IV. TŘÍDA - skupina A, B 3. kolo 5.-6.9.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

ZAVLEKOV JEŠTĚ NEDOSTAL  BRANKU

Při pohledu na tabulku po třech odehraných kolech nepřekvapuje, že na čele tabulky se usadil Zavlekov.Tento tým  již nezopakoval slabší chvilky které si vybíral v úvodní části minulého ročníku a od prvního zápasu s Plánicí nemá se soupeři  problémy a žádnému z nich ještě nedovolil skórovat do jejich branky!

Měně se již čekalo, že po třech kolech bude mít plný počet minulých ročnících hodně průměrný a velice často se měnící kádr hráčů rezervy Sokola Měčín. Zdá se, že týmu prospěl příchod zkušeného Petra Korčíka , ale i několika dalších zkušených  matadorů společně s mladíky může vytvořit kolektiv který nebude tak snadné porazit.

Dlažov – Plánice   1 : 6.
Poločas : 1 : 4. Branky : Černý Miroslav -  Novák David  5; Jelínek Lukáš.  Rozhodčí : Habada. ŽK: 3 : 1. ČK: 1 : 0.

´

Měčín B -  Ježovy 2 : 0.

Jan Touš

Utkání začalo ve svižném tempu a byli to domácí,kteří se kombinační hrou tlačili před branku hostů.Ti hráli v podstatě na tři útočníky a hrozili dlouhými nakopávanými balony.Při jedné této akci a hrubé chybě domácího obránce vznikla největší šance hostujícího týmu.V "souboji" 1 na 1 byl úspěšnější domácí brankář,který vytěsnil střelu na tyč.Ve 40.minutě si Petr Korčík zaběhl za ježovskou obranu a střelou k pravé tyči poslal své mužstvo do vedení.Když hned po osmi minutách druhého poločasu zvýšil Radek Votípka hlavou na 2:0,museli se hosté více soustředit na útok.Jejich snaha končila většinou na hranici pokutového území a naopak domácí měli několik velmi dobrých příležitostí ke skórování,které zlikvidoval výborně chytající brankář hostů.

Poločas: 1 : 0. Branky: 40. Korčík Petr, 82. Votípka Roman; ŽK: 1 : 1. ČK: 1 : 0. (82.Mixán Josef ). Rozhodčí: Koura.  Diváků: 50 .

Sestava domácí:Hakl K.,Čejka M.,Mixán J.,Hladík P.,Hromada T,Pruner V.,Votípka Radek,Korčík P., Bureš .,Kadlec P.,Tureček.J. Střídali :Koliha K.,ŠosJ.,Votípka Roman,Touš

TJ Bezděkov B – SK Kovo Strážov B   1 : 2 .

Domácí v souboji dvou rezerv podali o poznání  lepší výkon než před týdnem v Plánici, ale i přes to na bod nedosáhli. V prvním poločase se diváci branky nedočkali. Hosté šli do vedení v 55. minutě, kdy se prosadil po rohovém kopu hostující Michel a jeho parádní střela do šibenice  potěšila oko fotbalového labužníka . V 78. minutě j po nedorozumění v domácí obraně mezi brankářem a obráncem si dali domácí vlastní branku. Čestný úspěch bezděkovské rezervy zaznamenal v samotném závěru tohoto duelu  hlavičkou po rohovém kopu Zdeněk Šperer.
Poločas: 0:0. Branky: 88. Z. Šperer - 55. Michel, 78. vlastní. ŽK: 2:2. Rozhodčí: V. Husník. Diváků: 50
Sestava TJ Bezděkov B: M. Tuček – T. Souček, P. Ouda st., M. Hlaváček, Z. Šperer - T. Tuček, V. Novák, J. Dulka, S. Příbek (62. V. Nadymáček) – K. Zhvakin, M. Karlubík (46. K. Panuš)

Spůle – Křenice   3 : 3.
Hrnčíř Broněk

Domácí neustále dotahovali hostující tým , který trestal jejich chyby. Zápas zachránil probouzející se střelec František Soušek ve spravedlivou remízu. S přehledem řídil Michal Bureš.

Polocas : 0:1. Branky  : 50.Bezdíček Marcel(PK), 60.a 77.Soušek František -  17.a 55.Bauml Daniel, 48.Roneš Pavel. Rozhodčí : Bureš Michal. Diváků : 30. ŽK : 2:1.

