ČESKÁ DIVIZE DOROSTU – starší , mladší 2. kolo 15. – 16.8. 2009

ČESKÁ DIVIZE  DOROSTU – skupina   A

TRADICE VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ S PÍSKEM POKRAČUJE

Divizní dorostenci Klatov zajížděli k prvnímu soutěžnímu klání nového ročníku do Písku. Staršímu dorostu se ještě nepodařilo domácí porazit a po prohře v minulém ročníku v Písku 2:1 si tentokráte odváží pět branek. Věrni tradicím zůstávají i mladší dorostenci. Před rokem v Písku vyhráli 2:0 a také nyní si odváží cennou výhru 1:0.

STARŠÍ   DOROST

FC Písek - Klatovy  5 : 1.
V.Kopřiva

V první gólové příležitosti se dostaly Klatovy,Skala však otálel se střelou a o míč přišel.Ve 13.minutě po ostrém centru z pravé strany si Schwarz srazil míč do vlastní branky.Po půlhodině hry rozhodčí nařídil přísnou penaltu za údajný faul klatovského brankáře.  Zahrádka PK proměnil a zvýšil na 2:0.O minutu později z protiútoku kopaly Klatovy přímý kop , ale míč odrazený od zdi domácí rychle odkopli na soupeřovu  polovinu a z následného brejku zvýšili na  3:0.Hosté pod tlakem vytvářeli chyby v obraně a poločas nakonec  skončil 5:0.Po přestávce Mundl z přímého kopu snížil  na 5:1 . Hosté si dokázali vytvořit několik slibných brankových šancí, ale ty zůstaly nevyužity a  domácí si po taktické stránce  výraznou výhru pohlídali.

Poločas : 5:0. Branky : Voráček 3x,Zahrádka,Bahleda -  Mundl. Rozhodčí : Němec. Diváků: 50.
Sestava Klatov:Kašpar,Kološ,Kazmirčík,Ulrych,Mundl,Brož(65 min.Denk)Janda,Schwarz(75 min.Raišl)Skala(86 min.Beož J.)Křížek,Štastný(65 min.Pivoňka.

1. FC Písek            1   1   0   0    5:  1     3  (  0)

2. SK Motorlet         1   1   0   0    2:  0     3  (  3)

3. SK Strakonice       1   1   0   0    2:  0     3  (  0)

4. Vejprnice           1   1   0   0    3:  2     3  (  0)

5. SKP Č.Budějovice    1   1   0   0    2:  1     3  (  3)

6. T. Prachatice       1   1   0   0    1:  0     3  (  3)

7. FK Příbram B        1   0   1   0    1:  1     1  (  1)

8. FK Hořovicko        1   0   1   0    1:  1     1  ( -2)

9. SK Benešov          1   0   0   1    2:  3     0  (  0)

10. Rokycany            1   0   0   1    1:  2     0  ( -3)

11. FC  Vlašim          1   0   0   1    0:  1     0  ( -3)

12. Č. Krumlov          1   0   0   1    0:  2     0  ( -3)

13. Domažlice           1   0   0   1    0:  2     0  (  0)

14. Klatovy             1   0   0   1    1:  5     0  (  0)

MLADŠÍ   DOROST

FC Písek - Klatovy 0 : 1.

V.Kopřiva

Domácí byli fyzicky vyspělejší,ale hráči Klatov dobře bránili a v ofenzívě byli nebezpeční, zejména pak z rychlých protiútoků. Z řady šancí využili pouze jedinou kdy skóroval Lužný. Klatovy nastřelily  tyč,a  jednou vykopávali domácí míč mířící do branky z brankové čáry.

Trenér  Ladislav Kudlíček  :“ Všichni hráči se snažili a nelze vyzvedávat jednotlivce.Na první zápas v novém ročníku předvedli velmi dobrý výkon “.

Poločas: 0 : 1.Branka : Lužný. Rozhodčí : Němec. Diváků: 50.
Sestava  Klatov:Opl,Kodítek,Matějka,Pivoňka,Rendl,Nováček,Zedník,Raišl,Kolář,Čížek,Lužný,(Kurc,