Horažďovice jdou v přípravě do závěrečného finiše

Horažďovice jdou v přípravě do závěrečného finiše

V pátek  7. srpna čeká tým z města hokejek  premiérový zápas v novém soutěžním ročníku. V 18:00 hodin na hřišti v Břasích  nastoupí proti jednomu z favoritů krajského přeboru celku z Rokycan.

Po startu na kvalitně obsazeném Memoriálu J.Smitky a F. Pavlovského ve Svéradicích  kde obsadili až po penaltovém rozstřelu 2.místo  nastoupili ve středu  29.7.  proti rezervě Písku.

Utkání které se hrálo na kvalitním hřišti v Putimi  byla rezerva třetiligového Písku lepší v prvním poločase.Po přestávce domácím příliš neprospělo prostřídání hráčů . Naopak hosté  do druhé půli šli s jednobrankovým mankem. Manažer týmu Milan Koželuh  k druhému poločasu uvedl : „ Po prohrané první půli ve které nás soupeř přehrával jsme nastupovali do druhé části hry   s předsevzetím zpřesnit hru, zkvalitnit  kombinaci a  prosadit se ve finální části. To se nám v prvních dvaceti minutách  druhé půle podařilo. .  V 55.minutě Stulík vyrovnal,. V 61.minutě odchovanec horažďovické kopané a nová hráčská akvizice pro tuto sezónu Míčkal zvýšil na 1:2 a v 69.minutě upravil na konečných 1:3 Janouškovec. “

Sestava Horažďovic : Kozlík – Jiřík, Stulík, Mirvald, Greger(Sova Jan), Cihlář, Sova Jiří, Šafanda(46.Janouškovec), Jůda, Beneš a Míčkal.

Další zápas čeká  Horažďovice tuto sobotu 1.srpna ve Strakonicích  kde hraje s místním B týmem od 13:00 hodin a poslední přípravu absolvují svěřenci trenéra Luboše Vašici a asistenta Jaroslava Cihláře st. v úterý  4.srpna od 18:00 hodin na domácím hřišti Na Lipkách v Horažďovicích. Soupeřem jim bude čtvrtý tým minulého ročníku 1.B třídy  Sokol Pačejov.