Janovice B – Zavlekov  0 : 6.

Branky: 55.,59. a 66. Maxa Jan, 17. a 70.(PK) Fous Jan, 60. Černý Jakub.

1. Zavlekov            3   3   0   0   14:  0     9  (  3)

2. Měčín  B            3   3   0   0    9:  2     9  (  3)

3. Plánice             3   2   0   1   18:  8     6  (  3)

4. Strážov B           3   2   0   1    4:  4     6  (  3)

5. Ježovy              3   1   1   1    6:  4     4  (  1)

6. Vrhaveč B           2   1   1   0    4:  2     4  (  1)

7. Bezděkov  B         3   1   0   2    6: 15     3  (  0)

8. Křenice             3   0   1   2    6: 10     1  ( -2)

9. Spůle               3   0   1   2    4:  9     1  ( -5)

10. Dlažov              2   0   0   2    1:  8     0  ( -3)

11. Janovice B          2   0   0   2    1: 11     0  ( -6)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

PODZIMNÍ PROMĚNA ŽICHOVICKÉ REZERVY

Pokud se dá  v této skupině hovořit zatím o nějakém překvapení, pak je to rezerva TJ Žichovice, která po poměrně překvapivé výhře nad celkem z Kašperských Hor  se vyhoupla to čela tabulky . Při součastné výkonnosti  většiny účastníků této soutěže ale stačí,  aby do týmu naskočil třeba vypomoci tak kvalitní útočník jakým beze sporu  Karel Brož je a když ve dvou zápasech za sebou dá hattrick, pak to musí být na výsledku týmu znát.

Hartmanice -  Milčice 3 : 0 .

Po utkání  řekl trenér domácích  Josef Sládek: „ K utkání jsme konečně nastoupili kompletní, což bylo na hře  znát. Po dvou vyložených  šancích Marka Drhy a  Petra Sládka .Po rychlé akci z pravé strany , našel Lukáš Červený přesným centrem Marka Drhu a ten se hlavou nemýlil. Po 10 minutách bylo ještě veseleji, kdy nám  vyšel signál  na Rudu Matoušků a vedli jsme  2:0. Po přestávce byl faulován Petr Sládek a muž utkání Lukáš Červený bezpečně  proměnil penaltu. Poté  hosté začali kousat, ale domácí obrana je k ničemu  vážnému nepustila“.

Poločas: 2 : 0.Branky: Matoušek Rudolf, Drha Marek, Červený Lukáš; ŽK: 2:1. Rozhodčí: Kulík. Diváků: 70.

Zichovice B  - Kašp. Hory 4 : 0 .

Poločas:  2: 0.Branky:35., 57. a 87.  Brož Karel , 18.  Piller Karel; Rozhodčí: Vondráček; ŽK: 2:2.  Diváků:  60.

Svéradice B  -  Myslív  0 : 3 .

Poločas: 0 : 1 .Branky: Bláha Michal 2, Kubala Jiří; Rozhodčí: Bala; ŽK: 1:1 . Diváků: 40.

Pačejov B -  Soběšice   6 : 1 .

Poločas : 3 : 0. Branky: Štěpán František 2, Štěpán Jan 2, Panuška Josef, Strolený Václav - Vaněk Jaromír; Diváků: 40.  Rozhodčí: Haviar; ŽK: 3:3

Hrádek B   - Rabí   5 : 2.

Poločas: 3 : 1. Branky : 6. Jánský L., 8. Prexl J., 12. Král T., 66. Vinický P., 75. Pánek M. – 39. Fiala L., 58. Janečka P. ŽK: 2 :0. Rozhodčí: Husník Václav. Diváků: 30.

1. Zichovice B         3   2   1   0    9:  2     7  (  1)

2. Hrádek B            3   2   1   0    9:  4     7  (  1)

3. Pačejov B           3   2   0   1   10:  7     6  (  0)

4. Myslív              3   2   0   1    6:  3     6  (  3)

5. Kašp. Hory          3   2   0   1    6:  6     6  (  0)

6. Milčice             3   1   1   1    4:  4     4  (  1)

7. Hartmanice          3   1   0   2    6:  5     3  (  0)

8. Rabí                3   0   1   2    5: 11     1  ( -2)

9. Svéradice B         3   0   1   2    4: 10     1  ( -5)

10. Soběšice            3   0   1   2    5: 12     1  ( -2)