2, Vlasák Jaroslav; Rozhodčí: Vondráček

1. Kašp. Hory    2   2   0   0    8:  1     6  (  3)

2. Kolinec       2   2   0   0   10:  4     6  (  3)

3. Běšiny        2   1   1   0    7:  2     4  (  1)

4. Malý Bor      2   1   1   0    6:  2     4  (  1)

5. Kasejovice    2   1   0   1   13:  5     3  (  0)

6. Hradešice     2   1   0   1   12:  8     3  (  0)

7. Bolešiny      2   1   0   1    6:  4     3  (  0)

8. Plánice       2   0   0   2    2: 11     0  ( -3)

9. Mochtín       2   0   0   2    1: 11     0  ( -3)

10. Zichovice     2   0   0   2    4: 21     0  ( -3)