ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ – starší , mladší 2.kolo 15.- 16.8.

ČESKÁ DIVIZE  ŽÁKŮ – skupina   A

VYDAŘENÝ NÁVRAT SUŠICKÝCH ŽÁKŮ DO DIVIZE

Po smolném sestupu v ročníku 2007/2008 a ročním suverénním vévodění v krajském přeboru se žáci TJ Sušice vrátili zpět do divize. Hned úvodní zápas se jim vydařil a tři získané body jsou důležitým základem do dalšího působení v této soutěži.

O výsledku celého zápasu starších žáků rozhodla krásná akce v 65. minutě, kdy po získání balonu na vlastní polovině přišla kolmá přihrávka Jirky Chudého na pravou stranu, kam si naběhl nikým nekrytý David Staněk a podél brankáře rozhodl o důležitém vítězství domácího celku, který si tak připsal hned v prvním zápase první tři body po postupu do vyšší soutěže.

Mladší žáci jejíž výsledky nemají vliv na konečné umístění Sušice v divizi se s kvalitním soupeřem drželi první poločas který prohráli těsně 0:1, ale druhá půle již zcela vyzněla pro hosty a jejich střelecky disponovaného hráče Skřivana , který byl autorem čtyř branek  hostů z Prahy..

STARŠÍ   ŽÁCI

TJ Sušice - Podolí Praha  2 : 0
Staněk Václav

Po úvodních nervózních minutách domácího kolektivu převzali hráči TJ Sušice iniciativu a soupeře přehrávali a do poločasu si vytvořili mírný tlak, který vyústil v několik příležitostí domácího celku, které však malým důrazem v pokutovém území neproměnili ve vedoucí gól. Do šaten se tak odcházelo za nerozhodného výsledku 0:0. Po změně stran domácí hráči ještě zvýšili svojí iniciativu a odměnou jim tak byl vedoucí gól, který vsítil David Staněk v 50. minutě zápasu, kdy po krásné individuální akci, kdy obešel tři protihráče, nedal vybíhajícímu brankaři soupeře žádnou šanci a krásným lobem alá Poborský vyběhnuvšího brankáře přehodil. Po tomto premiérovém gólu v divizi žáků se domácí hráči ještě více uklidnili a zpřesnili hru a výsledkem byla pěkná kombinační hra, kdy soupeře jednoznačně přehrávali.

Poločas: 0 : 0. Branky : 50, 65 . Staněk . Rozhodčí: Bureš, Simbartl, Brůha

Sestava: Volák - Brabec, Zíbar, Reisner, Chudý - Staněk, Brož, Kutil, Lintner (68 Skrbek), - Vachuška (35 Novák), Harant.

1. Doubravka           1   1   0   0    5:  0     3  (  0)

2. FK  Příbram B       1   1   0   0    5:  1     3  (  3)

3. Sušice              1   1   0   0    2:  0     3  (  0)

4. Vikt. Plzeň B       1   1   0   0    2:  0     3  (  0)

5. SK Č. Budějovice    1   1   0   0    2:  1     3  (  0)

6. Dukla Praha         1   1   0   0    1:  0     3  (  3)

7. FK Tábor            1   0   1   0    2:  2     1  (  1)

8. Tachov              1   0   1   0    2:  2     1  ( -2)

9. FK Hořovicko        1   0   0   1    1:  2     0  (  0)

10. Český lev Beroun    1   0   0   1    0:  1     0  ( -3)

11. Slavoj Podolí       1   0   0   1    0:  2     0  (  0)

12. T. Prachatice       1   0   0   1    0:  2     0  (  0)

13. FC Písek            1   0   0   1    1:  5     0  ( -3)

14. Vejprnice           1   0   0   1    0:  5     0  (  0)

MLADŠÍ  ŽÁCI

TJ Sušice - Podolí Praha  1 : 5.
Hosté byly po všech stránkách lepší. Proto si také zaslouženě odvezli 3 body.

Poločas: 0 : 1. Branky : Sedláček – Skřivan 4, Radin 1. Rozhodčí: Bureš, Simbartl, Brůha

Sestava Sušice : Šoural (Novák), Pavelec (Hubáček), Myslík, Mrzene, Nový, Hájek (Hána), Kubinec, Motl, Dohnal (Jurga), Sedláček, Vichr (Podzemský)

1. FK Tábor            1   1   0   0    8:  0     3  (  3)

2. SK Č. Budějovice    1   1   0   0    6:  2     3  (  0)

3. Slavoj Podolí       1   1   0   0    5:  1     3  (  3)

4. FC Písek            1   1   0   0    3:  0     3  (  0)

5. T. Prachatice       1   1   0   0    3:  2     3  (  3)

6. Dukla Praha         1   0   1   0    2:  2     1  (  1)

7. Vejprnice           1   0   1   0    2:  2     1  (  1)

8. Doubravka           1   0   1   0    2:  2     1  ( -2)

9. Český lev Beroun    1   0   1   0    2:  2     1  ( -2)