ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ – starší , mladší 3. kolo 22. - 23.8.

STARŠÍ   ŽÁCI

Oficiální výsledky budou k dispozici v pondělí v dopoledních hodinách

FK Dukla Praha - TJ Sušice  1 : 1 .

Václav Staněk

Žáci TJ Sušice zajížděli ke svému druhému vystoupení v žákovské divizi na půdu těžkého soupeře.Hráči Dukly Praha od úvodních minut zápasu převzali iniciativu a svého soupeře přehrávali, což již do značné míry usnadnil i respekt sušických hráčů. Po úvodním tlaku soupeře sušičtí začali hru vyrovnávat a dokázali, že fotbal hrát umí a výhra v domácím zápase nebyla náhodná.Ve 12 minutě přišla dlouhá přihrávka za obranu, na kterou si z pravé strany naběhl David Staněk, ale ve vápně místo střely na bránu volil přihrávku, kterou obrana soupeře odvrátila.Hráči Sušice dále zodpovědně plnily defenzivní úkoly a po jednom z protiútoků, kdy se na levé straně uvolnil Jirka Chudý a svou přihrávkou našel na malém vápně úplně volného Tomáše Haranta, který však trefil brankáře hostí.Po dalších 5 minutách se Harant opět řítil na branku soupeře a za hranicí vápna došlo ke střetu s brankářem, po kterém musel být sušický útočník vystřídán. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného výsledku 0:0. Po změně stran soupeř zahrával v 50. minutě standartní situaci z pravé strany a na zadní tyči obrana nepokryla jednoho z hráčů Dukly, který krásným gólem poslal domácí do vedení.Sušičtí žáci však zápas nezabalili a v 58. minutě zápasu Jirka Chudý zopakoval situaci z minulého týdne a z levé strany poslal dlouhou přihrávku za obranu, na kterou brankář hostí nedosáhl a z pravé strany nabíhající David Staněk vytvořil tlak na obránce hostí, který balon neodkopl a k překvapení soupeře skončil až za brankovou čarou.Do konce zápasu si hráči Sušice cennou remízu pohlídali a z Prahy tak odváží překvapivý, ale určitě zasloužený bod.

Branky : 58 min. Chudý
Sestava: Volák - Brabec, Zíbar, Reisner, Gréger - Staněk, Novák, Kutil, Chudý, - Lintner, Harant(Sedláček)

MLADŠÍ  ŽÁCI

FK Dukla Praha - TJ Sušice    4 : 0

Mladší žáci začali utkání podobně jako jejich straší vrstevníci a to z velkým respektem a výsledkem byla branka již ve 4. minutě zápasu.V průběhu prvního poločasu však svou hru zlepšili a naopak od 20. do 30. minuty zápasu dostali hráče Dukly pod velký tlak ze kterého vytěžili nastřelené břevno branky soupeře a několik slibných příležitostí.Domácí tak vysvobodil hvizd rozhodčího,který oba kolektivy poslal do kabin s jednobrankovým vedením domácích fotbalistů. Po změně stran se hra odehrávala převážně ve středu hřiště, ale s přibývajícími minutami docházeli hráčům Sušice síly, čehož soupeř využil a po několika změnách v sestavě dokázali v rychlém sledu vstřelit 3 branky a osudu tohoto utkání tak bylo rozhodnuto.

Sestava: Šoural, Pavelec (Hubáček), Myslík, Mrzena, Vítovec,Pojar, Motl, Kubinec, Samek, Sedláček, Vichr