IV. TŘÍDA - skupina A, B 1.kolo 22. - 23.8.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

V DERBY  ´DOSTALA  PLÁNICE PŮLTUCTOVÝ NÁŘEZ

Ve skupině A IV.třídy mužů  zaujala vysoká výhra Zavlekova nad Plánicí. ´V místním derby  zatížili domácí brankové konto medailisty minulého ročníku z Plánice  půltuctem gólů.

Měčín B  -  Strážov B  3 : 0 .

Jan Touš

První soutěžní utkání svedlo proti sobě poslední tým loňské sezony a jednoho z favoritů soutěže. Měčínské nově budované béčko nechalo na tento rozdíl zapomenout a od prvních minut se tlačilo před branku hostů.V 10. minutě zahrávali domácí přímý kop z pravé strany a střela Kadlece skončila k překvapení všech přítomných za zády hostujícího brankáře.Po zbytek poločasu byli domácí aktivnější a svého soupeře nepustili do vážnější akce.Ve druhém poločase pokračovali domácí v dobrém výkonu z prvního poločasu a své vedení navýšili z pokutového kopu,který s přehledem proměnil Kadlec.Po druhé obdržené brance se hosté ve snaze zvrátit výsledek začali hrát aktivněji,ale jejich snaha končila na dobře zorganizované obraně domácích a brankáři Haklovi.V závěru utkání se proti otevřené obraně hostů prosadil Jirka Tureček a po samostatné akci zpečetil výhru domácích.Utkání,které na IV.třídu mělo nadprůměrnou úroveň .

Poločas: 1 : 0. Branky: 10. a 55.(PK) Kadlec Petr  , 89. Tureček Jiří; Rozhodčí: Jarka; ŽK: 0:1.  Diváků:  60

Sestava Strážov B : Nový J. – Fremut, Kolář M., Rendl P.(Gondek Š.), Kolář J., Kalista K., Kalista R., Hosnedl M., Kollross P.(Kiesenbauer L.) , Weber P., Vaněk L.

Zavlekov – Plánice  6 : 0.
Soumar Jaroslav

Vyrovnaná hra v prvním poločase neodpovídala výsledku. V druhém poločase hráli domácí na jistotu a do otevřené obrany hostů přidali další 3 branky.

Poločas : 3 : 0. Branky:  Makrlík M. 2, Jiříček P., Zahálka Ř.,Fous J., Somrar V. Rozhodčí : Petržílka. Diváků: 70.ŽK: 1 : 1.

Spůle - Bezděkov B  1 : 4.
Podrobnosti nehlášeny.,

Poločas : 0 :1. Branky:  70.Janošťák Štefan -  44.a 72.Dulka Josef, 65.a 70.Tuček Jindřich. Rozhodčí : Husník Václav. Diváků: 30. ŽK: 1 : 1

Vrhaveč B  - Křenice 3 : 1 .

Poločas : 2 : 0. Branky: Hošek Zdeněk 2, Pojar Mir. - Bäuml Daniel; Rozhodčí: Dykalov; ČK: 1 : 1 (Frank Karel - Rejthar Filip). Diváků: 60.

Janovice B – Ježovy    1 : 5.

Poločas: 1 : 2. Branky: Kastner Jaroslav - Pytelka Richard 2, Baxa Pavel, Novák Richard, Čížek Jan; Rozhodčí: Bureš; ŽK: 1 : 0. Diváků: 70.

