Okresní přebor dorostu 2. kolo 29. – 30.9. .

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

ŽICHOVICE SI PŘIJEZLY Z JIHU DESÍTKU

O víkendu byl zahájen nový ročník dorosteneckého přeboru Pošumaví . V úvodní kolo nesly všechny znaky konce prázdnin a některé ještě ne zcela rozehrané týmy  na to doplatily i nějakým některý menším  a v případě Žichovic na jižním Plzeňsku  v Kasejovicích  o debaklem. Dorostenci z působnosti sousedního OFS Plzeň jih který pro tuto věkovou kategorii přebor v tomto ročníku neorganizuje  začali rázně a deseti góly poslali svojí vizitku ostatním soupeřům z Pošumaví. Celkově bylo první kolo bohaté na branky kterým padlo 35 ,což je průměr 6,1 na zápas.

Hradešice - Malý Bor   1 : 5.

Poločas: 0 : 3. Branky : 90.  Hnojský Jan -, 31.  Petřík Jiří, 35. Šipla David, 40. 76. a  84. Kalčík Tomáš
Rozhodčí : Koura Radim. Diváků: 50. ŽK: 1 : 1.

Běšiny Mochtín  6 : 1 .

Poločas: 3 : 1. Diváků: 20. Rozhodčí: Jarko. ŽK: 2 : 0. Branky: 33. a 59. Golc Alan 2, 44. a 62. Vališ Miroslav, 27. Bastl Václav, 66. Kubát Kryštof – 25. Matoušek Milan; ŽK: 2:0.

Kašperské Hory – Bolešiny  3 : 1.
Tomek Petr

Po vyrovnaném prvním poločase, se domácí mužstvo vzchopilo a zaslouženě vyhrálo.

Poločas : 0:0. Branky : 50.Vinický, 76. a 78.Uxa -  60. Matějka. Rozhodčí : Abraham. Diváků: 20. ŽK: 1:1.

Plánice -  Kolinec 1 : 6.

Poločas: 1  : 3. Branky: Stupka Milan - Ráb Michal 3, Reitmaier Michal 2, Vacherlon Pavel; Rozhodčí: Husník; ŽK: 2:2. Diváků: 20.

Kasejovice – Žichovice  10 : 1.

Poločas:  10 : 1. Branky : Kutil L 3, Hora  K. 2, Svoboda  M., Suda L., Drnek V., Převrátil  R., Klíma T.  – Jungr. Rozhodčí: Křen.

1.  Kasejovice    1   1   0   0   10:  1     3 (  0)

2.  Kolinec       1   1   0   0    6:  1     3 (  3)

3.  Běšiny        1   1   0   0    6:  1     3 (  0)

4.  Malý Bor      1   1   0   0    5:  1     3 (  3)

5.  Kašp. Hory    1   1   0   0    3:  1     3 (  0)

6.  Bolešiny      1   0   0   1    1:  3     0 (  0)

7.  Hradešice     1   0   0   1    1:  5     0 ( -3)

8.  Mochtín       1   0   0   1    1:  6     0 (  0)

9.  Plánice       1   0   0   1    1:  6     0 ( -3)

10.  Zichovice     1   0   0   1    1: 10     0 (  0)