I v neděli se o pouti ve Velharticích sportovalo

ARBO Velhartice - Sokol Kolinec   6 : 1.

P.Pavlík

V neděli  odpoledne se ve Velharticích pokračovalo dalším fotbalovým zápasem. K pouťovému mači přijeli kolinečtí. Velhartice nastoupili v kombinované sestavě, ve které domácí kouč zkoušel nové posily (dorostence, kteří jsou na hostování). Kolinečtí nastoupili také se silně omlazeným mužstvem. Hra byla celkem vyrovnaná a do prvních šancí se dostali hosté, proměnit je však nedokázali. První skórovali domácí, skóre otevřel Pavel Poledník. Zanedlouho ale bylo vyrovnáno, chybu domácích trestal Roman Dolejš. To bylo ze strany hostí ale vše, neboť dále se trefovali již jen domácí. Do poločasu zvýšil na 2:1 Pavlík a na 3:1 nestárnoucí bijec Pepa Bejvl. Ve druhé půli přidal ještě dvě branky Pavlík, který, jakožto velhartický rodák, posílil o pouti domácí mužstvo.

Poločas : 3:1. Branky : Poledník,Bejvl, Jarošík, Pavlík 3  -  Dolejš Ro. Rozhodčí : Pruner Z. Diváků : 100.

Hřiště ve Velharticích po poutových zápasech bude v permanenci i o následujícím víkendu. V sobotu 25.července se tu hraje Turnaj o pohár starosty Velhartic. Začíná se ve 13:00 hodin a své umění předvedou týmy z Hartmanic, Kolovče, Přeštic a domácí Velhartice.