ČESKÁ DIVIZE DOROSTU – starší , mladší 3. kolo 22. - 23.8.

DOMÁCÍ PREMIERA SE KLATOVSKÝM DOROSTENCŮM VYDAŘILA

STARŠÍ   DOROST

Oficiální výsledky budou k dispozici v pondělí v dopoledních hodinách

Klatovy - FC Hořovicko 5 : 0.
Václav Kopřiva

Velmi důležitý vstup do utkání,nejdříve jsme ubránili soupeře v gólové šanci a poté využili tři brankové  příležitosti v rozmezí šesti minut.Ve druhém poločase jsme již kontrolovali hru,vítězství ještě pojistili dalšími góly.Velmi dobrý kolektivní výkon a cenné čisté konto domácího brankáře Kašpara.

Poločas : 3:0. Branky : Janda,Kološ,Kazmirčík,Ulrych,Mundl
Rozhodčí : Rauch Pavel. Diváků: 50. ŽK 0 : 3.
Sestava Klatov:Kašpar,Kološ,Pivoňka(60 min.Denk)Ulrych,Mundl,Křížek,Janda,Skala,Kašpárek(46 min.Keller)Kazmirčík(75 min.Brož M.)Štastný( 60min.Schwarz)

MLADŠÍ   DOROST

TJ Klatovy - FK Hořovicko  6 : 2

Výborný úvod utkání vyjádřený dvěma rychlými brankami. Poté, ale následovala ztráta koncentrace a dvě obdržené branky. Po ostré domluvě v poločase nastoupil jiný mančaft a utkání se stalo jednoznačnou záležitostí.

Řekl po utkání vedoucí mužstva Pavel Baštař.“ Hostům patři poděkovat za korektní  výkon.“
Poločas : 2:2. Branky : 6 Kolář, 8 Čížek, 47 Lužný,51 Čížek, 65 Kolář, 71 Mundl(TK) -  23 Petráš, 35 Souček.

Rozhodčí : Rauch, Škarda, Langmajer. Diváků: 70.
Sestava Klatovy  : Opl, Rendl, Zedník, Raišl, Kurc(60 Staněk), Kolář,Čížek(65 Nešpor), Lužný, Pivoňka(41 Mundl), Matějka, Kodýtek(41 Nováček),