OP ŽÁKŮ skupina A, B, C 2. kolo 29. – 30.9. .

REKORDNÍ SKÓRE SE BUDE TĚŽKO PŘEKONÁVAT

Hned na úvod nového ročníku okresního přeboru žáků nastavili rekordní skóre pro toto soutěžní období chanovičtí žáci . Vstřelit svému soupeři Sokolu Plánice , který obhajuje prvenství v OP z minulého ročníku(!!)  na jeho hřišti za sedmdesát minut hrací doby 17 branek  , to znamená průměr na jednu branku čtyři minuty času a to včetně 17x rozehrané hry ze středu hřiště ! Do střelecké tabulky si vytvořil slibnou výchozí pozici autor osmi branek z tohoto zápasu Jakub Klásek  a čtyři další přidala nová hráčská akvizice a druhý nejlepší střelec starších přípravek minulého ročníku, odchovanec lubské kopané Karel Šleis.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ – skupina A

FC Švihov - TJ Start  Luby   6 : 0.
Václav Palivec

Švihovští po celý zápas přehrávali hosty.Ti se snažili,ale domácího gólmana ohrožovali velice sporadicky.Domácím se ve druhé půli sice již tolik střelecky nedařilo,přesto předvedli na začátek sezóny několik velice pohledných akcí a zaslouženě vyhráli.

Poločas : 5 : 0. Branky : 3.  Mazanec Michal,15 . a 21.  Štengl Tomáš,19. Voráček Luboš, 35. Křepel Tomáš, 50. Šimán Jiří. Rozhodčí  : Bureš Michal. Diváků  : 30. ŽK  : 1:0.

Měčín -  Strážov   1 : 0 .

Trenér hostů Petr Presl : „ Naši žáci sehráli vcelku dobrý zápas na hřišti v Měčíně, když měli více brankových příležitostí než domácí. Největší šanci našeho mužstva zmařil až na brankové čáře domácí stopér, když vykopl míč z prázdné brány po sólovém průniku Aleše Presla, který obešel i brankáře. Domácí ohrožovali naši bránu pouze dalekonosnými střelami domácího nadprůměrně vyspělého obránce, z nichž jednu náš brankář neudržel v rukavicích. Prohra nás mrzí protože minimálně na bod jsme dnes měli. Snad tedy příští víkend.

Poločas 0 : 0.rozhodčí Jarko. ŽK : 0 : 2. Branka :  ???

Sestava Strážov  : Kiesenbauer, Presl A., Madera, Hudský, Novák,Heidenreich,Kalivodová K., Kutný

,Kalivoda J., Maršálek,Soušek L., Adamec, Janda, Volf,Muchka,Schwarz.

Janovice   - Mochtín    2 : 4 .

Poločas: 2 : 1. Branky: Hofman Jiří, Kotlan Daniel - Smolík Zbyněk 2, Malenka Lukáš, Hadáček Jakub; Rozhodčí: Kalista; ŽK: 0:1 . Diváků: 20.

Adolf Hanousek.

Zápas dle výsledku jednoznačný a i na trávníku se tak jevilo, ovšem pro domácí to byla velká zkušenost pro začínající fotbalisty, vždyť po loňském triumfálním ročníku, kdy Plánice získala zaslouženě titul okresního přeborníka, zbyl ze základní sestavy pouze 3 hráči, kdy ještě z nich jeden musel nastoupit do brány místo slíbeného gólmana, který se nakonec vrátil do svého mateřského oddílu. Za výkon svých svěřenců se i s ohledem k výsledku nestydím a nejsem s jejich hrou nespokojený, naopak, předvedli, že ví o čem fotbal je a mají velikou šanci výkon svých předchůdců brzy zopakovat, vždyť hráli proti nejsilnějšímu ročníku chanovické kopané, která jistě v letošním roce bude velice zvučně promlouvat do závěrečných bojů o titul, nejen díky krásným akcím které předváděli, ale i za slušnou hru.

Přes skvěle sehranou obranu hostí se i přesto podařilo našim útočníkům několikrát uniknout a ohrozit branku hostí, ale bohužel zasloužený čestný gól se nekonal a proto hosté odjeli nejen s plným počtem bodů, ale i s pěkným skóre, čímž jim ještě jednou gratuluji k výhře a přeji mnoho dalších úspěchů.
Poločas:  0 :11. Branky: 3,4,18,26,55,62,65,68.  Klásek Jakub, 9,30,34,38 Šleis Karel , 15, 16, 37.  Soukup Petr, 30.  Rada Lukáš,  17. Šebková Klára. Rozhodčí Václav Vondráček, diváků 30 hráno bez karet.

Bolešiny  - Myslív 1 : 5 .

Poločas 0 : 2. Branky: 65. Michal Jan -  32.  a 47. Beránek Denis , 12. Panušková Simona,  38. Laně Erik, 57. Vavřička Dominik.  Rozhodčí: Dykalov. Diváků: 30.

Nalžovské  Hory   -  Hradešice 1 : 1  .

Poločas:  0 : 0.Branky: 70. Nauš Pavel -  46. Mareš Lukáš; Rozhodčí: Bala; ŽK: 1:0 . Diváků: 40.

Malý Bor - Hartmanice  0 : 7.
Poločas : 0 : 4. Branky : 24. a 65.  Fiala Tomáš, 26. a 62.  Zetoch František, 12.  Vlasák Daniel, 31 . Slopovský Patrik, 38.  Kolár Pavel. Rozhodčí : Mácal Roman. Diváků: 40.

Nezamyslice  - Zichovice   1 : 0 .

Poločas: 0 : 0. Branky: Šatra Pavel. Rozhodčí laik. Diváků: 25.

1.  Hartmanice     1   1   0   0    7:  0     3

2.  Nezamyslice    1   1   0   0    1:  0     3

3.  Dlouhá Ves     0   0   0   0    0:  0     0

4.  Zichovice      1   0   0   1    0:  1     0

5.  Malý Bor       1   0   0   1    0:  7     0