OPAKOVANÉ DERBY V PAČEJOVĚ UDĚLALO TEČKU ZA JARNÍ SEZÓNOU

OPAKOVANÉ DERBY  V PAČEJOVĚ UDĚLALO TEČKU ZA  JARNÍ SEZÓNOU

Definitivní tečku za fotbalovou sezónou udělalo v Pačejově opakované utkání KS dorostu mezi Pačejovem a Měčínem. Hrálo se tentokrát na těžkém a promáčeném terénu, ale nutno vyzdvihnout, že diváci viděli oboustranně velmi kvalitní utkání.

Pačejov -  Měčín  3 : 2 .

Do zápasu vstoupili lépe fyzicky vyspělejší hosté a už ve 13.minutě po průniku jejich nejnebezpečnějšího hráče Martina Opatrného /vyměnil podzimní střídavý start z Plánice do Pačejova za Měčín/ otevřel zblízka skóre David Šlajch. I potom byli nebezpečnější hosté, a kdyby proměnili další šance, mohlo se utkání vyvíjet možná jinak. Zhruba od 25.minuty zápasu se dostali do zápasu i domácí a útočník Standa Soukup šel dvakrát sám na brankáře, ale nedal. Vše si vynahradil ve 42.minutě, kdy odvážně pronikl po levém křídle, nacentroval do pokutového území a Franta Kába se nemýlil. Po změně stran hosté překvapivě odpadli a domácí dvěma brankami otočili vývoj zápasu. Nejprve v 60.minutě skóroval Standa Soukup a v 73.minutě se podruhé trefil Franta Kába. Zdálo se být vše jasné. Hosty však do zápasu vrátilo trochu zbytečné vyloučení Josefa Hlůžka v 80.minutě /po druhé ŽK/. Přesilovku Měčín zužitkoval v 86.minutě, kdy se individuálně prosadil Martin Opatrný. Na více však hostům už nezbyl čas. Poděkování patří hráčům oběma celků nejen za předvedenou hru, ale i za slušné a korektní vystupování. Zápas s přehledem řídil rozhodčí Václav Pressl.

Poločas: 1 : 1. Branky : 42. a 73.  Kába František, 60. Soukup Standa - 13. Šlajch David,  86. Opatrný Martin. Rozhodčí Pressl, 50 diváků, ŽK 2:0, ČK 1:0

1. Postřekov       28  23   1   4  144: 36    70  ( 28)

2. Holýšov         28  18   3   7   79: 31    57  ( 15)

3. Koloveč         28  17   4   7   80: 49    55  ( 13)

4. Nýřany          28  17   3   8   67: 54    54  ( 12)

5. Nepomuk         28  14   3  11   77: 54    45  (  3)

6. Mrákov          28  13   5  10   73: 63    44  (  2)

7. Luby            28  13   4  11   63: 53    43  (  1)

8. Měčín           28  12   5  11   54: 47    41  ( -1)

9. Pačejov         28  13   2  13   72: 64    41  ( -1)

10. Blovi           28  11   2  15   62: 90    35  ( -7)