Dlažov  – volno

1. Zavlekov            1   1   0   0    6:  0     3  (  0)

2. Ježovy              1   1   0   0    5:  1     3  (  3)

3. Bezděkov  B         1   1   0   0    4:  1     3  (  3)

4. Měčín  B            1   1   0   0    3:  0     3  (  0)

5. Vrhaveč B           1   1   0   0    3:  1     3  (  0)

6. Dlažov              0   0   0   0    0:  0     0  (  0)

7. Křenice             1   0   0   1    1:  3     0  (  0)

8. Spůle               1   0   0   1    1:  4     0  ( -3)

9. Strážov B           1   0   0   1    0:  3     0  (  0)

10. Janovice B          1   0   0   1    1:  5     0  ( -3)

11. Plánice             1   0   0   1    0:  6     0  (  0)´

IV. TŘÍDA  - skupina  B

SVATOBOR DOMA DRŽÍ  NEPORAZITELNOST

Za  velice úspěšný minulý ročník  z pohledu domácích zápasů  měla rezerva Svatoboru Hrádek.Na svém hřišti udrželi  neporazitelnost  a v této sérii pokračuje i v novém ročníku, kdy Pod Svatoborem odolala jednomu z favoritů na celkové prvenství Sokolu Milčice se kterou se oba soupeři rozešli bez branek.

Kašperské  Hory -  Myslív  2 : 1 .

Poločas: 0 : 0. Branky: 53. Klostermann Zdeněk, 86. Kolář Michal(PK)  - 70. Bláha Michal; ŽK: 0:2.  Diváků:  60.

Svéradice B   -  Rabí  3 : 3 .

V zajímavém utkání mířila obě mužstva chvilku za vítězstvím, aby se na konci rozešla spravedlivou remízou. Domácí začali aktivně a brzy se zásluhou staronové akvizice Štěpána Říhy dostali do vedení. Když byl ve druhém poločase vyloučen hostující Šimáček a vzápětí zakončil pěknou akci domácích Vaněček druhou brankou, nikdo o vítězství domácích nepochyboval. Hosté se však nedali a během chvilky srovnali dvěma přesnými střelami zpoza šestnáctky. Neskutečný obrat byl dokonán čtvrt hodiny před koncem, když hráč hostů postupoval již zcela sám na domácího brankáře, který zatáhl za záchranou brzdu a kopala se penalta, kterou Fiala se štěstím proměnil a v tuto chvíli zase mířili za vítězstvím hosté. Domácí si však dokázali vytvořit závěrečný tlak, který korunoval až v nastaveném čase vyrovnávací trefou hlavou po rohovém kopu střídající Roman Staněk.

Poločas:  1 : 1. Branky:  7. Říha Š., 61. Vaněček M, 91. Staněk R.  –64. Hozman Jaroslav, 70. Hozman Václav, 75. Fiala Luboš(PK),; ŽK: 0:2; ČK: 0 : 1  (60.Šimáček Martin). Diváků:  70 .

Zichovice B  - Soběšice 2 : 2 .

Poločas: 1 : 2. Branky: 20. Šuba Jaroslav ml., 88. Šimáček Jiří –10.Kadaně Čeněk;,  36. Ullmann David, ŽK: 2:3; ČK: 0 : 1  Požárek Adam (2x ŽK). Diváků: 70 .

Hrádek B  - Milčice  0 : 0 .

Rozhodčí: Kalista; ŽK: 3:0. Diváků: 80.

Pačejov B -   Hartmanice  3 : 2 .

Poločas: 0 : 1. Branky: 56. a 79. Hlůžek Václav , 65. Štěpán František -  23. Sládek Petr, 48. Korál Michal; Rozhodčí: Bala; ČK: 0:1 . Diváků: 80.

1. Pačejov B           1   1   0   0    3:  2     3  (  0)

2. Kašp. Hory          1   1   0   0    2:  1     3  (  0)

3. Svéradice B         1   0   1   0    3:  3     1  ( -2)

4. Rabí                1   0   1   0    3:  3     1  (  1)

5. Zichovice B         1   0   1   0    2:  2     1  ( -2)

6. Soběšice            1   0   1   0    2:  2     1  (  1)

7. Hrádek B            1   0   1   0    0:  0     1  ( -2)

8. Milčice             1   0   1   0    0:  0     1  (  1)

9. Hartmanice          1   0   0   1    2:  3     0  (  0)

10. Myslív              1   0   0   1    1:  2     0  (  0)