KSD – skupina A 4.kolo 29.- 30.9.

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

DOROSTY Z POŠUMAVÍ  JIŽ OCHUTNALI VÍTĚZSTVÍ

Po drou úvodních kolech krajské soutěže všechny týmy z Pošumaví již ochutnaly jak chutná v novém ročníku vítězství. Jen jeden z této šestce  se ale může pochlubit vítězstvím v obou kolech a tím je nováček z Horažďovic, kterého tyto výhry katapultovaly do čela tabulky !

Měčín – Pačejov   5 : 3.

Jan Touš

V herně vyrovnaném utkání měli zpočátku navrch Pačejovští,kteří působili především v obraně a záloze kompaktnějším dojmem.Bili to oni,kteří se ujali již v 7. minutě vedení.Domácím se podařilo srovnat z PK,který s přehledem proměnit Jakub Štampach po faulu na pronikajícího Davida Šlajcha. Měčínští po vyrovnání ožili a po vydařené rychlé kombinační akci strhli vedení na svou stranu.1.poločas se dohrál ve svižném tempu s několika šancemi na obou stranách.Ve druhém poločase zůstal obraz hry nezměněn,ale byli to domácí kteří v rozpětí 20-ti minut třikrát skórovali.Za zmínku stojí gól,kterým z hranice pokutového území vymetl šibenici branky  hostů Honza Klíma.Při výrazném vedení domácí nepochopitelně " vysadili"  a dovolili velmi dobře hrajícímu Pačejovu za přispění domácích hráčů zkorigovat na rozdíl 2 branek.

Velmi čistě a korektně hrané utkání odřídil před slušnou návštěvou rozhodčí Král.

Poločas: 2 : 1.  Branky : 23.(PK),28.,68. Jakub Štampach - 50. David Šlajch,64.-Jan Klíma
 - 7.,a 78. Kubaň J.,54. Hlůžek. Rozhodčí : Král. Diváků: 60. ŽK: 2:1

Start Luby – Mrákov   7 : 0.

Poločas: 5 : 0. Branky Voráč 2, Opatrný, Kozák, Beneš, Koželuh a Šnour. Rozhodčí: Pressl  Václav. ČK: 0 : 1.

Horažďovice  - Poděvousy    3 : 1.

Poločas: 0 : 0. Branky: 53. Nauš Josef, 64. a 70. Šmat Václav -  78. Minkov Jano. ŽK 2 : 1. ČK: 1 : 0(Vonášek D.). Rozhodčí: Velíšek.

Nýřan – Nýrsko    5 : 0.

Poločas: 2 : 0.